Представники Мінфіну зустрілися з делегацією Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA)

03.02.2023 14:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

2 лютого відбулася зустріч між представниками Міністерства фінансів України та Японського агентства міжнародного співробітництва “Джайка” (JICA). З української сторони у зустрічі взяли участь заступник Міністра фінансів України Ольга Зикова та Урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца.
Делегацію від Японії очолив Генеральний директор департаменту Близького Сходу та Європи Хідекі Мацунага. Сторони обговорили питання щодо нових потенційних спільних з JICA проектів з відновлення, а також можливість надання Урядом Японії середньо- та довгострокової фінансової підтримки України. Під час зустрічі також обговорили бюджетну підтримку України від міжнародних донорів та фінансових організацій, зокрема потребу у фінансуванні дефіциту державного бюджету. “Ми вдячні Японії, яка є одним з найбільших донорів України від початку повномасштабної війни рф проти України.
Ми розраховуємо на лідерство Японії на чолі G7 у підтримці України та подальшу ефективну співпрацю з Японським агентством міжнародного співробітництва.
Адже для Уряду України наразі вкрай важливо забезпечити всі нагальні потреби держбюджету, як соціальні видатки, так і потреби швидкого відновлення об’єктів критичної інфраструктури», - зазначила Ольга Зикова. Представники Міністерства фінансів також наголосили на ключових пріоритетах, що потребують донорського фінансування для швидкого відновлення - це енергетика, розмінування, відновлення житлових будинків та критичної інфраструктури, а також економічна підтримка. Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення рф на територію України, Уряд Японії надав близько 600 млн дол.
США кредитних коштів на пільгових умовах для фінансування першочергових соціальних видатків державного бюджету України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull market runs wild,
Optimism reigns supreme,
Bear market comes next.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Продовжено термін обговорення проєкту постанови про здійснення контролю за платіжними операціями
20:00 - Новини 4 серпня: блекаут на ЗАЕС, московія нищитиме водопостачання в Україні
19:45 - московія розбила склад із шоколадом Millennium у Дніпрі
19:25 - Море замінити не вдасться: Україна шукає нові маршрути для зерна
19:24 - Пропонуються зміни щодо регулювання безготівкових розрахунків та залучення банками коштів на вкладні (депозитні) рахунки
18:55 - Контейнерні перевезення залізницею зросли у першому півріччі на 36%
18:25 - Уряд схвалив новий "надміцний" алгоритм електронного ключа
18:15 - VARUS купує мережу магазинів КОЛО
18:08 - Частка NPL у банківському секторі оновила 17-річний мінімум
17:45 - У Києві прокуратура викрила оборудку з землею під парковку
17:38 - Комплаєнс у міжнародній торгівлі: як ТОВ "ДАНН." захищає угоди клієнтів
17:25 - Сирія відмовляється від нафти московія заради поступок США
17:07 - Стале фінансування, фінансовий моніторинг та розвиток ринку: результати засідання НКЦПФР
16:52 - Мільйонні оборудки на тендері для МВС: давню справу направлено до суду
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 5 серпня
16:03 - На Запорізькій АЕС зафіксували черговий блекаут
15:44 - Тепер кожен телефон "називатиме" себе на кордоні – Цивінський
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.08.2026
15:18 - Держстат фіксує зростання ВВП України у другому кварталі
15:03 - На Буковині викрили контрабанду: 105 тисяч пачок сигарет везли у автоцистерні
14:42 - Єдиний московитський виробник телевізорів збанкрутував
14:15 - За місяць оборонний спецрахунок НБУ поповнився на мільярд гривень
14:00 - Чим відповісти на обстріли енергетики?
13:50 - У липні Україна стала нетто-експортером електроенергії вперше за 10 місяців
13:35 - На Чернігівщині росіяни поцілили у бензовози та цистерни
13:32 - Єдиний рахунок спрощує процес сплати податків та зборів
13:30 - Передача в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині року: з якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку?
13:24 - Оплата послуги з проставлення апостиля: заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
13:24 - В який строк та яким чином суб’єкт господарювання отримує інформацію щодо припинення дії ліцензії?
13:23 - Які документи та в які строки подаються фізособою до контролюючого органу для отримання пільги щодо сплати земельного податку?


Більше новин