Руслан Стрілець: Україна впроваджує зелений курс навіть під час російської агресії

02.02.2023 23:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна впроваджує зелений курс навіть під час російської агресії.
Ця теза була наскрізною на спільному історичному засіданні Кабінету Міністрів України та Колегії Європейської Комісії у Києві.
Про сталий розвиток говорили наші європейські партнери, Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та всі, хто працює над концепцією повоєнного відновлення України. У ході засідання Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець розповів про співпрацю з ЄС, впровадження зеленої угоди та євроінтеграцію довкіллєвої сфери. “Зелений курс – це не лише про екологічну політику, а й про абсолютно всі сфери життя.
Ми високо цінуємо надання Україні статусу кандидата у члени ЄС та те, що це носить не лише символічний характер.
Наша співпраця суттєво розширилася”, - наголосив Міністр. Руслан Стрілець акцентував на важливості створення Глобальної платформи для оцінки збитків довкіллю та клімату від військових дій, ініціатива щодо якої була проголошена Президентом України Володимиром Зеленським на Кліматичній конференції COP27.
Він зауважив, що Україна очікує на підтримку з боку ЄС у створенні спільної платформи. “Міндовкілля активізувало роботу над ключовими реформами у природоохоронній галузі в межах Угоди про асоціацію з ЄС.
У 2022 році схвалено ряд реформаторських законів та нормативних актів”, - розповів Міністр. Він нагадав, що у грудні 2022 року під час COP15 спільно з Єврокомісаром з питань довкілля, океанів та рибальства Віргініюсом Сінкевічюсом та міністрами екології Молдови і Румунії були досягнуті домовленості про початок співпраці щодо сталого управління річковим басейном Дунаю. Крім того, у 2022 році, завдяки підтримці Єврокомісара Віргініюса Сінкевічюса, Україна приєдналася до програми LIFE.
Це дозволяє нам подавати заявки на участь у довкіллєвих проектах на умовах співфінансування за кошти ЄС. Руслан Стрілець подякував ЄС за безпрецедентну підтримку України під час повномасштабної агресії рф.
Зокрема, за надання Україні статусу кандидата до ЄС. “Ці євроінтеграційні дні у Києві є особливими не тільки через візити важливих гостей.
У 2023 році минає 10 років від початку Євромайдану.
Через 3 тижні минає рівно рік від початку повномасштабного вторгнення.
Українці не просто відчувають себе європейцями, а й борються за своє європейське майбутнє зі зброєю в руках”, - наголосив Міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Валютні курси – це
Вершники економіки,
Непередбачувані

- Fin.Org.UA

Новини

20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується
17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників
16:37 - Постраждалому від війни бізнесу частково спишуть борги
16:30 - Україна та Туреччина погодили збільшення квот на міжнародні перевезення
16:15 - Перезавантажувати "Ліси України" буде ексзаступник міністра економіки
16:00 - NBU April 2026 Inflation Update
16:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції у квітні 2026 року
15:50 - Журналісти проаналізували, які комплектуючі для військової техніки московія постачає Білорусь
15:31 - Кабмін ліквідував Коордцентр трансформації вугільних регіонів: що від нього очікували
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.05.2026
15:30 - Для фермерів Херсонщини стартує програма підтримки в ДАР
15:25 - Денис Шмигаль розповів студентам Університету Метрополії у Фінляндії про досвід України у забезпеченні стійкості енергосистеми
15:16 - Експертно-перевірна комісія Галузевого державного архіву НБУ визначила банки, документи яких формуватимуть Національний архівний фонд
15:15 - Модель Mythos внесла "хаос" у стратегію США щодо штучного інтелекту – WSJ
15:00 - НКЦПФР оновлює правила муніципальних облігацій: що зміниться для громад
14:48 - У московія зріс дефіцит бюджету: перевищив річний план у 1,5 раза
14:46 - Україна та Данія продовжують співпрацю у відновленні та трансформації енергосектору
14:30 - Що слід змінити в регулюванні криптоактивів
14:22 - Європа посилює захист розподільчих мереж – Bloomberg


Більше новин