З початку повномасштабної війни до поліції надійшло понад 9,7 тис. повідомлень про зникнення дітей

02.02.2023 23:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З початку повномасштабної війни до поліції надійшло понад 9,7 тис.
повідомлень про зникнення дітей.
Про це сьогодні, 2 лютого, повідомив заступник начальника Управління ювенальної превенції Нацполіції Ярослав Шанько на брифінгу у Military Media Center.
За його словами, у розшук було оголошено 9 764 неповнолітніх.
Наразі в розшуку залишаються 347 дітей, з яких 323 – зникли на території бойових дій.
Водночас наразі неможливо встановити точну кількість зниклих дітей на тимчасово окупованих та територіях, де ведуться активні бойові дії.  Ярослав Шанько зазначив, що в умовах воєнного стану питання безпеки та захисту дітей набуло особливої актуальності.
Попри численні заклики міжнародних інституцій неухильно дотримуватися норм міжнародного права, кількість злочинів, учинених російською федерацією проти дітей України, збільшується із кожним днем. «На сьогодні російські військові вбили 459 дітей та 918 – поранили.
Зокрема в Донецькій області унаслідок бойових дій загинуло 176 дітей, в Харківській – 80, на Київщині – 58, на території Херсонської області – 25, а в Чернігівській області – 23 дитини.
Разом із цим, неможливо назвати кількість дітей, які унаслідок війни отримали психологічну травму, втратили рідних та близьких», – сказав поліцейський.
Водночас наразі неможливо встановити точну кількість жертв в районах активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях. Також поліцейські здійснюють евакуацію дітей із небезпечних територій.
Для того, аби максимально убезпечити дітей під час евакуації з території ведення бойових дій у Донецькій області, екіпажі поліції «Білий янгол» були укомплектовані спеціальними бронежилетами та захисними шоломами для дітей. «Цього тижня евакуаційні екіпажі отримали додатково ще 500 захисних комплектів для дітей та броньований автомобіль, який буде використовуватися для евакуації дітей з прифронтових зон.
Таку практику щодо забезпечення безпеки дітей ми намагаємося поширити в інших регіонах, де ведуться бойові дії, і взагалі скрізь, де це необхідно», – наголосив заступник начальника управління. Для оперативного розшуку дітей у відомстві запроваджено чат-бот «Пошук дітей» @poshukditei_bot в меседжері «Телеграм», основним завданням якого є спрощення процедури подачі інформації про дитину, яка зникла безвісти та/або зв’язок з якою відсутній, до органів поліції. «Також вживаються заходи щодо удосконалення системи пошуку дітей.
Зокрема, користувачам мобільних операторів надсилаються спеціальні повідомлення про розшук дітей.
Також до пошуку дітей залучаються онлайн сервіси служб таксі й перевізників, а також інформація розміщується та сайті з продажу квитків», – повідомив заступник начальника Управління ювенальної превенції Нацполіції.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото у тренді,
Для купівлі не потрібно
Золотого стану.

- Fin.Org.UA

Новини

13:54 - Компанії поспішають забезпечити інфраструктуру для майбутнього нафтового буму у Венесуелі
13:03 - Апеляція зобов'язала московія заплатити "Азовмашу" $20 мільйонів за майно та упущену вигоду
12:52 - Понад 60 поїздів рухаються із затримками через російські обстріли – УЗ
12:07 - Ситуація зі світлом у Києві може покращитись 15 січня – Свириденко
11:52 - Дніпропетровська область виходить з аварійних відключень світла після аварії
11:05 - У Києві без тепла залишається понад тисяча будинків
10:42 - На Запоріжжі уночі стався повний блекаут
10:00 - Значна частина Дніпропетровщини без світла після аварії
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 11.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:33 - Микола Колісник: Електропостачання в Києві відновлюють. Столиця поступово повертається до планових графіків відключень
19:21 - Фактична ціна реалізації природного газу на грудень 2025
18:42 - На Київщині без світла залишаються 60 тисяч споживачів
18:34 - 11 січня графіки відключення світла діятимуть усю добу
18:00 - У Києві повернули світло для ще 60 тисяч осель
17:05 - Асоціація закликала уряд компенсувати місцевим бюджетам витрати на підвищення зарплат вчителям
16:03 - Індонезія заблокувала ШІ-бот Маска
14:59 - Через складну енергетичну ситуацію у Києві збільшують інтервал у метро
14:38 - На лівому березі не працюватиме електротранспорт
13:26 - На правому березі столиці скасували аварійні відключення світла
12:30 - У Києві та на Київщині вдалося стабілізувати ситуацію з електропостачанням
12:27 - У Києві запровадили екстрені відключення світла
11:35 - ЄС може посилити відповідальність WhatsApp за боротьбу зі шкідливим контентом
10:40 - Трамп хоче на рік встановити ліміт процентних ставок за кредитними картками у 10%
10:00 - Україна і США можуть підписати в Давосі угоду про відбудову на $800 млрд – ЗМІ
09:38 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 10 січня
08:30 - Чи зможе Трамп витіснити з ринку Росію венесуельською нафтою?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 10.01.2026
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України


Більше новин