Понад 500 працівників соціальної сфери пройшли навчання щодо роботи в новій підсистемі ЄІССС – Реєстрі надавачів та отримувачів соціальних послуг

02.02.2023 19:35 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Мінсоцполітики проведено навчання щодо роботи з новою підсистемою “Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг”, що є складовою Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.
Навчання пройшли понад 500 представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з різних регіонів України. “Реєстр забезпечує механізм прозорості ринку надавачів соціальних послуг.
Завдяки його функціонуванню держава та органи соціального захисту населення матимуть доступ до інформації про всіх надавачів соціальних послуг.
Надалі інформація з Реєстру може використовуватися як для здійснення контролю за надавачами соціальних послуг, так і за якістю наданих ними послуг.
Також Реєстр дозволить спростити процедури реєстрації надавачів та процеси отримання соціальних послуг громадянами”, – підкреслив важливість нової підсистеми заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко. За його словами, навчання є підготовчим етапом до запуску у промислову експлуатацію Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг у частині, що забезпечує реєстрацію надавачів соціальних послуг. Нагадаємо, що в листопаді 2022 року Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг було запущено у дослідну експлуатацію у Київській, Дніпропетровській та Полтавській областях.
За результатами роботи у трьох регіонах наразі розпочато підключення всіх інших регіонів України до роботи з Реєстром у тестовому середовищі. Також зазначимо, що до моменту запуску реєстру у всіх регіонах України органи місцевого самоврядування використовували зведену інформацію про надавачів соціальних послуг, опубліковану на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.
Після впровадження Реєстру інформація буде вноситися до нього уповноваженими органами системи надання соціальних послуг, а також після додаткових опрацювань і надавачами соціальних послуг (крім фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду відповідно до Закону України “Про соціальні послуги” без здійснення підприємницької діяльності). Довідково  Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, використання, знеособлення і знищення даних про надавачів та отримувачів соціальних послуг, визначених законодавством. Реєстр впроваджується Міністерством соціальної політики України разом з ДП “Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики” за фінансової підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulatory rules,
Compliance and transparency,
Markets kept in line.

- Fin.Org.UA

Новини

20:14 - АТБ обмежила продаж частини товарів до шести одиниць в одні руки
20:00 - Новини 28 серпня: атаки московія по бізнесу
19:42 - НЕК «Укренерго» розпочала операцію з управління боргом за облігаціями сталого розвитку на суму 825 млн дол. США, - Денис Шмигаль 
19:38 - ЗМІ: хакери вимагають у Берліна викуп після кібератаки на урядові відомства
19:10 - "Укренерго" почала реструктуризацію боргу за "зеленими" облігаціями
18:32 - Біткойн опустився нижче 80 000 доларів
17:56 - Обсяги перероблення нафти у московія тримаються на двадцятирічному мінімумі
17:15 - Американська Chevron близько до угоди про розширення бізнесу у Венесуелі
17:00 - Дніпропетровській та Кіровоградській областям присвячені нові обігові пам’ятні монети із серії "Ми сильні. Ми разом"
16:50 - "Той день": Ajax Systems захищає експонати нової виставки Ukraine WOW
16:42 - Ворог зруйнував гіпермаркет Fozzy Group у Вишневому
16:17 - московіяни вдарили по промисловості Сум
15:55 - В Україні з’явиться новий віртуальний мобільний оператор
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.08.2026
15:25 - Україна накопичила достатньо газу, щоб пройти зиму – Шмигаль
15:04 - Україна накопичила газ, необхідний для базового сценарію проходження зими, - Денис Шмигаль
15:00 - Трудовий договір – документ, який регулює відносини між працівником і роботодавцем
15:00 - Окупанти спалили склад YASNO з сонячними панелями
14:58 - З якої суми сплачується військовий збір у випадку застосування ПСП?
14:57 - Які документи необхідно мати представнику (уповноваженій особі) платника податків при поданні заяви про підтвердження резидентського статусу?
14:54 - Чи підлягають списанню помилково та/або надміру сплачені суми податків (зборів), які обліковуються в ІКП більше 1095 днів і на повернення яких платниками не подано заяви?
14:49 - Продаж корпоративних прав в іншій, ніж цінні папери, формі: що з фінансовим результатом?
14:48 - Реалізація талонів, смарт-карт на отримання пального: чи реєструватись СГ платником акцизного податку як особа, що реалізує пальне?
14:46 - Чи потрібно формувати додатки ФІЗ-4ДФ до Розрахунку ФОП/НПД за звітний квартал, якщо показники наявні лише в одному з місяців звітного кварталу?
14:45 - До уваги резидентів Дія Сіті!
14:45 - БЕБ викрив фіктивні закупівлі бізнесом пального: їх здійснювали через конвертцентр
14:43 - Чи має право платник, який навчається в інтернатурі медичного (фармацевтичного) закладів вищої освіти, на податкову знижку за витратами, понесеними за навчання?
14:38 - Податковий календар на 31 серпня 2026 року
14:34 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування корисних копалин місцевого значення отримали понад 6,7 млн гривень
14:32 - Дніпропетровщина: надходження збору за місця для паркування транспортних засобів до місцевих бюджетів від ФОПів зросли на 20,3%


Більше новин