Олександр Ткаченко: Україна має стати повноцінним учасником європейського культурного життя

02.02.2023 19:35 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Як країна-кандидат у члени ЄС Україна повністю розділяє загальнополітичні цілі та пріоритети Європейського Союзу у сфері культури.
Вони чітко визначені у Новому Стратегічному Порядку Денному 2019-2024 та у Новому Європейському Порядку Денному щодо Культури.
Про це заявив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко під час спільного засідання Уряду України та Комісарів Європейського Союзу 2 лютого. «Україна прагне зміцнювати культурні зв’язки з Європейським Союзом та має стати повноцінним учасником європейського культурного життя.
Наприклад, через розширення своєї участі у європейських ініціативах у сфері культури, зокрема програмах Європейські Столиці Культури та Новий Європейський Баухаус.
Взагалі проекти колаборації між культурними інституціями та проектами ЄС та України, як ми пересвідчилися за час війни – мають прекрасну перспективу.
Це співробітництво між музеями, спільні, виставки, концерти, фільми, культурні акції», – сказав Олександр Ткаченко. Український Міністр підкреслив, Україна та ЄС в галузі культури та креативних індустрій мають співпрацювати щодо: розбудови довгострокових та взаємовигідних партнерств, реалізації спільних проектів; розвитку ринку культурних послуг в Україні та запрошення до участі у ньому ключових гравців сектору культури ЄС; розроблення та реалізації спільних програм творчих обмінів та академічних програм у сфері мистецької освіти; розроблення механізмів повернення творчих кадрів в Україну. Сьогодні важливим інструментом підтримки української культури і креативних індустрій залишається програма «Креативна Європа».
Наразі Україна сподівається отримати повний доступ до участі у підпрограмах «Медіа» і «Кроссекторальний напрям».

Додати коментар

Користувач:
email:





A debt crisis looms,
Europeans seek to stay afloat,
Bailouts all around.

- Fin.Org.UA

Новини

10:18 - Новий етап співпраці: ДПС та Податкова Великої Британії оновили Меморандум про співпрацю
10:15 - До уваги резидентів Дія Сіті!
10:14 - Про коригування фінансового результату до оподаткування за операціями з цінними паперами
10:12 - Яким чином здійснюється реєстрація КОРО на РРО?
10:11 - Щодо подання представником, уповноваженим одним із батьків, Облікової картки за ф. № 1ДР та отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО малолітньої особи та особи віком від 14 до 18 років
10:10 - Чи підлягають списанню помилково та/або надміру сплачені суми податків (зборів), які обліковуються в ІКП більше 1095 днів і на повернення яких платниками не подано заяви?
10:09 - Резидентом Дефенс Сіті нараховується (виплачується) заробітна плата найманим працівникам: чи передбачені спеціальні пільги з ПДФО?
10:08 - Який порядок оподаткування ПДВ при отриманні коштів закладом охорони здоров’я та складання податкових накладних при отриманні коштів за національною програмою «Скринінг здоров’я 40+»?
10:07 - Особливості складання податкової накладної при нарахуванні податкових зобов’язань з ПДВ у разі списання дебіторської заборгованості
10:06 - Платникам ПДВ – постачальникам електричної енергії
10:06 - Авансові платежі з ПДФО ФОПом на загальній системі оподаткування, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним, сплачені до бюджету несвоєчасно: відповідальність
10:05 - Чи можуть юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи надавати фінансову допомогу (поворотну або безповоротну)?
10:04 - Безбар’єрність в податковій службі: створюємо простір рівних можливостей, де кожен відчуває підтримку
10:03 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю: особливості сплати внеску
10:02 - Податковий календар на 22 червня 2026 року
10:01 - спецвикористання лісових ресурсів від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло на 19,0 відс. більше рентної плати ніж торік
10:00 - До загального фонду державного бюджету платники Дніпропетровщини за видобування газового конденсату спрямували майже 8,2 млн гривень
09:59 - Дніпропетровський регіон: надходження від платників туристичного збору збільшились на 22,2 відсотка
09:57 - Податковий борг комунальних підприємств: на Дніпропетровщині обговорили шляхи погашення заборгованості
09:56 - Від ідеї до власної справи: податківці Дніпропетровщини зустрілись з ветеранською спільнотою
09:55 - Зростання надходжень від туризму: бюджети отримали 161,8 млн грн туристичного збору
09:55 - Зростання надходжень від туризму: бюджети отримали 161,8 млн грн туристичного збору
09:54 - Зростання надходжень від туризму: бюджети отримали 161,8 млн грн туристичного збору
09:53 - Проставлення апостиля на документах, виданих ДПС: як отримати послугу
09:50 - Новий етап співпраці: ДПС та Податкова Великої Британії оновили Меморандум про співпрацю
09:49 - Новий етап співпраці: ДПС та Податкова Великої Британії оновили Меморандум про співпрацю
08:00 - "Трамп програв цю війну". Мирна угода між США та Іраном не лишила сумнівів про переможця
23:49 - Де шукати натхнення для дитячої творчості: корисні джерела та ресурси
21:00 - Новини 18 червня: удари по Москві, зміни в бюджет-2026, заборона казино для військових
20:40 - ЄС підтвердила заборону на імпорт російського СПГ з 2027 року


Більше новин