Намір DFC залучити 1 мільярд доларів для підтримки економіки України може стати сигналом для кредиторів та інвесторів по всьому світу, - Юлія Свириденко

31.01.2023 21:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) готова продовжувати підтримку приватного сектору в Україні.
Корпорація оголосила про намір мобілізувати 250 млн доларів цього року для українських банків задля збільшення обсягів кредитування малого та середнього бізнесу.
Про це, а також про поглиблення співпраці між Міністерством економіки та USAID у рамках інвестиційної ініціативи Advantage Ukraine, йшлося під час зустрічі у Києві Першого віцепрем’єр-міністра України - Міністра економіки Юлії Свириденко та виконавчого директора DFC Скотта Нейтана. “Підтримка міжнародних кредиторів у такий непростий час є свідченням того, що наші партнери не мають сумнівів у перемозі України.
Наміри DFC можуть стати сигналом для інших кредиторів та інвесторів по всьому світу, які першими долучаться до відбудови України та розбудови економіки вже зараз, не чекаючи закінчення війни”, - зазначила Перший віцепрем’єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.  Загалом Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку оголосила про готовність мобілізувати понад 1 млрд доларів для підтримки економіки України. “Приватний сектор демонструє свою стійкість та має сприяти залученню інвестицій в розвиток України.
Ми прагнемо почати інвестувати вже зараз, аби допомогти українському бізнесу продовжувати розвиватись попри винятково складні обставини.
Я переконаний, що кошти DFC дозволять мобілізувати понад 1 млрд доларів приватного капіталу для підтримки економіки України.
DFC націлена на реалізацію високоякісних проектів за найвищими стандартами в найближчі місяці й роки в Україні”, - зазначив виконавчий директор DFC Скотт Нейтан. Зазначимо, що зазвичай DFC підтримує лише американських інвесторів, які здійснюють інвестиції в різні країни світу.
Але заради України вони зробили виключення і готові видавати кредити, навіть в разі, якщо в українському бізнесі не буде представлено американського інвестора. Для надання підтримки в України DFC використовуватиме відразу декілька інструментів - крім прямого кредитування йдеться також про покриття кредитних та воєнних ризиків.
Останній продукт наразі є доступним, однак потребує залучення додаткового рефінансування, над яким DFC вже працює. Окремою темою спілкування Юлія Свириденко, Скотта Нейтана, а також посла США в Україні Бріджит Брінк стало поглиблення співпраці між USAID та Мінекономіки в рамках інвестиційної ініціативи Advantage Ukraine. “Мінекономіки та DFC взаємодіють щодо підготовки та забезпечення списку інвестпроектів за допомогою Advantage Ukraine.
Проектна команда ініціативи, що складається з професійних інвестбанкірів, спеціалістів інвестфондів та “Великої четвірки” і працює за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», здійснюватиме попередній відбір проектів, співпрацюючи із заявниками.
Після перемоги наша держава стане однією із найкращих у світі за можливостями, які відкриваються перед інвесторами.
Тож ми робимо все можливе задля того, щоб процес інвестування розпочався вже зараз”, - розповіла Юлія Свириденко. Очікується, що для максимально ефективної роботи протягом найближчого часу в Україну приїде група експертів DFC, аби провести  інструктаж для команди Advantage Ukraine, що допоможе конкретизувати критерії відбору проектів і зекономить час розгляду заявок. Довідково  Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) - це урядова установа США, що співпрацює з приватним сектором з метою фінансування рішень для найбільш критичних проблем сьогодення, що постають перед країнами, які розвиваються. DFC інвестує в усі сектори, включаючи енергетику, охорону здоров’я, критичну інфраструктуру та технології.
Також забезпечує фінансування малого бізнесу задля створення робочих місць.

Додати коментар

Користувач:
email:





Long-term investments,
Patience and discipline pay,
Slow and steady growth.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 27 липня: московія вдарила по суднах та АЗС, викрили схему з колишнім держсекретарем МЗС
19:55 - Рух через важливу логістичну артерію впав до мінімуму за місяці після атак хуситів
19:40 - Дрон пошкодив цивільне судно в порту в Миколаївській області
19:20 - Трамп дав переговорам шанс – і нафта втратила 8% за день
18:55 - Український експорт частково перенаправили альтернативними шляхами
18:35 - Хусити заявили про удар – супутник побачив пожежу на великому НПЗ Саудівської Аравії
18:12 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
18:08 - На Алтаї заборонили заправляти машини частіше, ніж раз на 24 години
17:50 - Казахстан відновив завантаження нафти через Росію після тижневої зупинки
17:25 - Мільйонні розкрадання пожертв на підтримку України: викрито злочинну групу
17:08 - Анатолій Куцевол обговорив із представниками Посольства Швейцарії реалізацію спільних енергетичних проєктів
17:00 - Тепловики просять спростити підключення модульних котелень до мереж
16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 28 липня
16:30 - Стратегія компанії формує бюджет, а не навпаки
16:15 - ВАКС стягнув у дохід держави гроші від продажу авто експосадовця Мін'юсту
16:10 - Артем Некрасов на Конференції з енергетичного права розповів про головні пріоритети Міненерго напередодні осіннь-зимового періоду
15:43 - Держава заборгувала банкам майже 9 мільярдів за кредитами "5-7-9%"
15:40 - Влада Харкова планує зберегти безкоштовний проїзд у місті навіть після війни
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.07.2026
15:23 - Нові правила роботи та відпочинку водіїв набули чинності – Мінвідновлення
15:05 - Буковина отримала від Швеції майже 85 тонн обладнання для захисту енергетичної інфраструктури
14:55 - ДПС розвиває аналітичні дашборди як сучасний інструмент data-driven управління та підвищення прозорості роботи служби
14:52 - НБУ хоче змінити порядок відкриття та закриття рахунків
14:40 - До уваги платників рентної плати за спеціальне використання води!
14:39 - За якими кодами бюджетної класифікації платник податків сплачує штрафні (фінансові) санкції та пеню по податках?
14:36 - Який тип форми необхідно обрати при подачі вперше Розрахунку за неуповноважений сплачувати ПДФО відокремлений підрозділ?
14:33 - Діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг на території сіл, селищ, яким надано статус гірських: чи може ФОП на загальній системі оподаткування проводити розрахункові операції без застосування РРО/ПРРО?
14:27 - Плата за суборенду земельної ділянки є вищою за орендну плату такої земельної ділянки: чи застосовується органом ДПС штрафна санкція до орендаря?
14:26 - Постачання товарів/послуг здійснюється в одному звітному періоді, а оплата за рахунок бюджетних коштів - у наступних: визначення дати, на яку складається ПН з типом причини «15»


Більше новин