Прем’єр-міністр: DFC має намір залучити до 1 млрд доларів фінансування для підтримки економіки України

31.01.2023 19:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відновлення України має стати внеском у розв’язання багатьох глобальних проблем, зокрема харчової та енергетичної криз у світі.
Про це зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу на заході в Американській торгово-промисловій палаті, що організувала Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC). «Ми знаємо, що зазвичай DFC надає підтримку лише американським інвесторам, що здійснюють проекти в різних країнах світу.
Тому ми дуже цінуємо готовність надавати фінансування і українським компаніям», — зазначив Денис Шмигаль. Як зауважив Прем’єр-міністр, Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку співпрацює з приватним сектором щодо фінансування найбільш критичних проектів цивільної інфраструктури.
Водночас для України, за його словами, нагальним є не лише відновлення зруйнованих російськими ракетними ударами об’єктів критичної енергетичної інфраструктури, але і створення нової енергосистеми України. «Децентралізованої, побудованої на основі сучасних технологій у рамках енергетичного переходу, з акцентом на відновлювальну та атомну енергетику, нові водневі технології.
Переконані, що важливу роль у цьому процесі зможе відіграти американський бізнес, який потребуватиме підтримки з боку DFC», — відзначив Прем’єр-міністр. Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку також оголосила про готовність мобілізувати до 1 млрд доларів для підтримки економіки України.
Зокрема, 250 млн доларів цього року для допомоги у фінансуванні програм підтримки малого й середнього бізнесу. «Уряд України вдячний DFC за допомогу, що надається, і зі свого боку готовий докласти необхідних зусиль для подальшого розвитку цієї співпраці.
Стати частиною відновлення України сьогодні — це найпотужніша інвестиція в майбутнє», — підкреслив Прем’єр-міністр. Інструменти для залучення інвестицій та напрямки підтримки бізнесу Денис Шмигаль обговорив із директором DFC Скоттом Нейтаном під час особистої зустрічі на полях заходу.
Глава українського Уряду відзначив важливість інвестицій в медицину, енергетику, аграрний сектор та освіту.
Сторони також порушили питання запуску фондового ринку в Україні.

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку день і ніч,
Торгівля триває без зупинки.
Тут гроші легко можуть зникнути,
Але й заробити можна втричі.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 2 лютого: транзит нафти московія через Україну, штраф для ресторанів за включення оплати за генератор
20:30 - Тисяча "зимової підтримки": українці вже використали 12 мільярдів гривень виплат
20:05 - Трамп: Індія погодилась зупинити купівлю російської нафти та укладе з США торговельну угоду
19:35 - 3 лютого графіки відключень світла діятимуть протягом усієї доби
19:00 - Латвія надасть резервне обладнання для розв’язання проблем із теплопостачанням Харківщини, – Денис Шмигаль
19:00 - На Київщині викрито земельну схему на понад 8 мільйонів гривень
18:50 - У січні імпорт електромобілів в Україну впав у 14 разів
18:30 - Держборг України: у 2025 році середня вартість знизилась суттєво – Мінфін
18:05 - Світовий банк спрямує 40 млн доларів США на відновлення енергосистеми України, – Денис Шмигаль
18:00 - В Києві без тепла лишається близько 80 будинків – Кличко
17:52 - Борги регіонів несуть загрозу для економіки Китаю – розвідка
17:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ ВП «АКВАТОН» (м. Рівне, бульвар Б. Хмельницького, 50)
17:41 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Харківська міська територіальна громада, м. Харків, вул. Харківських Дивізій 12а)
17:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Харківська міська територіальна громада, м. Харків, просп. Героїв Харкова, 268-А)
17:39 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Харківська міська територіальна громада, м. Харків, просп. Перемоги, 75 а)
17:39 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Мереф'янська міська територіальна громада, м. Мерефа, вул. Дніпровська, 230)
17:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Ізюмський р-н, Балаклійська міська територіальна громада, м. Балаклія, вул. Володимира Целуйка, 28)
17:37 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Харківська міська територіальна громада, м. Харків, вул. Гвардійців-Широнінців, 83/26)
17:37 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Лозівський р-н, Златопільська міська територіальна громада, м. Златопіль, вул. Єдності, 5)
17:36 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» (Харківська обл., Харківський р-н, Харківська міська територіальна громада, м. Харків, бульв. Гончарівський, 7)
17:35 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПК «ДНІПРОВСЬКИЙ» (Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, с. Мозолевське, вул. Центральна, 22)
17:33 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ПОДІЛЬСЬКА СИРОВАРНЯ" (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, село Миролюбне, вулиця Весняна (колишня Єсеніна), будинок 2)
17:32 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОМПАНІЯ ОРТУС» (Вінницька область, Тульчинський район, с. Попелюхи, вул. Шевченко, 2)
17:31 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП "РОЗКВІТ-СВ-3" (Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Наливайка Северина, будинок 8)
17:31 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "ФІТОСВІТ ЛТД" (Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Наливайка Северина, будинок 8)
17:30 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СТОЛИЧНИЙ ПЕКАРНИЙ ДІМ» (місто Київ, Оболонський район, вулиця Богатирська, будинок 7, 5А)
17:30 - Україна отримала нову партію генераторів від ЮНІСЕФ
17:29 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН КВАДРА” (Київська обл., Бучанський р-н, Вишнева т. г., м. Вишневе, вул. Київська, 17)
17:28 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ПОДІЛЬСЬКА АГРАРНА КОМПАНІЯ» (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Клинини, вул. Шкільна, 9Б
17:25 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» (ферма – Вінницька область., Тульчинський район, село Тиманівка, вулиця Відродження, 142; гноєсховище – Вінницька область., Тульчинський район, село Тиманівка)


Більше новин