Денис Башлик на бізнес-форумі «Rapid recovery of Ukraine» у Люксембурзі розповів про ключові потреби українських аграріїв

31.01.2023 19:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик взяв участь в українсько-люксембурзькому бізнес-форумі «Rapid recovery of Ukraine». На форумі обговорювали процеси відновлення України, залучення іноземних інвестицій та поєднання великої кількості інвестпроектів із державними та приватними джерелами фінансування.
Серед спікерів заходу – Прем"єр-міністр Люксембургу Ксав"є Беттель та Прем"єр-міністр України Денис Шмигаль, президент Європейського інвестиційного банку Вернер Хойєр, президент Люксембурзької торгової палати Люк Фріден, Президент Українсько-Люксембурзького Ділового Клубу Євгенія Палій. Денис Башлик під час свого виступу акцентував на необхідності інвестицій в українську аграрну інфраструктуру, яка зазнала величезних збитків від війни. «Україна робить усе, щоб зробити свій внесок у забезпечення світової продовольчої безпеки.
Але для цього потрібна міжнародна допомога та інвестиції – зокрема, в перевантажувальні термінали, в кредитні програми для наших фермерів, необхідна підтримка в нарощенні експорту та в проходженні посівної кампанії.
Адже війна руйнує або ускладнює всі виробничі процеси та суттєво обмежує фінансовий ресурс українських аграріїв», – підкреслив Денис Башлик. Він також наголосив на тому, що міжнародна спільнота має відреагувати на штучне блокування з боку росії експорту агропродукції морем.
Адже це несе очевидний негативний вплив на продовольчу ситуацію у світі. Денис Башлик також провів двосторонню зустріч із представниками Європейського інвестиційного банку.
Наразі сторони перебувають на етапі досягнення домовленостей щодо реалізації низки проектів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Green candlesticks dance,
A symphony of profit,
Wealth flows like a river.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 3 квітня: наслідки масованої атаки московія, дизпальне може рекордно здорожчати
20:45 - "Вірити необов'язково": у Трампа прогнозують, що нафта скоро піде вниз
20:25 - 4 квітня електропостачання не планують відключати
20:15 - Ізраїль знову запустив "Левіафана" – своє головне газове родовище
19:45 - Ціни на новобудови коливаються, на вторинку – продовжують зростати: як змінився ринок житла
19:40 - московія у березні втратила половину доходів від нафти – та війна в Ірані усе перевернула
19:05 - Найбільший покупець пшениці у світі пообіцяв Зеленському не брати у московія зерно з окупації
18:58 - Кредит на вигідних умовах зі ставкою менше 1% на день
18:52 - Уряд запускає 10-річне прогнозування потреби у фахівцях та робітничих кадрах
18:50 - У Києві подорожчає евакуація авто: яким буде новий тариф
18:43 - Влада обіцяє киянам співфінансувати котельні та сонячні електростанції: які умови
18:20 - Атака України серйозно вдарила по одному з НПЗ московія
18:15 - "Нова пошта" попереджає про шахрайські розсилки про нібито продаж неотриманих посилок
17:58 - Нацбанк пом'якшив валютні обмеження: кого стосується
17:40 - Масштабна схема із зерном в державній корпорації: трьох підозрюваних взяли під варту
17:30 - Уряд розширив держпідтримку аквакультури: компенсації витрат поширено на всю територію України
17:22 - У Києві та області скасували екстрені відключення
17:20 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 6 квітня
17:16 - Франція почала виробляти електровози для України
17:11 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 27 березня 2026 року
17:10 - "Шахтар" і "Динамо" за 10 років продали власних вихованців на 280 мільйонів євро – рейтинг
17:09 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 25 березня 2026 року
17:07 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 31 березня – 2 квітня 2026 року
16:50 - Інформація щодо надходження та використання коштів добровільних внесків (благодійних пожертв) від фізичних та юридичних осіб приватного права та/або публічного права
16:50 - Україна втратить 20% експорту цукру – УКАБ
16:50 - Заяву на виплату допомоги для ВПО тепер можна подати дистанційно – ПФУ
16:35 - Навчання під реальну роботу: уряд посилює підтримку підготовки фахівців для ОПК і ключових галузей
16:34 - Частина росіян на далекому сході московія залишилася без бензину
16:25 - Ворожа атака пошкодила будівлю податкової в Шостці на Сумщині
16:14 - Call for Papers Announced for NBU’s Online Workshop Dedicated to Monetary Policy in Emerging Markets


Більше новин