Бюджет-2023: На пенсійне забезпечення та соціальний захист передбачено 442,3 млрд грн

31.01.2023 19:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У держбюджеті на 2023 рік передбачено 442,3 млрд грн на фінансування пенсійного забезпечення та соціального захисту. На 2023 рік визначено такі напрями соціальних програм: 271,8 млрд грн – фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, та дефіциту коштів Пенсійного фонду; 86,1 млрд грн – соціальний захист громадян, які потрапили у складні життєві обставини.
Зокрема:  17,4 млрд грн – надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, 57,6 млрд гривень –  допомога внутрішньо переміщеним особам на проживання; 53,5 млрд грн – підтримка малозабезпечених сімей.
Зокрема: 37,9  млрд грн – надання пільг і житлових субсидій громадянам, 15,5 млрд грн – державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям; 26,9 млрд грн – соціальний захист дітей та сім’ї; 3,6  млрд  грн – соціальний захист осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю; 0,5 млрд  грн – оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги. «Готуючи бюджет 2023, Уряд здійснив переформатування та змінив структуру бюджетних програм основних пріоритетів соцполітики, які відповідають вимогам та потребам сьогодення.
Адже у період війни соціально незахищені верстви населення відчувають особливу потребу у допомозі чи підтримці від держави.
Розуміємо це і працюємо, щоб усі передбачені законодавством виплати люди отримували вчасно.
Для нас це вкрай важливо», - прокоментував заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulation rules
SEC monitoring closely
Preventing frauds

- Fin.Org.UA

Новини

15:06 - Багато важливих професій залишаться за людиною і не будуть замінені ШІ, – Марія Фурман
14:00 - Посилено відповідальність за порушення на небанківському фінансовому ринку
13:00 - Пом’якшено низку валютних обмежень
12:30 - Факапи під час отримання ліцензії для сонячних електростанцій
12:21 - Телемарафон-2026 отримає 638 мільйонів: чий контент найдорожчий
12:15 - "Укрпошта" продала незадіяну нерухомість за понад пів мільярда
12:00 - На Київщині відновили світло 100 тисячам родин
11:53 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:47 - До уваги платників!
11:45 - Чи може користувач зробити копію кваліфікованого електронного підпису з файлового носія на захищений носій ключової інформації?
11:44 - До якого бюджету сплачується ПДФО спадкоємцями, які сплачують цей податок до нотаріального посвідчення свідоцтва про право на спадщину?
11:43 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
11:41 - Чи може фізична особа, яка раніше була зареєстрована в ДРФО за РНОКПП, відмовитися від РНОКПП?
11:40 - Протягом року укладено новий договір оренди на ту саму земельну ділянку без змін/зі змінами умов договору: яку податкову декларацію з плати за землю подавати?
11:39 - З якого часу мають право зареєструватись платниками єдиного податку четвертої групи новоутворені сільськогосподарські товаровиробники – юридичні особи?
11:38 - СГ використовує паливозаправник (бензовоз) з метою доставки та зберігання пального: що з ліцензію на зберігання пального на такий транспортний засіб?
11:37 - ФОПами, у тому числі платниками єдиного податку другої – четвертої груп надаються виключно послуги, у тому числі посередницькі (дропшипінгу): що з обліком товарних запасів?
11:36 - "Клуб білого бізнесу" збільшився на 18%: які сфери представлені найбільше
11:34 - Надання фізичною особою в оренду рухомого майна юридичній особі (ФОПу): оподаткування ПДФО доходу
11:31 - Чи має право на ПСП нерезидент, який офіційно працевлаштований на підприємстві?
11:30 - П'ять мільярдів обороту: в Україні викрили масштабну мережу казино з російським слідом
11:27 - На момент подання податкової декларації про майновий стан і доходи фізична особа знята з реєстрації за однією адресою та не зареєстрована за іншою: куди подається декларація?
11:26 - «Територія високого рівня податкової довіри» – новий формат відносин між бізнесом та державою
11:25 - Незадекларована праця – відсутні соціальні гарантії
11:23 - Платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету понад 69,2 млн грн екологічного податку
11:22 - За видобування газового конденсату надходження рентної плати до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 56,2 відсотки
11:21 - Дніпропетровщина: на 18 % зросли надходження податку на нерухоме майно від юридичних осіб
11:20 - Дніпропетровщина: податківці зустрілись з бізнес-спільнотою регіону
11:19 - 11,6 млрд грн за землю: місцеві бюджети отримали на 1,3 млрд більше, ніж торік
11:18 - Як отримати податкову знижку: правила для ЕКЗ та усиновлення


Більше новин