Оперативна інформація Генерального Штабу Збройних Сил України станом на 18:00 31.01.2023 щодо російського вторгнення

31.01.2023 19:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Триває триста сорок друга доба російського широкомасштабного вторгнення.  російська федерація продовжує вести повномасштабну збройну агресію проти України.
Ворог не полишає намірів знищити критичну інфраструктуру нашої держави, завдає ударів по цивільних об’єктах та помешканнях мирного населення.  російські окупанти протягом доби завдали 3 авіаційних та 3 ракетних ударів.
Також здійснили понад 20 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.
Пошкоджень зазнала цивільна інфраструктура у Харківській, Донецькій та Херсонській областях. Загроза авіаційних та ракетних ударів залишається по всій Україні. Противник продовжує вести наступальні дії на Лиманському та Бахмутському напрямках, зазнаючи великі втрати.
Веде безуспішні наступальні дії на Авдіївському та Новопавлівському напрямках.
На Куп’янському та Запорізькому напрямках веде оборону раніше захоплених рубежів.   На Херсонському напрямку обстрілює позиції наших підрозділів та цивільних об’єктів. На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках обстановка без суттєвих змін, наступальних угруповань противника не виявлено.  На Сіверському напрямку противник здійснив обстріли з мінометів в районах населених пунктів Клюси, Містки, Гута-Студенецька, Леонівка Чернігівської області; Сопич, Волфине Сумської області та Леміщине Харківської області.  На Слобожанському напрямку противник не припиняє здійснювати обстріли позицій наших військ вздовж лінії зіткнення.
В результаті мінометних та артилерійських обстрілів постраждали райони населених пунктів: Ветеринарне, Стрілеча, Глибоке, Зелене, Нескучне, Огірцеве, Вовчанськ, Стариця, Бударки Харківської області.  На Куп’янському напрямку ворог здійснив обстріл позицій наших військ в районах населених пунктів Іванівка, Куп’янськ, Кислівка, Котлярівка Харківської області та Новоселівське, Ковалівка Луганської області.  На Лиманському напрямку противник здійснив мінометні та артилерійські обстріли в районах населених пунктів Новоєгорівка, Невське, Червонопопівка, Кремінна, Діброва Луганської області. На Бахмутському напрямку вогневого ураження зазнали райони населених пунктів: Верхньокам’янське, Спірне, Берестове, Білогорівка, Бахмут, Іванівське, Предтечине, Кліщіївка, Курдюмівка, Дружба та Майорськ Донецької області. На Авдіївському напрямку під ворожий вогонь потрапили райони населених пунктів Бердичі, Тоненьке, Сєверне, Авдіївка, Водяне, Георгіївка, Мар’їнка, Побєда Донецької області. На Новопавлівському напрямку вогневого ураження зазнали райони населених пунктів: Велика Новосілка, Нескучне, Новоукраїнка, Богоявленка, Вугледар та Микільські Дачі Донецької області. На Запорізькому напрямку вогневого ураження зазнали райони 15 населених пунктів, зокрема: Времівка і Новопіль Донецької області; Малинівка, Гуляйполе, Чарівне, Оріхів, Новоданилівка Запорізької області. На Херсонському напрямку обстрілів з реактивних систем залпового вогню, ствольної артилерії та мінометів зазнали райони 17 населених пунктів зокрема: Золота Балка, Берислав, Веселе, Миколаївка, Тягинка, Понятівка, Антонівка, Берегове, Янтарне Херсонської області та місто Херсон.
Є жертви серед цивільного населення. Окупанти посили фільтраційні та контрдиверсійні заходи на тимчасово зайнятих територіях Херсонської області.
Так, російські окупаційні війська обмежили в’їзд та виїзд з населеного пункту Улянівка, проводяться обшуки у місцевих мешканців та перевірка мобільних телефонів. У Донецьку серед військовослужбовців російських окупаційних військ та найманців так званої пвк “вагнер” значно зросла кількість захворювань на особливо небезпечні інфекції, що може бути пов’язане з відсутністю нормальних санітарно-гігієнічних умов у місцях розташування підрозділів противника. Авіація Сил оборони України протягом поточної доби завдала 9 ударів по районах зосередження живої сили, озброєння і військової техніки противника та 2 удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів. Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України за добу уразили 9 районі зосередження живої сили противника та 1 склад боєприпасів. Вірте у Збройні сили України! Ми переможемо! Слава Україні!

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото у тренді,
Для купівлі не потрібно
Золотого стану.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.03.2026
15:27 - Львів може стати пілотним майданчиком для муніципальних облігацій — НКЦПФР провела зустріч із міською радою
15:21 - Електронний кабінет: подання юридичною особою податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи
15:20 - Отримання статусу неприбуткової організації: термін подання заяви за формою 1-РН
15:18 - Чи підлягають відображенню в податковій декларації з ПДВ отримані платником податку відсотки за депозитом?
15:16 - Чи є підтвердженням достовірності реєстраційного номера дані про РНОКПП з ДРФО, внесені до е-паспорта або е-свідоцтва про народження?
15:13 - Фізична особа має декілька об’єктів житлової нерухомості, один з яких використовується з метою одержання доходу: чи є пільги з податку на нерухоме майно?
15:11 - Про право підпису податкової звітності особою, яка управляє спадщиною відповідно до укладено договору, за певних умов
15:09 - Порядок виправлення самостійно виявлених помилок у Податковій декларації з транспортного податку після граничного терміну її подання
15:08 - Визначення об’єкта оподаткування військовим збором для ФОП – платників єдиного податку першої, другої та четвертої групи
15:00 - До уваги платників ПДВ!
14:50 - Детінізація ювелірного ринку: третина підприємців звітує про такий обсяг виторгів, який навіть не покриває базові витрати бізнесу
14:46 - Податкова соціальна пільга: платник ПДФО має право на зменшення доходу у вигляді заробітної плати
14:44 - Доступ до публічної інформації: податківцями Дніпропетровщини з початку року опрацьовано 47 запитів
14:42 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
14:40 - Звернення громадян: у січні – лютому поточного року до податкової служби Дніпропетровщини надійшло 206 заяв
14:32 - У Києві відкрили ще один ресторан McDonald’s
14:16 - "Нафтогаз" за 8 мільйонів євро найняв радників щодо кредитів за газ
14:10 - Справа "Мідас": чи є шанс повернути вкрадене?
13:55 - Оборудки на облаштуванні пляжів у Києві: судитимуть директора комунального підприємства
13:53 - Дніпропетровщина: платники рентної плати поповнили місцеві бюджети майже на 551,0 млн гривень
13:51 - Платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 2,0 млн грн частини чистого прибутку
13:49 - Військовий збір: надходження від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету зросли на 35 %
13:48 - Контроль за обігом підакцизних товарів: заходи податківців Дніпропетровщини
13:46 - Щодо боротьби з нелегальним обігом пального
13:45 - Консультаційний центр: майданчик для обговорення актуальних питань
13:41 - Майже 220 млн грн акцизного податку надійшло від платників Дніпропетровщини до бюджетів усіх рівнів протягом двох місяців цього року
13:40 - 6 березня стартує прийом заяв на виплату 20 тисяч гривень для ліквідаторів наслідків атак московія
13:40 - TAX Control: Повідомляйте про порушення в один клік
13:38 - Попит на електронні ключі зростає: з початку року понад 61 тис. громадян і компаній скористалися сервісом ДПС


Більше новин