Презентовано результати та напрацювання Секторальної робочої групи «Молодь та спорт» плану відновлення України

30.01.2023 22:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Перші результати Секторальної робочої групи «Молодь та спорт» з формування політики, що відображена у цілях та завданнях плану відновлення України від наслідків війни, обговорили сьогодні на позачерговому засіданні СРГ у Всеукраїнському молодіжному центрі. Засідання відбулося у гібридному форматі під співголовуванням заступника Міністра молоді та спорту України Матвія Бідного та Представника Фонду народонаселення ООН в Україні Хайме Надаля.
  Участь в засіданні також взяли заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко, заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталій Лавров, заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України Анатолій Куцевол, народний депутат України Олександр Санченко та представники міжнародних агенцій, дипломатичних місій та інших організацій.  Матвій Бідний у своєму виступі зазначив, що робочою групою «Молодь та спорт» напрацьовано пропозиції до 5 цілей та 127 завдань плану відновлення України від наслідків війни.
Запропоновано 37 національних проектів, що заплановано реалізувати до кінця 2032 року.  За його словами, частина з них почала свою реалізацію як відповідь на виклики війни.
Це ВідНова, СпівДія, Національна волонтерська платформа, проект єМолодь, проєкт Електронний реєстр спортивних споруд, Онлайн сервіс для присвоєння спортивних звань.  Заступник Міністра також розповів про флагманські проекти Мінмолодьспорту, спрямовані на реалізацію реформ у молодіжній сфері, сферах фізичної культури і спорту, національно-патріотичного виховання. «Перший з них – це Український молодіжний фонд – державна установа, відповідальна за реалізацію молодіжної політики, що надаватиме гранти на підтримку актуальних для держави молодіжних проєктів.
Фонд буде утворено на засадах партнерства держави та міжнародних організацій», – підкреслив Матвій Бідний. Другий проект, як озвучив заступник Міністра, – «Єдина Україна».
Його мета – розвиток демократичного, свідомого та відповідального суспільства, формування громадянської позиції та підготовка населення до цивільного захисту, формування безпекового середовища. Третій проект, за словами Матвія Бідного – це запровадження європейської моделі спорту в Україні.
Проект спрямований на запровадження нової системи регулювання діяльності у сфері фізичної культури та спорту.
Основні пріоритети: формування здорової нації, впровадження клубної системи, автономія спорту, ефективне використання спортивних споруд, цифровізація. «Успішна реалізація проекту передбачає впровадження великої кількості системних змін до чинного законодавства України, що відповідатимуть загальному євроінтеграційному вектору розвитку країни.
З огляду на це ми потребуємо експертної допомоги для напрацювання та прийняття відповідних проєктів актів», – зауважив заступник Міністра.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ціна акцій росте,
Інвестиції приносять,
Багатство розквітає.

- Fin.Org.UA

Новини

23:29 - Inflation Report, April 2026
23:29 - Inflation Will Accelerate Temporarily This Year but Will Resume Its Decline in the Next Years – Inflation Report
23:29 - Інфляційний звіт, квітень 2026 року
23:29 - Інфляція цього року тимчасово пришвидшиться, але повернеться до зниження в наступні роки – Інфляційний звіт
21:00 - Новини 7 травня: прискорення інфляції та нова власниця OnlyFans
20:45 - Дружина власника OnlyFans взяла контроль над бізнесом після його смерті
20:20 - Підготовка до опалювального сезону: тепловики розповіли про загрози
20:02 - Венесуела наповнює ринок доларами, щоб послабити інфляційний тиск
20:00 - Україна не може далі відкладати оновлення трудового законодавства — Мінекономіки провело обговорення проєкту Трудового кодексу
19:48 - У квітні "вбивці дороги" сплатили 5 мільйонів гривень штрафів
19:40 - Бюджет Німеччини втратив понад 87 млрд євро за 2 місяці війни в Ірані
19:12 - "Прив’язали до настрою Трампа": Смілянський пояснив тарифні зміни "Укрпошти"
19:05 - СОТ вперше з 1998 року не змогла домовитись про мораторій на мита у електронній комерції
18:42 - "Нова пошта" повідомила про хакерську атаку
18:40 - Папу Римського попросили фізично пройти фінмоніторинг
18:30 - Банк UniCredit продасть тільки частину свого російського бізнесу, лишиться на ринку
18:18 - САП звинувачує полтавського податківця у заниженні вартості майна
18:00 - Національний банк у квітні 2026 року застосував до чотирьох небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу
17:47 - Понад 5 мільйонів на "псевдоремонт": судитимуть міського голову Вишгорода
17:30 - Держекоінспекція зафіксувала порушення під час розробки Негребівського родовища доломітів на Житомирщині
17:30 - ОАЕ таємно возять нафту через Ормузьку протоку – Reuters
17:00 - Побори від парковки та туалетів: у Львові затримали посадовця вокзалу
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 8 травня
16:45 - Лише третина українців працює офіційно – що Соболев хоче виправити новим трудовим кодексом
16:36 - Наказ Мінекономіки від 06.05.2026 №5601 «Про відкликання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів Королю В’ячеславу Анатолійовичу»
16:34 - В Мінекономіки розповіли, скільки українців отримають кешбек на пальне за березень
16:30 - Україна окреслила пріоритети на 2026 рік у переговорах з ЄС за аграрними розділами
16:20 - московіяни поцілили у пасажирський поїзд на Миколаївщині
15:50 - Денис Шмигаль провів зустрічі з міністром оборони та міністеркою клімату Фінляндії
15:45 - Ввезення авто під виглядом "гуманітарки": у ДМС розповіли про масштаби схеми


Більше новин