Тарас Висоцький розповів, як Мінагрополітики сприяє підтримці агросектору в забезпеченні електроенергією

30.01.2023 20:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Про те, як Міністерство аграрної політики та продовольства України сприяє підтримці агропідприємств у забезпеченні їхньої безперебійної роботи в умовах віялових відключень електроенергії, розповів у прямому ефірі національного марафону “Єдині новини” перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.
Він зауважив, що комплекс цих заходів має допомогти агросектору пройти енергетичну кризу. Тарас Висоцький зазначив, що серед ініціатив, які спрямовані на допомогу аграріям, є затвердження нового переліку критичної інфраструктури з с/г виробників. “Фактично вже місяць як Міністерство постійно розглядає заявки від агровиробників щодо їхнього включення в перелік критичної інфраструктури.
Там вже є десятки позитивних рішень.
Це перший захід, який допомагає безперебійно працювати критичним галузям в агро.
Також маємо спільне роз"яснення з Міненергетики щодо постанови з імпорту електроенергії, яка також дає право на постійний безперебійний доступ до електроенергії.
І третій важливий захід – це допомога міжнародних партнерів у забезпеченні генераторів.
Маємо вже перші поставки, які відбуваються через продовольчу програму ФАО.
Наразі ми плануємо наступні поставки”, - наголосив перший заступник Міністра. За його словами, це не забезпечить технічно такі ж умови, які були до початку обстрілів об’єктів енергетичної інфраструктури, але має допомогти пройти енергетичну кризу з мінімальними витратами і головне не зупинить діяльність стратегічно важливих підприємств. Найпроблемнішим з-поміж усіх агросекторів є тепличний, оскільки він є найбільш енергоємним, пояснив Тарас Висоцький.
“Це однозначно той сектор, де ми зазнаємо суттєвих втрат.
І можна стверджувати, що теплична група зараз найскладніша у вітчизняному секторі”, - підкреслив перший заступник Міністра. По інших сегментах втрати очікуються на рівні 10-15%.
“Це не спричинятиме додаткового імпорту чи відсутність вітчизняної продукції і не є критичним для продовольчої безпеки.
Ми все-таки залишаємося країною-експортером.
Тому звичайно матимемо зниження експорту, але для внутрішнього забезпечення падіння ми не передбачаємо.
Вітчизняні продукти будуть доступні українцям”, - резюмував він.

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures and options,
Derivatives and hedging,
Risk and reward tradeoffs.

- Fin.Org.UA

Новини

12:27 - Які документи та в які строки подаються фізособою до контролюючого органу для отримання пільги щодо сплати земельного податку?
12:24 - ФОП – платник єдиного податку надає послуги за договорами доручення: чи застосовується РРО/ППРО?
12:23 - Податкову знижку за минулорічними витратами можна отримати до кінця поточного року
12:22 - Леся Карнаух: Громади мають активніше працювати над розширенням бази оподаткування – це додаткові ресурси для розвитку
12:20 - Заява за ф. № 5ДР: внесення змін до облікової картки фізичної особи – платника податків іноземцями (представниками іноземців)
12:10 - Найбільші втрати в історії: збитки Rozetka від ударів московія сягають мільярдів
11:50 - Підпільне виробництво сигарет у Кривому Розі: судитимуть 13 учасників групи
11:35 - Марганець на Дніпропетровщині без води з початку серпня: Корецький прокоментував
11:31 - ВПО можуть отримати податкову знижку за витрати на оренду житла: які документи необхідні
11:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 6 серпня
11:12 - московіяни атакували залізничну станцію на Харківщині, є загиблі та поранені
11:05 - Хусити практично закрили Баб-ель-Мандебську протоку
10:50 - московія зруйнувала склад Bosch: уся продукція знищена
10:20 - В Укрпошті розповіли, коли з клієнтів вимагатимуть податковий номер
10:15 - Російські атаки спричинили знеструмлення споживачів у п’яти областях
10:14 - Комісія попереджає про нові сумнівні інвестпроєкти: Comfortrade, Broox та Aura Capital Invest
10:00 - NBU Sets Maximum Interest Rate for Interest Rate Tenders to Place Three-Month Certificates of Deposit
10:00 - НБУ визначив граничну ставку за процентними тендерами з розміщення тримісячних депозитних сертифікатів
10:00 - НБУ дозволив не друкувати ІПН на квитанціях, хоча раніше вимагав протилежного – Укрпошта
09:35 - Нафта відреагувала на прогрес у переговорах щодо маршрутів Ормуза
09:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:05 - Російський Ярославль атакували дрони, під ударом опинився НПЗ
08:30 - Як тютюнова індустрія перетворила місця продажу на маркетинговий інструмент
06:00 - "Ринок пройде по краю". Чому дорожчає пальне і чи вистачить його на АЗС
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 5 серпня: чисельні наслідки атаки московія по Україні, трильйон рублів на порятунок Wildberries
19:50 - Порятунок Wildberries після атак дронів може коштувати як чверть дефіциту бюджету московія
19:38 - Удари московія знеструмили чотири райони Дніпропетровщини
19:20 - Атаки в Чорному морі вдарили по світових постачаннях зерна й нафти


Більше новин