Нацуніверситет охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупика має стати флагманом медичної освіти, науки та якісної професійної аналітики, – Віктор Ляшко

30.01.2023 20:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко представив колективу Національного університету охорони здоров’я України імені П.
Л.
Шупика нового виконувача обов’язки ректора, академіка НАМН України В’ячеслава Камінського. На зустрічі з колективом закладу Міністр озвучив, що пріоритетом для нового виконавця обов’язків ректора на найближчий місяць роботи є формування візії розвитку університету з урахуванням пропозицій структурних підрозділів Міністерства охорони здоров’я.
Ця візія стане основою для проведення конкурсного відбору керівника університету, який буде оголошено найближчим часом. «Найближчим часом Міністерство охорони здоров’я України закінчить підготовку технічного завдання, на основі якого буде розроблений чіткий стратегічний план трансформації та розвитку університету.
Сподіваюся на всебічну підтримку з реалізації поставлених завдань.
Спільними зусиллями зробимо все, аби Національний університет охорони здоров’я України імені П.
Л.
Шупика дійсно став флагманом у сфері медичної освіти, науки та якісної професійної аналітики», – підкреслив Віктор Ляшко. Візія розвитку університету має містити стратегічні рішення для того, щоб заклад міг: 1.
Бути самодостатнім як окрема юридична особа з акцентом на післядипломну освіту та безперервний професійний розвиток лікарів, фармацевтів та інших працівників сфери охорони здоров’я. 2.
Стати моніторингово-аналітичним та науково-методичним центром для Міністерства охорони здоров’я. 3.
Забезпечити підготовку інформаційно-аналітичних матеріалів та розробку проектів програмних, нормативних та методичних документів з питань: стандартизації та удосконалення надання медичної і фармацевтичної допомоги та кваліфікаційних вимог до працівників галузі охорони здоров’я відповідно до європейських вимог; забезпечення та поліпшення якості освіти за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я» та її гармонізації з європейським освітнім простором тощо. 4.
Стати аналітичною опорою для Міністерства та Національної служби здоров’я у розгляді питань якості надання медичної допомоги. 5.
Уніфікувати та перезапустити питання розвитку університетських клінік в Україні, як для закладів додипломної підготовки, так і для додипломної підготовки, з акцентом на залучення інститутів Національної академії медичних наук України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Витоки знаходяться в бізнесі,
Але змога змінити світ -
Лише на фінансовій сцені,
Інвестори рухають все вперед.

- Fin.Org.UA

Новини

12:41 - Як ветерану запустити бізнес і захистити його
12:39 - "Укрпошта" отримала мільйонні збитки
11:59 - Українці почали нести до банків більше готівки: у НБУ назвали причини
11:55 - На Львівщині потяг зіткнувся з автокраном, що виїхав на колію: машиніст і водій загинули
11:40 - На українському ринку змінились ціни на помідори: скільки тепер вони коштують
11:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 1 травня
11:18 - Коломойському оголосили нову підозру
11:12 - Частина українських ФОПів використовують поштові сервіси московія: яка їх кількість
10:45 - Huawei хоче вибити Nvidia зі свого домашнього ринку ШІ-чипів
10:26 - У 5 областях нові знеструмлення через ворожі обстріли
10:10 - Війна з Іраном повертає танкери на головний маршрут 19 століття
10:05 - На Хмельниччині планують збудувати вітроелектростанцію: стартували обговорення
09:35 - Нафта відреагувала на те, як війна з Іраном зайшла в глухий кут
09:15 - Ворог атакував порти України
09:00 - Аграрії очікують зростання цін на продукцію: у якому секторі найбільше
08:30 - Антикорупційна стратегія "не помітила" АРМА
08:00 - "Добре або ніяк". Історія ветеранського бізнесу на грумінгу
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 30 квітня: погіршення інфляційного прогнозу, АМКУ розповів про ринок пального
20:50 - Новий Цивільний кодекс може сховати з пошуку дані про корупцію – YouControl
20:28 - У Сакартвело відкрили ринок для українського м'яса
20:20 - Удари України обвалили нафтопереробку московія до мінімуму з 2009 року
19:58 - ВАКС зменшив заставу екскерівнику "Нафтогазу"
19:40 - Іран пригрозив США "болючими ударами", поки Трамп готує нову атаку
19:06 - АМКУ звернувся до мобільних операторів щодо обмежень швидкості в "безлімітному" інтернеті
19:02 - Ексголова НБУ: "Фраза "виклич Пишного" – це інституційний діагноз"
18:55 - Буткевич відреагував на згадку у "плівках Міндіча" про заставу за Чернишова
18:30 - Тристоронні проєкти в гуманітарному розмінуванні: Україна пропонує партнерам нові формати співпраці
18:24 - На Прикарпатті викрили посадовицю банку: привласнила гроші з карток клієнтів


Більше новин