Громада Балаклії отримала «мобільний ЦНАП»

30.01.2023 18:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Громада Балаклії отримала «мобільний ЦНАП».
Отримані автомобіль та два комплекти техніки були надані в рамках шведсько-українського проекту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні». Рішення щодо вибору громади для надання обладнання було прийняте у координації з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерством цифрової трансформації та Харківською обласною військовою адміністрацією. «Одним із основних принципів, який впроваджуємо у відбудові, є її людиноцентричність.
Саме тому ми сконцентровані перш за все на задоволенні базових потреб громадян, серед яких є й соціальні послуги, які надають ЦНАПи.
Повернувши базову соціальну інфраструктуру в деокуповані громади, ми не тільки повертаємо туди життя, але й сприяємо поверненню українців, які змушені були покинути свої домівки», – прокоментував Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков. При виборі громади перш за все враховувалися такі критерії як розмір громади, кількість населення, кількість населених пунктів та відносна безпека. «Відновлення громад – один з ключових пріоритетів шведської підтримки України у гуманітарному напрямку.
Ми розуміємо важливість швидкого відновлення і, разом з тим, якісної координації та співдії на різних рівнях.
Я також хочу підкреслити важливість демократичного залучення мешканців до прийняття рішень по відновленню громади, – це найкраща запорука ефективних проектів та прозорих і підзвітних суспільству процесів», – прокоментувала заступник голови Місії Посольства Швеції в Україні Марія Ліндгрен-Салтанова. У комплектацію мобільного набору для надання послуг входить ноутбук, портативний сканер, лазерний принтер та 4G Wi-Fi-маршрутизатор; також авто обладнане інвертором.
Загальна вартість авто та обладнання становить 834 тисяч гривень. «Дякуємо шведським партнерам за своєчасну, вкрай необхідну підтримку в поновленні доступу мешканців до державних послуг.
Можливість надати послуги громадянам, які з певних причин не можуть дістатися ЦНАП самостійно, є дуже важливим фактором, що впливає на швидкість відновлення життєдіяльності громади», – прокоментував начальник Балаклійської міської військової адміністрації Віталій Карабанов. У грудні 2022 року 13 деокупованих громад Харківщини вже отримали першу кризову підтримку від проекту – техніку та необхідне обладнання для поновлення роботи ЦНАП вартістю 1,14 мільйона гривень.
PROSTO продовжить підтримку звільнених громад Харківщини, Херсонщини та Миколаївщини протягом 2023 року. Проект PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» фінансується Урядом Швеції через Шведське агентство міжнародного розвитку Sida та реалізується SALAR International AB - дочірньою компанією Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR).
Команда проекту працює у двох офісах у Стокгольмі та Києві.

Додати коментар

Користувач:
email:





From London to Berlin,
Traders follow every move,
Market never sleeps.

- Fin.Org.UA

Новини

06:00 - "Ринок пройде по краю". Чому дорожчає пальне і чи вистачить його на АЗС
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 5 серпня: чисельні наслідки атаки московія по Україні, трильйон рублів на порятунок Wildberries
19:50 - Порятунок Wildberries після атак дронів може коштувати як чверть дефіциту бюджету московія
19:38 - Удари московія знеструмили чотири райони Дніпропетровщини
19:20 - Атаки в Чорному морі вдарили по світових постачаннях зерна й нафти
18:50 - Головний виробник нафти Ірану загруз у боргах: рахунки заморозили
18:25 - Зеленський назвав три пріоритети підготовки України до зими
18:07 - До ТОВ "ФК "ГОАЛ" застосовано захід впливу у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
17:55 - У московія атака дронів зупинила ще один великий НПЗ
17:45 - московіяни хочуть виробляти неякісне паливо на міні-НПЗ
17:20 - московія знищила склад Toyota в Україні: можливі затримки з постачанням
17:12 - За місяць московія на 45,6% зменшила транспортування пального Чорним та Азовським морями
17:00 - Директором Департаменту стратегії та розвитку НБУ став Володимир Суханов
16:59 - Комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт НКЦПФР про спрощення непублічних випусків акцій
16:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 6 серпня
16:45 - Угода року в ритейлі. Навіщо VARUS купує КОЛО?
16:22 - Кличко звітував про темпи підготовки Києва до зими
16:00 - Бойко очолить "Оператора ГТС" повноцінно – вже без приставки в. о.
15:56 - Вартість заходів Плану стійкості столиці довелося зменшити вдвічі – Кличко
15:53 - До фінансової компанії застосовано захід впливу у вигляді зупинення окремого виду операцій
15:40 - 127 одиниць енергетичного обладнання отримали 5 регіонів України від Швейцарії
15:40 - московія знищила логістичний комплекс із товарами PUMA
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.08.2026
15:25 - московіяни повністю знищили логістичний склад Intertop Ukraine
15:17 - Колонка заступника Голови НБУ Володимира Лепушинського "Чому НБУ підвищує ставки: відповідь на шість ключових запитань"
14:32 - Maersk відправлятиме контейнери для України залізницею з румунської Констанци
14:20 - За два дні СБС уразили 13 енерговузлів на окупованих територіях
14:10 - Ukraine’s Government Borrows Equivalent of Over UAH 310 Billion through Auctions to Sell Domestic Government Debt Securities since Early 2026, and almost UAH 2,337 Billion Total since Martial Law Was Imposed


Більше новин