Украина в 2022 году открыла 12 новых рынков для аграрного экспорта

30.01.2023 18:20 | Укррудпром

Доминикана и Кения — молоко и молочные продукты; Израиль — декоративная пресноводная рыба, живые кролики, жевательные предметы для домашних животных, свежие замороженные и обработанные кожи и шкуры; Канада — мясо птицы и продукты из нее; Северная Македонию — жевательные предметы, консервированные и сырые корма для домашних животных; Сингапур — корма для домашних животных; Сербия — инкубационные яйца, консервированные и переработанные корма для домашних животных; Турция — продукты переработки животного белка (не для потребления человеком), рыбные продукты; Пакистан — столовые яйца; Черногория — мясные полуфабрикаты, предназначенные для потребления человеком, мясные продукты, обработанные желудки, пузыри, кишки.

“За год увеличилось количество предприятий — производителей продуктов животного происхождения, имеющих право экспорта своей продукции на территорию ЕС, до 432, что на 53 больше, чем было на начало 2022 года. Для сравнения, за 2021 год такое право получили 23 предприятия.

Эта положительная динамика в увеличении количества украинских экспортеров на европейский рынок является чрезвычайно важной в условиях полученного Украиной статуса страны — кандидата на вступление в ЕС. Работа в этом направлении будет продолжаться постоянно и, при выполнении требований соглашения об ассоциации с ЕС в рамках наших обязательств по вступлению в Евросоюз, эта цифра будет увеличиваться ежедневно”, — говорится в сообщении.

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку день і ніч,
Торгівля триває без зупинки.
Тут гроші легко можуть зникнути,
Але й заробити можна втричі.

- Fin.Org.UA

Новини

09:30 - Цьогоріч в Україну імпортували понад 50 тисяч вживаних легковиків: найпопулярніші моделі
09:00 - московіяни атакували інфраструктуру Одещини та Сумщини
09:00 - БаДМ увійшов до лідерів оптової торгівлі на тлі економічних викликів
08:30 - Як перетворити кліматичний інструмент на драйвер модернізації
08:00 - Кінець епохи нафтового картелю? Чому ОАЕ виходять з ОПЕК
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 30.04.2026
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 29 квітня: ціни на електроенергію не змінять, чи відмовиться Україна від впровадження ПДВ для ФОП
20:45 - Для 600 тисяч родин в Україні відновили електропостачання після негоди
20:20 - Дію програми кешбеку на пальне продовжили до кінця весни
20:15 - Дрони не зламали експорт нафти московія: у травні відвантаження можуть зрости
20:00 - Українці зможуть отримати компенсацію на пальне від держави до кінця травня
19:55 - Ворог атакував енергетику Миколаївщини: є знеструмлення
19:45 - Пентагон уперше назвав ціну війни з Іраном – уже $25 мільярдів
19:15 - Нафта підскочила до максимуму за місяць на тлі затяжного протистояння США та Ірану
19:00 - Ще 20 тисяч родин в Україні отримають компенсацію на ремонт житла після атак московія
18:58 - Китай закріплює контроль над німецькою логістикою
18:45 - московія додала до "тіньового флоту" чотири танкери для газу
18:31 - Денис Шмигаль: США виділять 100 млн доларів на ремонт конфайнмента Чорнобильської АЕС
18:15 - США нададуть 100 мільйонів доларів на ремонт конфайнмента Чорнобильської АЕС після атаки московія
17:59 - Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року»
17:55 - Для українців ціни на електроенергію до кінця жовтня не змінюватимуться
17:52 - Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року»
17:50 - Марченко розповів, чи може Україна відмовитися від впровадження ПДВ для ФОП
17:43 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 30 квітня
17:30 - WE Finance Code: фінансові установи можуть долучитися до першої хвилі підписантів
17:30 - Двом ломбардам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ
17:15 - Україна ввела санкції проти суден тіньового флоту московія та причетних до викрадення українських дітей
16:44 - Падіння ціни на нафту швидко перекрила премія за ризик – ЗМІ


Більше новин