Міністри України та Республіки Вірменія підписали меморандум про наміри щодо розвитку Міжнародної українсько-вірменської школи

30.01.2023 16:35 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Днями Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет спільно з Міністром освіти науки, культури і спорту Республіки Вірменія Жанною Андреасян та Главою Благодійної організації «Благодійний фонд «імені Святого Григорія Просвітителя» Суреном Сарданяном підписали Меморандум про наміри щодо розвитку Міжнародної українсько-вірменської школи. Також під зустрічі були присутні Тимчасово повірений у справах України в Республіці Вірменія Олександр Сенченко і Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Володимир Карапетян. Головні питання, які були обговорені, це – розширення безпечного та цікавого освітнього простору для українських учнів, щоб надавати справжні, живі можливості для розвитку та розкриття неоціненного потенціалу кожної дитини задля мирного майбутнього як України, так і всього світу.  "Відкриття такої школи – це ще один крок в об’єднанні сил освітян в боротьбі за мир, приклад міжнародного освітнього та культурного співробітництва двох країн, який нагадує, що основною цінністю світу є людське життя", – зазначив Сергій Шкарлет.  Міжнародна українсько-вірменська школа створена з метою укріплення співробітництва у сфері освіти, обміну професійним досвідом та поглибленням вивчення культурної спадщини, наукових досягнень України та Вірменії.
Будівля школи зведена вірменською громадою міста Одеси.
Відкриття закладу планується на вересень 2023 року.
Крім того, на базі Міжнародної українсько-вірменської школи буде створений науково-креативний Центр для дітей, який буде тісно співпрацювати з відомим у світі Центром креативних технологій «Тумо» (Вірменія). 

Додати коментар

Користувач:
email:





City of London, finance hub
Trading stocks, bonds, and currencies
Brexit clouds loom large

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 13 березня: остаточна перемога "Нафтогазу" над "Газпромом" та досудові вимоги клієнтки monobank Гороховському
20:45 - ЄС рухається до заборони генерувати ШІ-зображень сексуального насильства над дітьми
20:40 - Після атаки рф на Дністровську ГЕС Україна та Молдова скоординували дії для захисту Дністра
20:30 - Міжнародні партнери надіслали Одесі ще сім генераторів
20:10 - НБУ пояснив, чому немає дефіциту готівкової валюти на ринку
19:45 - У Чернівцях будують ще один торговельний центр
19:25 - Збиток німецької залізниці Deutsche Bahn зріс до 2,3 мільярдів євро – Reuters
19:07 - Уряд скасував пільгову ціну на газ для виробників електроенергії
18:55 - Держава покриватиме до 80% вартості відновлення індустріальних парків після ворожих атак
18:38 - Відключення світла 14 березня триватимуть тільки ввечері
18:28 - НАЗК не повірило, що дружина депутата купила BMW за 10 тисяч гривень
18:25 - Пункт пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною призупинив роботу
17:55 - Україна збільшила імпорт дизелю: найбільші постачальники
17:45 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
17:42 - ДБР викрило оборудку з постачанням тепла до колоній
17:34 - "Київстар" заробив більше чверті мільярда доларів у 2025 році
17:12 - Цього маркетингового року Україна на 14% зменшить експорт олії – прогноз
17:05 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
17:05 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Суд в Австрії остаточно закрив справу Фірташа: його не екстрадують
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 16 березня
16:36 - Трудові договори водіїв вантажівок перевірятимуть автоматично
16:22 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛАНС» (м. Харків, Індустріальний р-н, вул. Індустріальна, 3)
16:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» (Полтавська область, Миргородський район, за межами населених пунктів на території Великосорочинської сільської ради (Великосорочинської сільської територіальної громади)
16:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПрАТ « МЗВКК» (Київська обл., Обухівський р-н, м. Миронівка, вул. Елеваторна, будинок 1)
16:20 - НБУ зареєстрував нового страхового брокера
16:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПТПП «Елегія-Гранд» (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Світловодська ТГ, м. Світловодськ, вул. Остапа Вишні, буд. 8-а)


Більше новин