Відкриття нових ринків: результати 2022 року

30.01.2023 16:35 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Минулий рік, попри всі виклики, пов’язані зі збройною агресією рф, був плідним для України в розрізі розширення міжнародних ринків збуту.
Незважаючи на обмеження щодо візитів іноземних інспекторів до нашої країни і завдяки злагодженій співпраці Держпродспоживслужби та МЗС було погоджено 22 форми міжнародних ветеринарних сертифікатів на експорт об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду з України в 12 країн світу, а саме: Албанія - м"ясні напівфабрикати; Грузія - равлики для споживання людиною; Домінікана - молоко та молочні продукти; Ізраїль - декоративна прісноводна риба; Ізраїль - живі кролі Ізраїль - жувальні предмети для домашніх тварин; Ізраїль - свіжі заморожені шкіри та шкури; Ізраїль - оброблені шкіри та шкури; Канада - м’ясо птиці та продукти з нього; Кенія - молоко та молочні продукти; Північна Македонія - жувальні предмети для домашніх тварин; Північна Македонія - консервовані корми для домашніх тварин; Північна Македонія - сирі корми для домашніх тварин для безпосередньої реалізації або побічні продукти тваринного походження для годівлі хутрових тварин; Сінгапур - корми для домашніх тварин; Сербія - інкубаційні яйця; Сербія - консервовані корми для домашніх тварин; Сербія - перероблені корми для домашніх тварин; Туреччина - продукти переробки тваринного білка (не для споживання людиною); Туреччина - рибні продукти; Пакистан - столові яйця. Чорногорія - м’ясні напівфабрикати, призначені для споживання людиною; Чорногорія - м’ясні продукти, оброблені шлунки, міхури, кишки; Також варто зазначити, що за рік збільшилась кількість підприємств – виробників продуктів тваринного походження, що мають право експорту своєї продукції на територію Європейського Союзу до 432, що на 53 більше, ніж було на початок 2022 року.
Для порівняння, за 2021 рік таке право отримали 23 підприємства. Ця позитивна динаміка у збільшенні кількості українських експортерів на європейський ринок є надзвичайно важливою в умовах отриманого Україною статусу країни - кандидата на вступ до Європейського Союзу.
Робота в цьому напрямку буде продовжуватись постійно і, при виконанні вимог угоди про Асоціацію з ЄС в рамках наших зобов’язань щодо вступу до Євросоюзу, ця цифра буде збільшуватись щодня.

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок,
Шукає нових інвесторів,
Заробіть на ньому.

- Fin.Org.UA

Новини

11:25 - Чорноморськ лишився без світла та тепла після ворожої атаки
11:17 - У московії сотнями закриваються салони китайських автомобілів
10:55 - Банки України показали актуальний курс валют на 22 січня
10:29 - Міністр економіки сказав, скільки Україні не вистачає імпорту газу для проходження зими
10:07 - Трамп розглядає безмитну зону для України – Віткофф
10:00 - Переробна промисловість у 2025 році стала лідером за сумою сплачених податків 
09:43 - В Україні впали продажі нових бензинових авто: найпопулярніші моделі
09:31 - План-графік Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України щодо здійснення заходів з відстеження результативності власних регуляторних актів та актів Кабінету Міністрів України на 2026 рік
09:30 - Нафта відреагувала на те, як Трамп відступив від митних погроз через Гренландію
09:21 - НАКАЗ Мінекономіки від 15 січня 2026 року № 725 “Про внесення зміни до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2026 рік”
08:54 - На Дніпропетровщині застосували екстрені відключення
08:30 - Спадок минулого та шок війни
08:00 - Бізнес тримається на генераторах. Але ресурс перших та других не безкінечний
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 22.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:01 - Уряд затвердив Уряд затвердив Державну програму розвитку тваринництва до 2033 року
21:43 - 160 ремонтних бригад працюють над відновлення тепла та світла в столиці, – Денис Шмигаль
21:07 - Понад 3000 будинків Києва отримають тепло: Кличко назвав, які саме та строк
21:00 - Новини 21 січня: загинув ексголова "Укренерго" Брехт, продовження історії про Шурму
20:40 - Preply став українським "єдинорогом": компанію оцінили у $1,2 мільярда
20:24 - Японія відновила роботу найбільшої АЕС
19:55 - Фондові ринки відреагували на промову Трампа в Давосі
19:46 - Мінекономіки спростить оцінку впливу на довкілля на територіях бойових дій
19:30 - Україна та Швейцарія підписали Меморандум про запуск програми економічної стійкості на 2026-2030 роки
19:20 - 22 січня графіки відключення діятимуть цілодобово по всій Україні
19:05 - Виконання банками вимог законодавства з питань фінансового моніторингу не має обмежуватися формальними підходами, зокрема щодо виявлення ознак компаній-оболонок
19:00 - Регіони московія не витримують фінансового тиску – СЗРУ
18:40 - У Yasno прокоментували ситуацію у Києві: дуже складна
18:25 - Золото вперше перевищило $4800 на тлі "апетиту" Трампа щодо Гренландії
18:20 - "Укрзалізниця" розпочинає імпорт електроенергії


Більше новин