У Чернівцях триває об’єднання медичних закладів

28.01.2023 14:35 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У Чернівцях буде реорганізовано ряд медичних закладів задля посилення їхньої спроможності.
Після об’єднання лікарні отримають додаткові ресурси для подальшого розвитку.
Відповідне рішення було ухвалено на сесії міської ради. Зокрема, мова йде про приєднання КНП «Міська дитяча стоматологічна поліклініка» до КНП «Міська дитяча поліклініка».
Також до КНП «Центральна міська клінічна лікарня» буде приєднано КНП «Міська лікарня №4» та КНП «Міський клінічний пологовий будинок №2». У межах такого об’єднання медзаклади зможуть більш ефективно функціонувати, а пацієнти отримають доступ до ширшого спектра медичних послуг в одному місці. «У 2023 році наш пріоритет — аби пацієнти отримували якісну, безоплатну та доступну медичну допомогу, а медичні працівники були забезпечені гідною заробітною платою.
Лікарні, які за три роки впровадження реформи так і не змогли стати фінансово успішними, точно не зможуть досягти зазначених пріоритетів.
Тому зараз вони роблять важливий крок до об’єднання з більш потужними закладами.
Об’єднані медичні заклади отримають додаткові, в тому числі й фінансові, ресурси для подальшого розвитку.
Тому зі свого боку ми підтримуємо такі ініціативи органів місцевого самоврядування, які дозволять покращити фінансове становище лікарень та їх матеріально-технічну базу», — зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Міністр охорони здоров’я також додав, що у 2022 році медичні заклади Чернівецької області отримали понад 300 одиниць критично важливого обладнання та більше ніж 5 000 медичних приладів.
Тому лікарні в регіоні наразі мають необхідну матеріально-технічну базу для надання якісних послуг для пацієнтів. Ключовим в об’єднанні медичних закладів залишається збереження кадрових ресурсів кожної медичної установи.
Для цього будуть створені спеціальні комісії, які спостерігатимуть за дотриманням усіх вимог задля проведення якісної реорганізації. Нагадаємо, напередодні МОЗ повідомляло, що у Чернівцях об’єднали частину монопрофільних медзакладів для посилення їхньої спроможності.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like waves,
In the global financial sea,
Markets rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 5 лютого: два місяці на відновлення Дарницької ТЕЦ, динамічні ціни на квитки УЗ
20:50 - На захист критичних об’єктів у прифронтових областях виділили 6 мільярдів – Шмигаль
20:43 - "Укрзалізниця" змінить правила повернення квитків
20:10 - В ДТЕК пояснили киянам, чому у вас може бути темно, коли у сусідів є світло
19:35 - 6 лютого відключення світла діятимуть цілодобово по всій Україні
19:06 - УЗ запроваджує динамічні ціни на квитки: від чого залежатиме вартість
19:05 - Київські прокурори судяться з забудовником, який обмежив прохід до води на Трухановому острові
18:45 - Києву надійшла перша партія генераторів від ЄС
18:35 - "Росатом" почав будувати АЕС в Угорщині
18:30 - Посилення кооперації у промисловому секторі – Олексій Соболев зустрівся з Міністром фінансів та економіки Польщі Анджеєм Доманським
18:23 - Здійснено чергові кроки для нарощення кредитування та впровадження в Україні норм ЄС
18:02 - Інвестиції та повоєнне відновлення: НКЦПФР і Єврокомісія визначили пріоритети
17:55 - "Пошкодження суттєві": в Харкові після атаки московія без опалення лишаються близько 100 тисяч сімей
17:45 - Які будинки у Києві залишаться без тепла до кінця зими: адреси
17:30 - Мінцифри пояснило процедуру отримання виплат сім’ям з дітьми
17:21 - Ключові рішення НКЦПФР 05.02.2026
17:10 - Благодійність в Україні: як витримати довгу дистанцію
17:05 - Тарас Чмут увійшов до наглядової ради Агенції оборонних закупівель
17:00 - Уряд затвердив порядок виконання цільових показників з повторного використання та рециклінгу будівельних відходів
16:53 - Нацбанк показав курс долара та євро на п'ятницю 6 лютого
16:50 - Дарницьку ТЕЦ відновлюватимуть близько двох місяців: які будинки будуть цей час без тепла
16:41 - З російського полону вдалось повернути одного нацгвардійця – захисника ЧАЕС!
16:30 - Уряд затвердив загальнодержавні коефіцієнти викидів парникових газів для споживання кінцевої енергії
16:23 - "СвітлоДім": перші виплати за держпрограмою надійдуть протягом 48 годин
16:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НАШ ДОМ УЮТ» (Одеська обл., м. Одеса, вул. Костанді, будинок 104-А, 104-Б)
16:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ФАЛЬКОПАК” (Київська обл., Фастівський р-н, Глевахівська т. г., с-ще Глеваха, вул. Новий Шлях, 40А)
16:18 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЕПІЦЕНТР К» (Полтавська обл., м. Полтава, вул. Київське шосе, 41)
16:17 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛІТИН-БІОСФЕРА» (Вінницька обл., Вінницький р-н, Осолинська сільська рада)
16:15 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДП «ІЗМ МТП» проммайданчик №1 (Одеська обл., Ізмаїльський р-н, м. Ізмаїл, вул. Портова, 16)
16:14 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СТРОЙУКОМ» (Закарпатська область, Ужгородський район, село Кам’яниця, урочище «Ковч»)


Більше новин