27 січня: Ситуація в соціальній сфері

27.01.2023 21:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В Україні відбувся діалог щодо відновлення інфраструктури країни з урахуванням безбар’єрності. Відбувся діалог першої леді України Олени Зеленської, Віце-прем"єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова, Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета зі студентами-архітекторами та представниками професійної спільноти щодо майбутнього українських міст, зокрема їхньої відбудови з урахуванням комфорту і безбар’єрності для жителів.У межах заходу Олена Зеленська презентувала Альбом безбар’єрних рішень.
Альбом безбар’єрних рішень – практичний посібник, який рекомендує та на прикладах демонструє, як міське середовище може бути дружнім до різних користувачів.
Розробники Альбому – команда урбан-бюро «Big City Lab» – залучали експертів у галузях містопланування, будівництва, людського різноманіття та інших сферах, дотичних до створення публічного простору. Почалось формумання черги для лікування у центрі реабілітації, протезування та реконструктивної хірургії у Львові. Superhumans Center — це сучасна клініка з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни у Львові.
Зараз клініка перебуває на стадії реновації корпусів та відкриє свої двері уже навесні цього року.
Усе для пацієнта в клініці буде повністю безкоштовним.
Перший корпус Superhumans повноцінно запрацює навесні цього року — наразі клініка реновується.
Тим не менше, проект вже готовий розпочати роботу із майбутніми пацієнтами. Розпочалось доставлення генераторів, придбаних за кошти, зібрані через UNITED24.
Перший отримав Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
А саме – оперативно-диспетчерський відділ, де приймають виклики швидкої допомоги та розподіляють бригади по місту та області. Українські медики пройшли майстер-клас з особливостей переливання крові в польових умовах.
Офлайн-курс був організований державним закладом «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, як складової масштабного освітнього проекту в системі екстреної медичної допомоги (ЕМД).
До навчання долучилися фахівці системи екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Київщини, Черкащини, Тернопільщини, Вінниччини.
Міністерство охорони здоров’я України та Світовий банк продовжують професійне навчання медпрацівників бригад екстреної медичної допомоги (ЕМД) у межах масштабного освітнього проекту.
Загалом від початку 2023 року курс пройдуть 100 осіб (інструктори).
Пізніше вони зможуть навчати своїх колег у системі ЕМД.
Загалом завдяки цьому масштабному проекту професійні навички надання догоспітальної допомоги посилять майже 25 тисяч фахівців із медицини невідкладних станів по всій Україні.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, it's said
In the market, true indeed
Power and profit

- Fin.Org.UA

Новини

17:47 - Понад 5 мільйонів на "псевдоремонт": судитимуть міського голову Вишгорода
17:30 - ОАЕ таємно возять нафту через Ормузьку протоку – Reuters
17:00 - Побори від парковки та туалетів: у Львові затримали посадовця вокзалу
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 8 травня
16:45 - Лише третина українців працює офіційно – що Соболев хоче виправити новим трудовим кодексом
16:34 - В Мінекономіки розповіли, скільки українців отримають кешбек на пальне за березень
16:20 - московіяни поцілили у пасажирський поїзд на Миколаївщині
15:50 - Денис Шмигаль провів зустрічі з міністром оборони та міністеркою клімату Фінляндії
15:45 - Ввезення авто під виглядом "гуманітарки": у ДМС розповіли про масштаби схеми
15:44 - Інфляція в Україні прискорилася до 8,6%: найвищий рівень цього року
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.05.2026
15:20 - Гетманцев просить м'якшення: депутат пропонує не так жорстко перевіряти топчиновників
15:16 - Рівненського посадовця за харар засуджено до 9 років позбавлення волі
15:09 - ОККО планує побудувати вітроелектростанцію на Львівщині: тривають обговорення
15:07 - Денис Шмигаль обговорив із фінським бізнесом підготовку української енергосистеми до зими
14:55 - На Хмельниччині та Одещині з'являться нові індустріальні парки
14:42 - У Міненерго розповіли про квітневі надходження на підтримку енергетики
14:38 - Державна податкова служба запустила новий інтерактивний дашборд Аналітика РРО/ПРРО в Україні
14:30 - Майже 4,8 млн українців отримають кешбек за березень: вперше — разом із компенсацією на пальне
14:22 - У московії кожен п'ятий банк став збитковим: максимальний показник з 2022 року
14:07 - Екскерівник "Харківзеленбуду" приховав майно на 4,3 мільйона гривень
14:00 - Національний звіт з енергетики та клімату: Уряд визначив чіткий порядок підготовки
14:00 - Для виплат аварійним бригадам виділили з резервного фонду держбюджету понад 263 мільйони
13:54 - Самостійне виявлення платником заниження суми податкового зобов’язання: нарахування пені
13:53 - Користувач втратив (пошкодив) особистий ключ КЕП чи печатки або забув пароль до нього: які дії?
13:52 - Одноразові електронні сигарети підлягають маркуванню МАП
13:50 - З якої дати починається перебіг 1095-денного строку давності, після спливу якого податковий борг може бути визнаний безнадійним?
13:48 - Чи відновлено перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи?
13:47 - Порядок та терміни продовження строків проведення перевірок та зупинення розпочатої перевірки
13:45 - Чи мають право ФОПи отримувати кошти від своєї підприємницької діяльності на рахунки відкриті в іноземних банках?


Більше новин