Уряд Німеччини виділив 4,8 млн євро на підтримку ветеранів, членів їхніх родин та сімей полеглих Захисників

27.01.2023 19:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міжнародна організація з міграції та Міністерство закордонних справ Німеччини у співпраці з Міністерством у справах ветеранів України розпочали 18-місячний проект, що спрямований на підвищення стійкості України шляхом інтеграції на рівні громад та зміцнення потенціалу психосоціальної підтримки ветеранів, членів їхніх сімей та громад. Проект «Шлях стійкості», що фінансується Урядом Німеччини, зокрема Міністерством закордонних справ Німеччини, підтримає державні ветеранські політики, місцеві органи влади, 14 громадських організацій та установ.
Загалом на його реалізацію виділено 4,8 млн євро. Зокрема у межах проекту буде проведено дослідження щодо соціальної реінтеграції ветеранів та їхнього внеску у життя суспільства, а також технічна експертиза для партнерів.
Також передбачена передача обладнання та невеликі ремонти приміщень, підтримка діяльності сервісних центрів. Крім цього, 25 центрів ветеранського розвитку, які планує відкрити по всій Україні Мінветеранів, отримають обладнання задля сприяння економічній реінтеграції ветеранів. Також проект підвищить обізнаність громадськості щодо доступності психосоціальної підтримки та буде спрямований на зниження стигматизації при зверненні по послуги у сфері психічного здоров"я.
Водночас заплановані заходи розширять можливості фахівців в області психічного здоров’я, які працюють безпосередньо з ветеранами та членами їхніх сімей, та будуть спрямовані на проведення індивідуальних та групових консультацій. «До повномасштабного вторгнення в Україні налічувалося майже пів мільйона ветеранів, – зазначив заступник Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Ігор Яременко.
– За попередніми оцінками після перемоги у війни кількість ветеранів, членів їхніх родин та сімей полеглих воїнів може скласти близько 10% від усього населення України.
Під час переходу до цивільного життя ветерани стикаються з багатьма складнощами, і держава вже сьогодні має бути готовою створити гідні умови для своїх Захисників і Захисниць: від психосоціальної підтримки до надання можливості отримати професійну перекваліфікацію і працевлаштування». Другий політичний секретар Посольства Німеччини в Україні Лукас Бьохем-Фрідріх підкреслив, що новий проект спрямований на підвищення стійкості України шляхом інтеграції на рівні громад та зміцнення потенціалу психосоціальної підтримки ветеранів, членів їхніх сімей та громад. «Сотні тисяч українців стали військовослужбовцями за останній рік.
Це означає, що Україна дедалі більше стає ветеранським суспільством.
Я радий, що МОМ вирішує численні проблеми реінтеграції ветеранів за допомогою цього нового проєкту у партнерстві з урядом України та за підтримки уряду Німеччини у розмірі майже п"яти мільйонів євро», – сказав Лукас Бьом-Фрідріх. «МОМ, як і раніше, повністю віддана підтримці Міністерства у справах ветеранів України у його зусиллях з реінтеграції ветеранів, – сказав голова Представництва МОМ в Україні Ан Нгуєн.
– Оскільки війна триває, все більше ветеранів потребуватиме відповідної міжсекторальної підтримки в процесі повернення до цивільного життя.
Ґрунтуючись на попередньому досвіді МОМ, ми сподіваємось підтримати більше ветеранів та членів їхніх сімей, а також установи, які надають їм підтримку».

Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on the screens
Green, red, up, down, left, right, strange
Economy's heartbeat

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 16 березня: нафта московія майже по $100, ремонт АЕС, група з відновлення роботи аеропортів
20:50 - Денис Шмигаль представив у Брюсселі ключові уроки функціонування енергосистеми України під час війни
20:45 - Долар іде до найгіршого дня за місяць через падіння цін на нафту
20:20 - московія кинулась заливати нафту в танкери на продаж після послаблення санкцій США
20:05 - Уряд додатково виділить 3 мільярди гривень на ремонт особливих доріг
20:00 - Уряд виділив 3 млрд грн на невідкладний ремонт автомобільних доріг державного значення
19:55 - Словаччина зупинить аварійну енергетичну допомогу Україні: що буде зі світлом
19:40 - Торгівля та ще одна галузь стали лідерами з наповнення бюджету у 2026 році
19:30 - В Україні 17 березня не вимикатимуть світло для населення
19:20 - Мандри до гір: де знайти справжню тишу
19:20 - В Україні створили робочу групу для відновлення роботи аеропортів
19:10 - Денис Шмигаль у Брюсселі закликав партнерів спрямувати 5,4 млрд євро для підтримки енергостійкості України
19:00 - Нові індустріальні парки та робочі місця: Кабмін отримає проєкт розвитку портів
18:43 - Єгипет втратив 10 мільярдів доларів через падіння трафіку у Суецькому каналі
18:40 - У Білому домі заявили, що Іран роками завищував ціни на нафту
18:17 - Догляд за квітами для початківців: прості поради
18:05 - Литва вивільнить свої стратегічні резерви нафти та пального
17:55 - НКЦПФР і ЄБРР працюють над біржовим холдингом із залученням стратегічного інвестора
17:55 - Іран просить Індію звільнити три затримані танкери
17:53 - Фонд часткового гарантування кредитів відібрав небанківські установи для фінансування фермерів
17:50 - Генпідрядника будівництва мостів змусили сплатити державі 109 мільйонів гривень
17:35 - Фінансовій компанії відкликано ліцензію
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 17 березня
17:10 - Ажіотаж на паливному ринку України спадає – Свириденко
17:04 - Гірськолижний курорт у Карпатах: спорт і природа в одному місці
17:03 - Молдова відновила імпорт української курятини
17:00 - Майже $100 за барель: ціна на російську нафту в Індії рекордно зросла
16:44 - Skoda Superb 2025: що змінилося у порівнянні з попередньою моделлю
16:39 - Власниця масажного салону стала ключовим постачальником енергії комунальникам Полтавщини – ЗМІ


Більше новин