Впровадження ініціативи прозорості видобувних галузей матиме суттєвий вплив на залучення інвестицій і повоєнний розвиток економіки України, – Юлія Підкоморна

27.01.2023 17:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Заступник Міністра енергетики Юлія Підкоморна взяла участь у конференції «Прозорість як запорука стійкості: успішні досвіди і вивчені уроки». Захід був присвячений продовженню впровадження в Україні Ініціативи прозорості у видобувних галузях в умовах війни, а також презентації Звіту ІПВГ за 2021 рік. «Попри війну, ми продовжували реалізовувати Ініціативу прозорості та підтримувати всі ті корисні процеси, що були започатковані кілька років тому.
Наша робота дала свої результати: ми провели не одну зустріч Багатосторонньої групи, прийняли всі документи, які були необхідні для роботи Ініціативи.
Впевнена, що звіти ІПВГ, зокрема, й за 2021 рік, будуть дуже корисними для нашої країни після війни.
І ці цифри і дані допоможуть нашим потенційним інвесторам та розкриють потенціал наших видобувних галузей», - наголосила Юлія Підкоморна. Вона зазначила, що зараз дуже важливим є те, що Україна має потужну підтримку усього цивілізованого світу. «Ми сподіваємось на підтримку міжнародної спільноти після нашої перемоги та допомогу у відновленні економіки України.
У цьому контексті прозорість та підзвітність видобувних галузей є дуже важливим чинником для нашої співпраці з ЄС, Світовим Банком, міжнародними фінансовими організаціями», - зазначила заступник Міністра. «В умовах війни ми сумлінно виконуємо свої зобов’язання, і віримо, що результат нашої роботи матиме суттєвий вплив на відновлення видобувних галузей, залучення інвестицій і розвиток економіки України.
Дякую нашій команді і всім задіяним у процесі імплементації ІПВГ в Україні», - підсумувала Юлія Підкоморна.

Додати коментар

Користувач:
email:





Greece, Spain, and more
Debt crises are still alive
Can Europe revive?

- Fin.Org.UA

Новини

13:53 - Дніпропетровщина: платники рентної плати поповнили місцеві бюджети майже на 551,0 млн гривень
13:51 - Платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 2,0 млн грн частини чистого прибутку
13:49 - Військовий збір: надходження від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету зросли на 35 %
13:48 - Контроль за обігом підакцизних товарів: заходи податківців Дніпропетровщини
13:46 - Щодо боротьби з нелегальним обігом пального
13:45 - Консультаційний центр: майданчик для обговорення актуальних питань
13:41 - Майже 220 млн грн акцизного податку надійшло від платників Дніпропетровщини до бюджетів усіх рівнів протягом двох місяців цього року
13:40 - TAX Control: Повідомляйте про порушення в один клік
13:38 - Попит на електронні ключі зростає: з початку року понад 61 тис. громадян і компаній скористалися сервісом ДПС
13:25 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:40 - Благодійний фонд Володимира Литвина заснував безплатну школу онлайн-бізнесу MindCraft
11:40 - У лютому для понад 3,1 мільйона споживачів повернули світло після ворожих атак
11:32 - Ціна російської нафти піднялась вище 70 доларів за барель вперше з літа 2025 року
11:21 - PlayCity оштрафувало організатора азартних ігор на 4 мільйони
11:11 - У лютому енергетики повернули світло для понад 3,1 млн споживачів
11:00 - Уряд затвердив Порядок і критерії визначення зон ризикованого землеробства
10:36 - московія знову атакувала енергетику: є знеструмлення у трьох областях
10:16 - Ціни на нафту продовжили зростання на тлі загострення конфлікту на Близькому Сході
10:14 - Понад 8 тисяч домівок без світла на Запоріжжі після атаки росіян
10:10 - Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо оперативної ситуації в енергосистемі станом на 5 березня
10:00 - Уряд спростив процедуру отримання висновків на транскордонне перевезення відходів
09:40 - Борги українців за комунальні послуги зросли: найменші оплати - за тепло
09:35 - Російська нафта повертається до Індії на тлі перекриття Ормузької протоки
09:16 - московіяни атакували інфраструктуру на Дніпропетровщині: 2 поранених
09:00 - В Україні значно впала частка електромобілів на ринку: популярні автівки лютого
08:57 - Денис Шмигаль обговорив із Послом Швеції посилення співпраці в енергетичному секторі
08:30 - Як бізнес інтегрує digital-інструменти в HR
08:00 - Спадок кадебіста. Що буде з недобудованим паркінгом біля вокзалу в Києві
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 05.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України


Більше новин