Цифровізуємо митну сферу і боремося з корупцією: діліться фідбеком про зміни у законодавстві і нову систему розмитнення авто

27.01.2023 17:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Розмитнення авто – одна з найбільш довгоочікуваних послуг в Дії.
Багато українців хочуть купувати нові авто за кордоном і прозоро та без корупції ввозити їх в Україну. Зараз триває робота над митною реформою: розробка законодавчої бази, послуги в Дії.
Вона покаже, наскільки швидкою і прозорою може бути українська митниця.
Але вже зараз ви можете поділитися фідбеком щодо реформи митної галузі і нової системи розмитнення авто. Як відбувається розмитнення авто зараз? Зараз ціна розмитнення залежить від вартості автомобіля.
Цим можуть зловживати, самі митники і люди, змінюючи вартість відповідно до характеристик, пошкоджень.
А потім – зменшувати суму сплати митних платежів. З новим законодавством цей підхід повністю зміниться.
Для розрахунку ціни розмитнення пропонується використовувати лише сталі характеристики авто. Як працюватиме нове законодавство у митній сфері? По-перше, митний збір відбуватиметься за новою системою розрахунку.
Ми створили калькулятор, де потрібно ввести всього три характеристики: рік виготовлення авто; тип двигуна; його об"єм (для бензинового або дизельного) або потужність (для електричного).
Далі система автоматично розрахує вартість розмитнення авто. Так, наприклад, за розмитнення Audi A3 2006 року, на дизелі, з об’ємом двигуна 2 літри за новою формулою треба буде заплатити 80 132 грн, замість 143 500 грн за старою формулою.
По-друге, антикорупційний ефект.
Ми мінімізували людський фактор при розмитненні авто, тож процес на кордоні буде швидким та без можливої корупції.
Цифровізація процесів при розрахунку митних платежів дозволяє враховувати лише об"єктивні показники, на які не може вплинути людина. По-третє, після прийняття закону розмитнення стане набагато простішим, прозорішим і швидшим.
Відповідно до нового законодавства розмитнення авто буде доступним в Дії.
Як завжди, в декілька кліків.
На це потрібно не більше 5 хвилин.
Вводите VIN-код авто, а розрахунок відбувається автоматично.
Потім з Дією буде швидше проведено митний контроль, митне оформлення і постановка на облік в сервіс центрі МВС.
На цьому все. Діліться зворотним зв"язком і вашими думками про нову систему розмитнення авто за посиланням: https://rozmytnennia.diia.gov.ua/ Допоможіть нам зробити сервіс зручнішим і ефективнішим, а роботу митниці – прозорою і швидкою. Послугу реалізують Міністерство цифрової трансформації та Державна митна служба за підтримки USAID / UK aid проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, mutual funds, stocks,
Wealth management portfolio,
Diversified wealth.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - московія продовжила заборону експорту дизеля після рекордних ударів по НПЗ
17:00 - Європу втратив, на Китай сподівається: прибуток "Газпрому" впав на 12%
16:00 - Економічний зашморг затягується: Іран втратив третину зовнішньої торгівлі
15:09 - 9 серпня — День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави
14:50 - "Мало що змінилося": іранські торговці знайшли шлях кріз блокаду США
13:40 - Удар московія знищив склад магазину товарів для ремонту на Київщині
13:00 - Смартфон, який розгортається в робочий простір: день фінансиста з Galaxy Fold8 і Fold8 Ultra
12:25 - московії бракує третини бензину після ударів по НПЗ
11:10 - Понад 300 тисяч абонентів без світла: московія вдарила по енергетиці Миколаївщини
10:00 - Трамп оголосив про укладення "найбільшої в історії" нафтової угоди з Венесуелою
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 29.08.2026
06:00 - Бізнес після окупації: як ветеран перезапустив пасіку і відкрив виробництво вуликів
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:14 - АТБ обмежила продаж частини товарів до шести одиниць в одні руки
20:00 - Новини 28 серпня: атаки московія по бізнесу
19:42 - НЕК «Укренерго» розпочала операцію з управління боргом за облігаціями сталого розвитку на суму 825 млн дол. США, - Денис Шмигаль 
19:38 - ЗМІ: хакери вимагають у Берліна викуп після кібератаки на урядові відомства
19:10 - "Укренерго" почала реструктуризацію боргу за "зеленими" облігаціями
18:32 - Біткойн опустився нижче 80 000 доларів
17:56 - Обсяги перероблення нафти у московія тримаються на двадцятирічному мінімумі
17:15 - Американська Chevron близько до угоди про розширення бізнесу у Венесуелі
17:00 - Дніпропетровській та Кіровоградській областям присвячені нові обігові пам’ятні монети із серії "Ми сильні. Ми разом"
16:50 - "Той день": Ajax Systems захищає експонати нової виставки Ukraine WOW
16:42 - Ворог зруйнував гіпермаркет Fozzy Group у Вишневому
16:17 - московіяни вдарили по промисловості Сум
15:55 - В Україні з’явиться новий віртуальний мобільний оператор
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 31.08.2026
15:25 - Україна накопичила достатньо газу, щоб пройти зиму – Шмигаль
15:04 - Україна накопичила газ, необхідний для базового сценарію проходження зими, - Денис Шмигаль
15:00 - Трудовий договір – документ, який регулює відносини між працівником і роботодавцем


Більше новин