У Бабиному Яру вшанували пам’ять жертв Голокосту

27.01.2023 17:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

27 січня у Києві з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту відбулось богослужіння та церемонія запалювання свічок.
Участь у події взяли представники єврейської громади, української влади й іноземні гості. У період Другої світової війни геноцид, влаштований нацистським режимом, призвів до знищення третини всіх євреїв у світі та представників низки інших національностей.
Саме 27 січня 1945 року був звільнений найбільший у світі табір смерті Освенцим.
Там було знищено понад мільйон євреїв, а також представників інших національностей. «В Україні майже немає клаптика землі, не политого єврейською кров’ю під час Другої Світової.
Національна пам"ять України несе в собі пам"ять про всі геноциди, про великі драми ХХ сторіччя – Голодомор 1932-1933 років, Голокост, депортацію кримських татар.
А відтепер наша пам"ять включила й трагедії початку ХХІ століття: протистояння з росією, криваву неспровоковану війну росії проти нас.
Паралелі між історією та сьогоденням очевидні: знищення євреїв нацистами та геноцидальна війна рашистів проти українців, проти всіх народів, які населяють Україну.
Якщо уроки історії залишаються не вивченими, люди приречені на їхнє повторення.
Вічна пам‘ять усім жертвам Голокосту.
Ніколи знов», – сказав Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. Винищення цілої нації сьогодні здається неможливим у цивілізованому світі — абсолютним злом.
Проти нього боролись під час Другої світової війни, проти нього продовжує боротись цивілізований світ сьогодні.
Зараз це зло має своє обличчя і російський паспорт.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall,
Investors hold their breath,
The market decides.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 17 червня: активи Кулеби хочуть конфіскувати, атаки московія
20:45 - Ринок готується до відкриття Ормузу: танкери вже питають ціни, але ще не йдуть
20:20 - Ормуз не стоїть: танкери таємно вивозять нафту з Перської затоки
20:00 - Трамп заперечив участь США у фонді на $300 мільярдів для Ірану
19:30 - Нафти може стати забагато: МЕА дало перший прогноз на 2027 рік
19:00 - За п’ять місяців держава отримала від приватизації мільярд гривень
18:42 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до ТОВ "СВІФТ ГАРАНТ" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:35 - Після ударів по НПЗ московія змушена завозити бензин з Азії
18:20 - Уряд запускає ринок довгострокових контрактів на електроенергію
18:06 - Типи конденсаторів та їх роль у сучасній електротехніці
18:05 - Через атаки БпЛА у низці регіонів московії заборонили польоти малої авіації
18:02 - Верховний Суд підтвердив правомірність рішення Національного банку про застосування до ТОВ "УКмосковіяІНСТАНДАРТ" заходу впливу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:00 - Інтер’єр і комфорт: прості способи зробити дім функціональним
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 18 червня
17:20 - московіяни атакували автівку "Укрпошти" у Нікополі, водія поранено
17:12 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 р. № 398”
17:07 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 р. № 398”
16:45 - Шахрай продав курортну землю на Львівщині у 27 разів дешевше ринку – прокуратура
16:30 - Криза добрив спонукає фермерів переосмислювати технології
16:15 - Дефіцит бензину у 53 регіонах московії намагаються закрити "екстренним штабом"
16:10 - Український агроекспорт цьогоріч уже вийшов на 23 нові ринки
16:00 - Чинна модель ПСО спотворює ринок електроенергії – Energy Community
15:45 - московія відстала від плану нафтовидобутку на 10% після атак України – МЕА
15:42 - Надходження від цифрових гігантів зростають: бюджет отримав 8,7 млрд грн «податку на Google»
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.06.2026
15:15 - Київська прокуратура вимагає знести ресторан біля Дніпра
14:55 - Інтерв’ю Андрія Пишного для Reuters про адаптацію фінансового сектору України до стандартів ЄС
14:40 - Уряд запускає довгострокові контракти на ринку електроенергії
14:25 - Стартували переговори з ЄС: ключові виклики та пріоритети щодо агросектору
14:15 - САП вимагає конфіскувати активи міністра розвитку громад Кулеби: яка причина


Більше новин