Страхові збитки від повеней у Південно-Східній Австралії оцінюють у 840 млн австралійських доларів

27.01.2023 15:55 | forinsurer.com ... все о страховании

Страхові збитки від повеней у Південно-Східній Австралії оцінюють у 840 млн австралійських доларівПостачальник даних про страхування катастроф PERILS оприлюднив свою другу оцінку промислових збитків від повеней у Південно-Східній Австралії на суму 840 мільйонів австралійських доларів.

Це друга оцінка відповідає початковій оцінці збитків у 790 млн австралійських доларів, опублікованій PERILS у грудні 2022 року, що свідчить про збільшення з того часу на 49 млн австралійських доларів.

Згідно з даними PERILS, оцінка включає збитки від майна та автокаско та базується на даних про збитки, зібраних з більшості австралійського страхового ринку.

Найменші метеорологічні показники разом із вологим тропічним повітрям із теплих поверхневих вод у Тихому океані призвели до штормів і сильних опадів у більшій частині Південно-Східної Австралії. Це спричинило широкомасштабні річкові та плювіальні повені в басейні Мюррей-Дарлінг у Новому Південному Уельсі та Вікторії, а пізніше в Тасманії. Паводкові води вразили переважно сільські райони та завдали значної шкоди будинкам, підприємствам, інфраструктурі та сільському господарству.

У 2022 році в Австралії переважали умови Ла-Нінья, що призвело до перевищення середньої кількості опадів у багатьох регіонах північної та східної Австралії.

І рекордні повені наприкінці лютого/березня, і повені в жовтні 2022 року пов’язані з цією широкомасштабною погодою, яка триває вже третє літо поспіль, але, як очікується, у найближчі місяці послабиться.

У той час як лютнево-березневі повені вплинули на густонаселені прибережні регіони, жовтневі повені вразили здебільшого внутрішні сільські райони, тому збитки для страхової галузі були значно нижчими.

Страхова рада Австралії повідомила, що страховики отримали 86 703 вимоги, пов’язані з повенями в Південно-Східному Квінсленді та Новому Південному Уельсі.

Це на 28% більше у кількості позовів завдяки збільшенню на 49% кількості позовів із Нового Південного Уельсу, оскільки страхувальники повернулись до своєї власності в цьому штаті. 72% заявок подаються з Квінсленда, а 28% - з Нового Південного Уельсу. В обох штатах 83% претензій стосуються домашнього майна, решта – автомобіля.

Із загальними збитками у розмірі близько 270 мільярдів доларів США та застрахованими збитками у розмірі приблизно 120 мільярдів доларів США 2022 рік приєднується до останніх років із високими збитками. Загальні збитки були близькі до середніх за останні п'ять років, а застраховані - значно вище середніх.

Постійно високий рівень страхових збитків впливає на страховиків у той час, коли їм доводиться мати справу як з високими темпами інфляції, так і зі скороченням капітальної бази через зростання процентних ставок. Навпаки, позитивний ефект для інвестицій від вищих процентних ставок з’явиться лише з часом.

Повені в південно-східній Австралії 2022 року — це серія повеней у Вікторії, Тасманії, Новому Південному Уельсі та Південній Австралії, яка почалася в жовтні 2022 року. Деякі міста зазнали найвищого підйому річок за десятиліття, а в багатьох місцях ріки підвищувалися кілька разів. Причиною повеней став проливний дощ.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Український ринок - молодий і новий,
Але він швидко розвивається.
Тут можна знайти шлях до багатства,
Але і ризиків тут багато є.

- Fin.Org.UA

Новини

20:45 - Ілон Маск та Тім Кук супроводжуватимуть Трампа на перемовини із Сі
20:25 - "Енергоатом" збудував одну з ключових захисних споруд на Рівненській АЕС
20:05 - У вівторок 12 травня відключень світла не заплановано
19:53 - В Україні ціни на будівельні роботи зросли на понад 16% у березні
19:30 - Від 50 і старше: уряд Свириденко шукає кадрові резерви всередині країни
19:14 - "Укренерго" просить підвищити тарифи на передачу електроенергії: які причини
19:03 - Sony викуповує права на пісні Леонарда Коена, Blondie, Бібера та інших
18:34 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 травня
18:15 - Данський перевізник очікує, що її судна будуть заблоковані в Ормузі до кінця 2026 року
17:54 - Експортне мито та фінмоніторинг: які правки потрапили до законопроєкту про "податок на OLX"?
17:53 - НБУ змоделював, як розвиток війни в Ірані впливатиме на ціни та економіку України
17:15 - "Укргазвидобування" виграло суд у китайського підрядника щодо ремонту свердловин
17:00 - єОселя: За минулий тиждень 157 українських родин отримали кредити на житло
16:55 - Держфінмоніторинг посилює аналіз готівкових покупок дорогої нерухомості та авто
16:39 - На кордоні "єЧерга" автоматично перевірятиме наявність "Зеленої картки"
16:27 - Угорщина може відмовитися від співпраці з "Росатомом" щодо єдиної АЕС у країні
16:23 - Американські аналітики підрахували можливі втрати країн G-7 від експансії Китаю
16:18 - Результати досліджень зонування України. Херсонська область
16:01 - Результати досліджень зонування України. Миколаївська область
16:00 - Мінекономіки запускає «Дайджест бізнес-реформ»
15:50 - Поліція викрила "агрошахраїв", які ошукали іноземців
15:46 - В Україні обсяги митних пільг зросли на понад 50%
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.05.2026
15:17 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів із питань реєстрації учасників платіжного ринку
15:15 - Вперше з початку війни в Ірані росіяни збільшили знижку на нафту Urals – ЗМІ
15:06 - Недостовірне декларування: судитимуть ексголову Держлікслужби
15:00 - В Україні попит на вторинне житло падає, вартість зростає нерівномірно
14:45 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4,4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
14:30 - Квиток до Євросоюзу
14:29 - Тренінг в Павлоградській ДПІ щодо можливостей Електронного кабінету


Більше новин