Іншуртех Hippo Insurance збільшив свої перестрахові місткості на 2023 рік

27.01.2023 13:55 | forinsurer.com ... все о страховании

Іншуртех Hippo Insurance збільшив свої перестрахові місткості на 2023 рікІншуртех Hippo Insurance оголосив про свою програму перестрахування на 2023 рік, яка передбачає збільшення на 32% ліміту перевищення збитків (XoL) у рамках непропорційної угоди страховика.

Hippo вдалося укласти нові договори перестрахування на 2023 рік на кращих умовах, ніж у 2022 році. Для покупців захисту продовження перестрахування в січні 2023 року було особливо складним, оскільки перестраховики підвищили ціни через послідовні роки важких збитків від природних катастроф, інфляції та війни в Україні.

На одному з найскладніших ринків перестрахування за останні 20 років ми успішно розмістили перестрахування в нашій програмі страхування власників будинків на умовах, які кращі, ніж наші торішні угоди, зазначив Рік Маккатрон, головний виконавчий директор і президент компанії Hippo.

Hippo купує як пропорційне, так і непропорційне перестрахування.

Починаючи з 2023 року, страховик забезпечив пропорційне перестрахове покриття частки квоти від групи з шести перестраховиків з рейтингом «A-» або вище від AM Best. Компанія заявляє, що очікує утримувати 40% премії та збитків через дочірні компанії страхової компанії та кептивного перестраховика.

Порівняно з минулим роком, для розміщення у 2023 році Hippo вирішив скоротити використання захисту від втрат, що призвело до загального ризику збитків від катастрофічних подій, подібних до 2022 року. Крім того, необхідна база капіталу Hippo буде подібна до попередніх років.

Для своєї програми непропорційного перестрахування Hippo збільшив закупівлю перестрахування XoL, піднявши ліміт на кожен випадок на 32%.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Royal Exchange, home
Of insurance and underwriters
Risk management key

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - В Україні значно впала частка електромобілів на ринку: популярні автівки лютого
08:30 - Як бізнес інтегрує digital-інструменти в HR
08:00 - Спадок кадебіста. Що буде з недобудованим паркінгом біля вокзалу в Києві
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 05.03.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - Путін пригрозив Євросоюзу завчасно припинити поставки газу на тлі війни в Ірані
21:00 - Новини 4 березня: зліт бензину та реакція АМКУ
20:36 - Шість компаній претендують на купівлю "Мотор-Банку" та PINbank – ЗМІ
20:22 - Свириденко пообіцяла ямковий ремонт на усіх трасах до літа
20:15 - Уряд схвалив проєкт закону про корпоратизацію «СхідГЗК»
20:07 - Відключення світла 5 березня триватимуть усю добу
19:59 - Німеччина передала "Укрзалізниці" перші 13 автівок
19:54 - Трафік суден у Ормузькій протоці знизився на 94% з початку війни в Ірані
19:25 - Антимонопольний комітет почав перевіряти АЗС, на яких різко зросли ціни
19:23 - Всі провінції Іраку занурились у блекаут
18:55 - Проєкт Трудового кодексу отримав підтримку комітетів Верховної Ради
18:42 - Ворог атакував транспортну та енергетичну інфраструктуру на Одещині
18:37 - Інтерв’ю Сергія Ніколайчука про ситуацію в економіці та банківській системі на п’ятий рік повномасштабної війни, євроінтеграцію та підготовку до повоєнного відновлення
18:37 - В уряду пропонують зміни до зарплат вчителів
18:36 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Мінекономіки «Про внесення змін до форми Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря»
18:36 - "Зимова підтримка": Свириденко пояснила затримку частини виплат
18:22 - У Франції на тлі нафтової кризи хочуть врегулювати ціни на АЗС
18:21 - Проєкт наказу Мінекономіки «Про внесення змін до форми Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря»
17:58 - Надходження до бюджету: у лютому податківці та митники перевиконали план
17:52 - Повідомлення про оголошення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку "Коростень-Подільський"
17:52 - АРМА розповіло, коли в Україну почнуть повертати розшукані за кордоном гроші
17:46 - Аграрні ноти, сек’юритизація та зелені облігації: НКЦПФР та IFC обговорили нові фінансові інструменти для бізнесу
17:35 - На тлі ажіотажу у Великобританії "лягла" система моніторингу цін на пальне
17:31 - Інтерес покупців до російської нафти в Азії зростає, але ціни залишаються низькими
17:26 - Звіт про надходження запитів на публічну інформацію за лютий 2026 р.


Більше новин