Після краху криптобіржі FTX стало актуальним питання страхування ризиків криптокомпаній

27.01.2023 13:55 | forinsurer.com ... все о страховании

Після краху криптобіржі FTX стало актуальним питання страхування ризиків криптокомпанійІснує багато прецедентів, коли компанії, що надають критичну інфраструктуру, вимагають спеціального страхування. "Чому б не вимагати від криптокомпаній підтримувати себе ринковим продуктом", вважають засновники постачальника криптострахування Evertas.

Звичайні розмови точаться про те, які нові правила потрібно прийняти, щоб запобігти ще одному краху "наступної" криптобіржі на кшталт FTX. Хоча очевидно, що щось має статися, досвід показує, що поточний регуляторний режим недостатньо спонукає для запобігання цим подіям.

Дійсно, навіть якби Комісія з цінних паперів і бірж, наприклад, справді мала знання, необхідні для належного регулювання Web3 проектів, її охоплення поширюється лише на межі її юрисдикції, і, як ми бачили у FTX на Багамських островах.

Як засновники першої компанії зі страхування крипто- та блокчейн-інфраструктури, Evertas пропонує страхування, необхідне регуляторам, як орієнтований на ринок засіб запобігання збиткам, спричиненим неплатоспроможністю криптобірж та пов’язаних катастрофічних подій.

Існує великий прецедент, коли федеральний уряд та його регуляторні органи заохочували та часто вимагали від компаній, що надають критично важливу інфраструктуру, страхування, особливо тих, що охоплюють ризики, що швидко розвиваються.

Незважаючи на те, що кіберстрахування і криптострахування значно відрізняються, компонент безпеки спільної мережі робить кіберстрахування корисною точкою відліку.

Страховики вимагатимуть певного рівня безпеки як передумови страхового покриття, а компанії, які застосовують кращі методи безпеки, часто отримують нижчі страхові тарифи. Це допомагає компаніям інтерналізувати як переваги хорошої безпеки, так і витрати від поганої безпеки, що, у свою чергу, призводить до збільшення інвестицій і покращення кібербезпеки.

Жорсткий андеррайтинг компанії розміром з FTX вимагав би активної та незалежної ради директорів як умови страхування.

Процес андеррайтингу також включатиме перегляд історій ключового персоналу, облікових записів і пов’язаних адрес крипто-гаманців, щоб переконатися, що задіяні лише авторитетні люди, достатні резерви та наявність активів. Ймовірно, це призвело б до того, що FTX вибрала б головного спеціаліста з комплаєнсу, який би краще відповідав цій посаді.

Нарешті, процес андеррайтингу вивчатиме договір страхування біржі, щоб гарантувати, що клієнтські та інституційні кошти ретельно відокремлені, щоб кошти перших не могли бути використані для погашення боргів останніх або фінансування їхньої власної торгівлі. Це також дозволить повернути активи їх власникам у разі неплатоспроможності біржі.

Слід визнати, що положення та умови FTX справді відокремлювали кошти власників рахунків, хоча, здається, до них ставилися інакше. Якщо метою є активний обман, ані страхування, ані регулювання не можуть цьому запобігти, вважають учасники ринку.

Evertas вважає, що страхування, необхідне регуляторам, є гнучким, оперативним і точним ринковим рішенням, яке прийме і потребує Web3 спільнота, щоб дозволити теперішнім і майбутнім користувачам, девелоперам, учасникам і навіть регуляторам впевнено дивитися на сектор криптовалют та блокчейну.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears collide,
Markets rise and markets fall,
Profits made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в червні 2026 року
20:00 - Новини 10 липня: в України зв’явилась нова банкнота
19:42 - Україна отримала понад 3 мільярди доларів від Світового банку
19:19 - ЄС може оштрафувати Meta на 6% від обороту
18:55 - З 15 липня у Києві дорожчає проїзд: у КМДА підписали розпорядження
18:25 - Наприкінці сезону суниця подорожчала на 23%
17:54 - СБС відмінусували 13 кораблів "тіньового флоту" московія біля Криму за ніч
17:40 - Укрпошта за перше півріччя отримала 122 мільйона гривень прибутку
17:30 - Курс на $85 млрд: Уряд презентував Експортну стратегію України до 2030 року
17:11 - "Тенору" з плівок Міндіча повідомили про нову підозру
16:40 - ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ! Тимчасове призупинення приймання заяв та декларацій через Систему єДозвіл
16:36 - Виробництво палива в московія впало до 65% від попиту – Reuters
16:30 - Запрошуємо на презентацію програми «Зелене фермерство у галузі садівництва»: гранти та пільгове фінансування для агровиробників
16:30 - Що вступ до ЄС зробить з ринком праці
16:23 - Легалізація майна експосадовцем Київської митниці: слідство завершено
16:05 - У районі Московського НПЗ пожежа після атаки безпілотників на місто
15:35 - За перше півріччя ФДМУ заробив 3,4 мільярда гривень
15:32 - "Квиток до ЄС": в Україні стартує навчальна програма для аграріїв про вимоги європейського ринку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.07.2026
15:30 - До 1,5 млн куб. м якісної деревини щороку додатково для переробки: Уряд ухвалив пакет рішень для лісової галузі
15:18 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 24 червня 2026 року
15:10 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 06-08 липня 2026 року
15:04 - Повідомлення про проведення публічної презентації проєкту Закону України «Про таксономію сталих видів економічної діяльності та сталі інвестиції»
14:58 - Лист очікувань власника державної організації Національного наукового центру «Інститут метрології» на 2027 від 08.07.2026 № 2803-13/63685-08
14:50 - Російський уряд вперше визнав дефіцит пального в країні: у червні казали, що все добре
14:30 - московія створює комерційний логістичний центр у сирійському порту Тартус
14:25 - Звіт про стан виконання операційного плану з реалізації у 2026-2028 роках Стратегії зайнятості населення України на період до 2030 року (станом на 01.07.2026)
13:40 - Ціна електроенергії "на добу наперед" впала до мінімуму за понад 2 роки: яка причина
13:28 - Мінекономіки розповіло про нові умови страхування воєнних ризиків
13:08 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «ЗМІЇВ-ТЕПЛО» (Харківська обл., Чугуївський р-н, м. Зміїв, вул. Залізнична, буд. 61-Б)


Більше новин