Японські страховики збільшать страхові тарифи для СПГ-суден, які перетинають російські води

27.01.2023 13:55 | forinsurer.com ... все о страховании

Японські страховики збільшать страхові тарифи для СПГ-суден, які перетинають російські водиЯпонські страховики планують збільшити страхові тарифи для суден, що перевозять скраплений природний газ (СПГ) та проходять через російські води.

Відповідно до звіту Nikkei, страхові платежі для таких суден можуть зрости приблизно на 80%. Починаючи з 12 мільйонів ієн, ціна страхування суден, що працюють на СПГ, може сягнути 20 мільйонів ієн.

Збільшення витрат на страхування може ще більше погіршити і без того напружений ринок СПГ, який, за прогнозами Міжнародного енергетичного агентства, залишиться напруженим до 2023 року.

Серед страховиків одні з найбільших компаній загального страхування в Японії та Азії – Tokio Marine & Nichido Fire Insurance, Sompo Japan Insurance та Mitsui Sumitomo Insurance.

російське вторгнення в Україну призвело до численних санкцій щодо російського експорту з НАТО та країн-союзників, включаючи Японію.

Деякі з найбільших японських страхових компаній продовжують надавати страхове покриття від військових ризиків після переговорів з перестраховиками та після тиску з боку японського уряду.

Страховики, включаючи Tokio Marine & Nichido Fire Insurance, Sompo Japan Insurance і Mitsui Sumitomo Insurance, раніше оголосили, що планують припинити надавити покриття за пошкодження суден і реквізиції, спричинені війною в російських водах.

Цей крок стався через те, що іноземні перестраховики все частіше відмовляються брати на себе ризики, пов’язані з росією через війну в Україні.

Але призупинення страхового покриття поставило під загрозу безперервність імпорту природного газу до Японії з проекту Сахалін-2 на Далекому Сході росії, який вважається життєво важливим для енергетичної безпеки країни.

Тому Агентство фінансових послуг Японії (FSA) і Агентство природних ресурсів і енергетики звернулися до національних страховиків з проханням продовжити покриття саме для рейсів до проекту «Сахалін-2».

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull or bear, who knows,
Fortunes won and fortunes lost,
The market humbles.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 08.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 7 серпня: фігурантка "плівок Міндіча" отримала посаду в держпідприємстві, масована атака московія на Укрнафту
19:55 - Київ шукає тих, хто відремонтує метро між "Тараса Шевченко" і "Почайною" за 1,76 мільярда
19:40 - В Україні за місяць скоротилися міжнародні валютні резерви
19:13 - НБУ покарав 21 фінустанову за порушення, серед них Райффайзен
18:33 - Нацбанк дозволив не визнавати дефолт бізнесу на тлі атак московія
18:10 - Україна уразила шість суден тіньового флоту московія та 10 енерговузлів
18:00 - НБУ в липні застосував заходи впливу до 2 банків і 19 небанківських фінустанов за порушення у сфері фінмоніторингу та валютного законодавства
17:56 - Голова БЕБ: за пів року детінізація принесла державі 13,8 мільярда гривень
17:50 - Частина Києва залишилася без світла через аварію
17:29 - У Асоціації ритейлерів розповіли, як вплинуть удари московія на ціни
17:10 - Фігурантка "плівок Міндіча" отримала керівну посаду в стратегічному держпідприємстві
16:50 - московія атакувала Укрнафту: компанія втратила суттєві обсяги видобутку
16:32 - московіяни поцілили у склади логістичної компанії на Дніпропетровщині
16:30 - Мінус 21% попиту, але не обвал: чому житло в Києві не повторить сценарій Китаю
16:30 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:30 - Здійснено чергові кроки для підтримки бізнесу в умовах посилення атак росії
16:15 - Енергоатом відремонтував п’ять енергоблоків АЕС
16:12 - Комісія оновила порядок делегування повноважень для швидшої та ефективнішої роботи
16:00 - НБУ оцінив збитки від зупинки морського експорту в мільярди доларів
15:55 - Фінал ЧС-2026 на Megogo подивились 2,8 мільйона глядачів
15:45 - Внаслідок терору московії проти АЗС постраждали близько 4% станцій – звіт НБУ
15:35 - Угода закрита: Uklon купив оператора електросамокатів e-Wings
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.08.2026
15:29 - Полтавський обласний медичний центр розпочав власну генерацію електроенергії
15:15 - На Запоріжжі без світла залишилися п'ять тисяч споживачів
15:02 - Фінансова звітність, корпоративні облігації та розвиток ринку: ключові питання засідання Комісії
15:00 - International Reserves Amount to USD 51.2 Billion in July
15:00 - Міжнародні резерви становили 51,2 млрд дол. США за підсумками липня


Більше новин