Оперативна інформація Генерального Штабу Збройних Сил України станом на 6:00 27.01.2023 щодо російського вторгнення

27.01.2023 07:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Розпочалася триста тридцять восьма доба російського широкомасштабного вторгнення. Протягом минулої доби противник завдав 44 авіаційних удари.
18 із них - з використанням БпЛА типу Shahed-136.
Усі дрони-камікадзе збиті.
Здійснив 70 пусків ракет, 47 з яких було знищено.
Також здійснив 125 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.
На превеликий жаль, внаслідок ворожих ударів загинули мирні жителі та зруйновано цивільні об’єкти. Високою залишається небезпека авіаційних та ракетних ударів по всій території України. Підрозділи Сил оборони минулої доби відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Площанка, Невське і Червонопопівка Луганської області та Верхньокамянське, Парасковіївка, Бахмут, Кліщіївка, Водяне, Невельське, Мар’їнка і Вугледар на Донеччині. На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках обстановка залишається сталою, наступальних угруповань противника не виявлено.
Проте, триває спільне навчання, під виглядом якого російська федерація нарощує авіаційне угруповання на території білорусі. Артилерійських обстрілів зазнали райони населених пунктів Тимоновичі і Сеньківка Чернігівської області; Тимофіївка, Павлівка і Велика Писарівка на Сумщині, а також Стрілеча, Тернова, Варварівка, Стариця, Вовчанські Хутори, Охрімівка, Бударки, Колодязне та Новомлинськ Харківської області. На Куп’янському напрямку противник обстріляв Дворічне, Синьківку, Подоли, Орлянку, Піщане, Табаївку, Берестове та Лозову на Харківщині; Стельмахівку Луганської області, а також Іванівку на Донеччині. На Лиманському напрямку під вогонь ворога потрапили райони Макіївки, Невського, Червонопопівки, Кремінної, Діброви та Кузьминого Луганської області, а також Ямполівка на Донеччині. На Бахмутському напрямку вогневого ураження зазнали Спірне, Білогорівка, Роздолівка, Красна Гора, Парасковіївка, Бахмут, Кліщіївка, Біла Гора, Північне та Нью-Йорк Донецької області. На Авдіївському напрямку обстріляно Бердичі, Авдіївку, Водяне, Красногорівку, Георгіївку та Мар’їнку. На Новопавлівському напрямку вогневого ураження зазнали Вугледар, Велика Новосілка та Времівка Донецької області. На Запорізькому напрямку від артилерійського вогню постраждали райони понад 20 населених пунктів, зокрема, Новопіль на Доннечині, а також Полтавка, Червоне, Гуляйполе, Залізничне, Мала Токмачка, Новоданилівка, Оріхів, Новоандріївка і Степове Запорізької області та Вищетарасівка на Дніпропетровщині. На Херсонському напрямку окупанти знову обстріляли Херсон. Наша авіація протягом минулої доби завдала 8 ударів по районах зосередження противника, а також удар по позиції його зенітно-ракетного комплексу.
Крім того, збито 3 ворожих розвідувальних БпЛА. Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили 4 пункти управління, район зосередження живої сили противника, 2 райони зосередження артилерії, склад боєприпасів та 2 інших важливих ворожих об’єкти. Вірте у Збройні Сили! Разом переможемо! Слава Україні!

Додати коментар

Користувач:
email:





У світі багатих і знаменитих
Гроші можуть купити все, що забажаєш
Але, якщо гроші заберуть у тебе
Лише справжні друзі лишаться з тобою на завжди

- Fin.Org.UA

Новини

00:28 - Про природний капітал в активах НПФ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Банки мають достатній запас готівкової валюти – результати операцій НБУ з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
21:00 - Новини 10 березня: мобілізація айтівців, провал законопроєкту про "податок на OLX", інфляція
20:31 - Супертанкер з іранською нафтою "проскочив" крізь Ормузьку протоку
20:24 - 10% відкату: чиновницю підозрюють в отриманні хабаря за ремонт будинків у Харкові
20:10 - Нафтогігант США почав вивозити персонал з Близького Сходу
19:54 - Німеччина та Україна домовились про нову пільгову іпотеку для переселенців
19:50 - В Ірані випав небезпечний "нафтовий дощ" після ракетних ударів
19:45 - Захист національного виробника та справедлива конкуренція: результати засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі
19:35 - Україна планує залучити від партнерів на енергетичні потреби у 2026 році 5 млрд євро, – Денис Шмигаль
19:20 - Зеленський розповів, як Кубраков допоможе посилити енергетику Києва
19:08 - Пропонується оновити порядок інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні
19:00 - Відновлення генерації: уряд планує цього року залучити ще п’ять мільярдів євро
18:55 - В Україні 11 березня відключення світла триватимуть з ранку до кінця доби
18:50 - Нафтовий гігант ОАЕ зупинив НПЗ після атаки дрона Ірану
18:45 - Запрошуємо до участі: в Києві відбудеться Форум для керівників підприємств щодо експортного контролю та комплаєнсу
18:30 - Нафта обвалилася на $10 після слів Трампа про швидку деескалацію
18:25 - САП та НАБУ викрили корупційну схему в "Укроборонпромі"
18:18 - Японія передала Україні захисну техніку: що найнеобхідніше
18:12 - Швеція спрямувала додатково понад 56 млн євро до Фонду підтримки енергетики України
18:10 - Найбільший виробник нафти прогнозує "катастрофу" для світової економіки: названо умову
17:50 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 11 березня
17:42 - "Укрпошта" зробила заяву щодо постачальника, якого підозрюють у фінансуванні московія
17:37 - Уряд відкрив можливість проведення аукціонів на три родовища титанової сировини
17:36 - У московії інфляція перевищила 900% за час правління Путіна – росЗМІ
17:20 - московія використовує окуповану Луганщину для збільшення посівів соняшника
17:16 - Засідання Комісії
17:05 - На Тернопільщині викрили підпільне виробництво тютюну та вилучили понад 5 тонн продукції
17:00 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика


Більше новин