ДСНС інформує як уникнути переохолодження

26.01.2023 18:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Помічали, що під час тривалого перебування на холоді виникає відчуття затерплості, тремтіння, втоми чи сонливості? А уражені ділянки шкіри набувають білого чи сірого кольору. Це ознаки переохолодження.
Щоби їх уникнути, керуйтеся правилами: Одягайтеся тепло та багатошарово. Обирайте взуття з товстою підошвою. Захищайте голову шапкою та шарфом, а руки — рукавицями. Якщо плануєте довго перебувати на вулиці, їжте висококалорійну їжу та пийте достатньо рідини, наприклад, гарячий чай. Під час тривалого перебування на вулиці намагайтеся щогодини заходити до теплого приміщення, щоб зігрітися. Регулярно рухайтеся, ворушіть пальцями рук та ніг, не стійте на місці. Зігрівайтеся гарячим чаєм, а не алкоголем.
Алкогольні напої не допомагають зігрітися, навпаки — призводять до втрати тілом тепла. Якщо відчуваєте тремтіння, сонливість чи інші ознаки переохолодження — негайно зайдіть у найближче приміщення або пункт незламності, випийте гарячої рідини. Якщо ваш стан не покращується, зверніться до лікаря. Вчіть цим простим правилам дітей і демонструйте правильну поведінку своїм прикладом.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull and bear we see,
Money flows so effortlessly,
Fortunes rise and flee.

- Fin.Org.UA

Новини

15:33 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.08.2026
14:47 - "Гуманітарні оборудки": судитимуть мешканця Рівненщини, який завіз в Україну 50 авто
14:30 - Найдорожчий пандус в Україні
14:25 - WOG запустив мобільний застосунок для бізнес-клієнтів
14:25 - "Флеш" розповів про основну загрозу створення росіянами власного Starlink
14:18 - Перевезення зерна на Дунаї продовжує дорожчати, але повільніше
14:10 - Мінцифри планує відкрити публічний доступ до національної LLM "Сяйво" у січні 2027 року
14:01 - 1,7 млрд грн можливих втрат бюджету: ДПС викриває схеми штучного дроблення бізнесу
13:55 - Світовий ринок смартфонів скоротився на 7%: які причини
13:53 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
13:30 - На кордоні з Румунією завершили перший етап модернізації пункту пропуску
13:20 - Полтавщина отримала від Німеччини понад 80 тонн обладнання для зміцнення енергетичної інфраструктури
13:05 - Обміління Дунаю ще сильніше ускладнило експорт українського зерна після блокади портів
13:00 - Експерти Ahrefs і SE Ranking розкажуть, як бізнесу зберегти трафік в епоху AI-пошуку
13:00 - Квартальний збиток Trump Media зріс у 10 разів за рік
12:57 - У Києві БЕБ та прокуратура повернули державі два причали на Подолі
12:43 - Мобільних операторів зобов'яжуть підтримувати зв'язок без світла протягом кількох діб
12:16 - "Нова пошта" децентралізує сортування
12:09 - Порядок зберігання установами/підприємствами щоденних фіскальних звітних чеків (Z-звітів) в електронній формі
12:07 - Уточнення показників податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: заповнення рядка 2
12:06 - Рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці: за якою датою складається розпорядчий документ (наказ) підприємства?
12:04 - Чи має право підприємство у разі анулювання реєстрації платника ПДВ подати уточнюючий розрахунок за період у якому він був платником ПДВ?
12:02 - Особливості заповнення заяви про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів за певних обставин
11:59 - Який порядок виправлення помилки в реквізиті акцизної накладної «Особа - отримувач пального» або «Особа - отримувач спирту етилового»?
11:58 - Несплата або сплата не в повному обсязі авансових внесків з єдиного податку платниками першої та другої груп: за якою формою надсилається ППР?
11:56 - Країни БРІКС знову обговорюють створення аналогу SWIFT
11:55 - Щодо застосування нормативної грошової оцінки земельної ділянки ФОПом – платником єдиного податку (другої або третьої групи), якщо протягом податкового року затверджено нову НГО
11:53 - Місцеві бюджети отримали на 16% більше податків і зборів
11:52 - До уваги платників податків!


Більше новин