Оперативна інформація Генерального Штабу Збройних Сил України станом на 18:00 26.01.2023 щодо російського вторгнення

26.01.2023 18:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Триває триста тридцять сьома доба російського широкомасштабного вторгнення. Ворог не полишає намірів знищити критичну інфраструктуру нашої держави, завдає ударів по цивільних об’єктах та помешканнях мирного населення.
Загроза авіаційних та ракетних ударів по всій території України залишається й надалі. Протягом цієї доби противник завдав 37 авіаційних ударів.
17 із них - з використанням БпЛА типу Shahed-136.
Усі ці дрони було збито.
Окрім того, російські окупанти здійснили 59 пусків ракет, 47 з яких - знищено.
На жаль, є влучання в цивільні об’єкти, є загиблі серед мирних жителів.
Також загарбники здійснили 53 обстріли з реактивних систем залпового вогню. Для досягнення раніше заявлених цілей, не зважаючи на значні втрати, противник продовжує наступ на Бахмутському та Новопавлівському напрямках.
На Лиманському та Авдіївському напрямках ворог вів безуспішні дії з метою покращення тактичного положення.
На решті напрямків – обороняється. На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках без змін, наступальних угруповань противника не виявлено.
Триває спільне навчання авіаційного компоненту регіонального угруповання військ збройних сил російської федерації та республіки білорусь.
В той же час, обстрілів з мінометів та артилерії зазнали райони населених пунктів Тимоновичі Чернігівської області; Павлівка і Тимофіївка - Сумської, а також Стрілеча, Тернова, Стариця, Вовчанські Хутори, Колодязне і Новомлинськ на Харківщіні.  На Куп’янському напрямку противник обстріляв райони населених пунктів Дворічне, Орлянка, Піщане, Берестове і Лозова Харківської області; Стельмахівка - Луганської, а також Іванівка на Донеччині. На Лиманському напрямку під вогонь з танків та артилерії потрапили Макіївка, Невське, Червонопопівка, Діброва та Кузьмине на Луганщині, а також Ямполівка Донецької області. На Бахмутському напрямку вогневого ураження, зокрема, зазнали Спірне, Білогорівка, Красна Гора, Бахмут, Кліщіївка, Біла Гора, Північне та Нью-Йорк на Донеччині. На Авдіївському напрямку обстріляно Авдіївку, Водяне, Георгіївку і Мар’їнку. На Новопавлівському напрямку вогневого впливу зазнали Вугледар, Велика Новосілка та Времівка Донецької області. На Запорізькому напрямку від артилерійського вогню постраждали райони понад 20 населених пунктів, зокрема, Новопіль на Доннечині, а також Червоне, Гуляйполе, Залізничне, Мала Токмачка, Новоданилівка, Оріхів і Степове Запорізької області. На Херсонському напрямку окупанти знову обстріляли з артилерії передмістя та сам Херсон. Тривають контррозвідувальні заходи в окремих тимчасово захоплених населених пунктах Херсонської області.
російські окупанти активно розшукують українських патріотів.
А у будівлі колишнього Горностаївського РВ УМВС України у Херсонській області, російські загарбники облаштували катівню.
До неї можна потрапити просто за нічим не підкріплену підозру у співпраці зі Збройними Силами України. У тимчасово окупованому українському Сімферополі усі бюджетні установи, під приводом реформування, отримали вказівку про штатне скорочення працівників на 10 відсотків.
Також відомо, що списки осіб, що потрапили під "оптимізацію", мають бути складені вже до 1 лютого цього року. Авіація Сил оборони протягом доби завдала 8 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, а також удар по позиції зенітно-ракетного комплексу ворога.
Крім того, протягом доби наші захисники збили 3 розвідувальних БпЛА окупантів. Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України за добу уразили 3 пункти управління, район зосередження живої сили противника, район зосередження артилерії та 2 інших важливих військових об’єкта загарбників. Вірте у Збройні Сили! Разом переможемо! Слава Україні!

Додати коментар

Користувач:
email:





Під забороною немає тільки грошей в банку.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Галузеві угоди Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 13 травня: нові атаки на енергетику
20:35 - Свириденко розповіла, як уряд боротиметься з боргами на ринку електроенергії
20:30 - Уряд погодив представників держави до наглядових рад енергопідприємств
20:15 - Лівія планує запустити свій найбільший НПЗ вперше за 13 років
19:50 - московія атакувала об'єкти "Нафтогазу" у двох областях
19:45 - У четвер 14 травня відключень світла не заплановано
19:20 - Mercedes-Benz продав автосалони великому канадському холдингу
19:10 - На Львівщині після ударів московія без електропостачання – понад 10 тисяч абонентів
19:05 - Уряд виділив кошти на облаштування антидронового захисту на дорогах Херсонщини
19:02 - Співвласник "Fire Point" розповів про вплив Міндіча на компанію
19:00 - Банк Канади не прогнозує, що ШІ швидко витіснить робітників
18:31 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 травня
18:15 - LinkedIn планує звільнити 5% персоналу
18:00 - Приватизація заводу «Трансзв’язок» на Прозорро.Продажі: ціна зросла майже в 10 разів
17:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, м. Олександрія, вул. Знам’янська, буд. 34В)
17:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Світловодська ТГ, село Велика Скельова, вул. Лісова, буд. 18А)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Приютівська ТГ, село Войнівка, вул. Центральна, 192А)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Великоандрусівська ТГ, село Подорожнє, комплекс будівель та споруд №5)
17:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Приютівська ТГ, село Войнівка, вул. Інгулецька, 4А)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, село Звенигородка, вул. Братів Петриченків, 1А)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, село Звенигородка, вул. Садова, 2В)
17:53 - "Енергоатом" почав виробляти компоненти паливних касет Westinghouse для АЕС
17:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Первозванівська ТГ, село Клинці, вул. Аджамська, 1)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (, Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новоукраїнська ТГ, село Воронівка, вул. Вахівська, 47)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Новгородківська ТГ, село Воронцівка, вул. Джерельна, 1)
17:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новомиргородська ТГ, м. Новомиргород, вул. Добровольців, 10)
17:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Катеринівська ТГ, село Обознівка, вул. Набережна, 4)
17:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новомиргородська ТГ, село Кам’янка, вул. Центральна, 2)


Більше новин