Вісім інноваційних компаній зможуть представити Україну на SXSW 2023. Як потрапити?

24.01.2023 18:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Український фонд стартапів, Startup Grind Kyiv та Western NIS Enterprise Fund за сприяння Міністерства цифрової трансформації України та Innovation Bridge Europe запрошують українські компанії представити інновації на міжнародній конференції SXSW 2023 в Остіні, США. SXSW (South by Southwest) — міжнародна конференція, заснована у 1987 році.
Щороку захід збирає лідерів з усього світу на панелях, присвячених досягненням у сфері технологій, інновацій, культури та інших напрямів.
Конференція також охоплює музичні, кіно- і медіа фестивалі та конференції, й проходить в середині березня в Остіні, Техас, США.
Всього захід відвідує понад 70 000 людей, та близько 10 000 компаній.
Серед гостей SXSW – Ілон Маск, Барак Обама, Марк К’юбан та інші. Цього року Україну представлять вісім компаній.
Учасників делегації оберуть за допомогою відкритого конкурсу, який триватиме до 30 січня 2023 року.
Заявку можна подати через сайт Українського фонду стартапів. Вимоги до учасників конкурсу: Мати інноваційний бізнес: стартап, продукт або студію, яка працює з Web 3.0., NFT, Blockchain, AR/VR, XR або іншими технологіями; відеопродакшен з ліцензованою музикою, відео або спецефектами; IT-компанію, креативний бізнес або екосистему платформу, яка підтримує технологічний та креативний бізнес. Продемонструвати робочий продукт або послугу. Мати представника компанії, який знає англійську мову. Мати українську юридичну особу або український ФОП, зареєстрований на одного з власників компанії. Мати команду в Україні. Використовувати технології, створені в Україні, або розробляти тут свої продукти. Позиціонувати компанію як «українську» в публічному просторі. Мати платоспроможних клієнтів та хороший рівень утримання або динаміку залучення клієнтів. Мати план залучення інвестицій, клієнтів або партнерів на SXSW 2023. Мати історію залучення інвестицій від відомих бізнес-ангелів або фондів. Усі заявки пройдуть перевірку на відповідність умовам конкурсу.
Учасники, які увійшли до короткого списку, пітчитимуть свої стартапи перед журі 6 лютого 2023 року.
Восьми переможцям організатори покривають вартість стендів та участь у спеціальному нетворкінговому заході, де вони зустрінуться з представниками корпорацій та інвест-фондів. У 2023 році Україна буде вдруге представлена на SXSW.
Минулого року, через повномасштабне вторгнення росії, українські стартапи не змогли особисто відвідати конференцію.
Стійкий бренд жіночого одягу FRAMIORE, екологічні зубні щітки Effa, мобільний додаток для світлових шоу FlashBeats, студія розробки фотореалістичних персонажів на основі 3D-сканування тіла deep3dstudio та сервіс страхування в смартфоні SPOKK представили волонтери. Українська делегація на SXSW 2023 стала можливою за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», та співпраці з Ukrainian Startup Fund, Startup Grind Kyiv, Western NIS Enterprise Fund, і за сприяння Міністерства цифрової трансформації України та Innovation Bridge Europe.

Додати коментар

Користувач:
email:





In Basel they meet
BIS, the central bank's bank
Regulating all

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 30 квітня: погіршення інфляційного прогнозу, АМКУ розповів про ринок пального
20:50 - Новий Цивільний кодекс може сховати з пошуку дані про корупцію – YouControl
20:28 - У Сакартвело відкрили ринок для українського м'яса
20:20 - Удари України обвалили нафтопереробку московія до мінімуму з 2009 року
19:58 - ВАКС зменшив заставу екскерівнику "Нафтогазу"
19:40 - Іран пригрозив США "болючими ударами", поки Трамп готує нову атаку
19:06 - АМКУ звернувся до мобільних операторів щодо обмежень швидкості в "безлімітному" інтернеті
19:02 - Ексголова НБУ: "Фраза "виклич Пишного" – це інституційний діагноз"
18:55 - Буткевич відреагував на згадку у "плівках Міндіча" про заставу за Чернишова
18:30 - Тристоронні проєкти в гуманітарному розмінуванні: Україна пропонує партнерам нові формати співпраці
18:24 - На Прикарпатті викрили посадовицю банку: привласнила гроші з карток клієнтів
18:23 - Бізнес родини екснардепа Новинського у Криму підтримує армію московія – "Схеми"
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро у перший день травня
17:39 - Уряд виділить 3 мільярди на закупівлю модульних котелень
17:37 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 125 «Про затвердження Порядку справляння плати за спеціальне використання водних біоресурсів і розмірів плати за їх використання»
17:35 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 93 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2004 року № 963»
17:30 - Кліматична політика і біорізноманіття: Україна та Німеччина проводять переговори в Берліні
17:30 - Як організувати івент з обмеженим бюджетом і максимальною віддачею
17:27 - Іран хоче запровадити у Ормузькій протоці новий режим зборів – ЗМІ
17:05 - В Україні заблокували 100 тисяч спам-номерів: як поскаржитись на надокучливі дзвінки
17:00 - Нові можливості для ринків капіталу України: НКЦПФР та Euronext узгодили пріоритети
16:58 - На Буковині БЕБ знайшло мережу на дробленні бізнесу: завдані збитки відшкодували
16:52 - Оборудки на будівництві укриття у лікарні у Херсоні: судитимуть підрядника
16:40 - Мережа мультибрендових магазинів взуття SuperStep йде з України
16:30 - URC 2026 має стати конференцією практичних рішень для економічного відновлення України
16:22 - "Міндічгейт": Пишний прокоментував записи, де згадується його ім’я
16:11 - В Україні планують збільшити ціни за зберігання газу в сховищах
15:45 - В Україні ціни на цибулю зросли вперше за два місяці: скільки вона коштує
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 01.05.2026


Більше новин