Сильна Наглядова рада стане поштовхом для залучення нових інвестицій, - Юлія Свириденко

24.01.2023 18:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України затвердив на посади членів Наглядової ради НАК «Нафтогаз України» шістьох переможців відбору: чотирьох незалежних членів та двох представників держави.
Таке рішення було прийняте на засіданні 24 січня 2023 року.  Незалежними членами Наглядової ради стали колишній старший віце-президент норвезької компанії Equinor (Statoil) Анфіннсен Тор Мартін, президент та гендиректор Vermilion Energy Маріно Ентоні, Хуквей Річард, який має 33-річний досвід роботи у компанії BP, та професор бізнес-школи INSEAD Людо ван дер Хейден.
Також до складу Наглядової ради увійшли двоє представників держави: ростислав Шурма та Наталя Бойко.  Під час проведення конкурсу саме Міністерство економіки очолило відбір на чотири посади незалежних членів Наглядової ради НАК «Нафтогаз України».  «Це важлива ланка в корпоративному управлінні, якої нам зараз бракує.
Сильна Наглядова рада стане поштовхом для залучення нових інвестицій, додаткової підтримки в роботі з міжнародними партнерами.
Ми очікуємо, що спеціалісти з компетенціями в антикризовому управлінні, фінансах, видобутку - доповнять ту команду, яка зараз формується і підсилять компанію», - наголосила Перший віце-прем"єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко. За її словами, Наглядова рада є складовою реформи системи корпоративного управління.
Реформа відповідає рекомендаціям ОЕСР з управління державними компаніями та має на меті зменшити ризики політичного втручання в роботу «Нафтогазу України», а також створити сучасні механізми професійного управління компанією в інтересах громадян України. Перезапуск Наглядової ради має покращити переговорні позиції України з кредиторами.
Адже Україна в рамках отриманого 24 листопада 2022 року другого траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ) за програмою stand by взяла на себе зобов"язання сформувати і забезпечити роботу наглядових рад енергетичних підприємств, в тому числі НАК «Нафтогаз України».

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is fierce
Fickle as the wind it blows
Fortune comes and goes

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - Розпочинається обговорення вимог до управління ризиком третіх сторін на платіжному ринку
21:00 - Новини 26 травня: тарифи "Укренерго" підвищать, податки на посилки провалили, новий рекорд долара
20:40 - Маск виставив Пентагону у 5 разів вищий чек за Starlink для ударів по Ірану
20:20 - Безкоштовне харчування з 1 вересня розширять на нові класи: які саме
19:55 - Удар дронів не зупинив ключовий нафтовий порт московія на Чорному морі
19:25 - Син засновника Mango, якого підозрюють у вбивстві батька, тимчасово йде з компанії
19:15 - "Київстар" купив шість сонячних електростанцій за 3,6 мільярда
18:45 - Танкер біля узбережжя Оману вибухнув – є витік пального
18:18 - Серія "Ми сильні. Ми разом" поповнилася двома новими обіговими пам’ятними монетами, присвяченими Сумській та Чернігівській областям
18:10 - Ритейл, агро і фарма забрали верхівку рейтингу компаній за приростом доходу
17:35 - Курс долара до гривні вчетверте за травень оновив історичний максимум
17:25 - Оновлено процедури авторизації страхових посередників
17:15 - Львівський ярмарок смаку 2026 став платформою підтримки малого бізнесу та гастрокультури України
17:10 - Бізнес отримав перші виплати за програмою страхування воєнних ризиків
16:44 - Засідання Комісії
16:35 - Фінансовій компанії відкликано ліцензію
16:30 - Як бізнес залучає гроші під час війни
16:29 - Рада не проголосувала за ПДВ на посилки вартістю до 150 євро
16:22 - Вимоги до забезпечення благополуччя тварин під час транспортування
16:00 - ВАКС закрив "залізничну справу" Дубневича через прострочене досудове розслідування
15:55 - Комісія провела навчання з регулювання краудфандингу за стандартами ЄС
15:45 - Зроблено в Україні: Перші чотири компанії отримали компенсацію вартості страхування воєнних ризиків
15:32 - московіяни поцілили у склад ООН у Дніпрі та знищили продовольство на 1,4 мільйона доларів
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.05.2026
15:12 - НКРЕКП змінила тарифи на закачування, відбір та зберігання газу
14:52 - Найбільший польський маркетплейс запустить пряму доставку в Україну
14:40 - Оброблення відходів
14:37 - (WT) Waste Treatment
14:34 - Повідомлення про оприлюднення звіту про повторне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2024 № 644 «Деякі питання державного стимулювання створення та функціонування індустріальних парків»


Більше новин