Мінветеранів залучило міжнародних і національних експертів до створення житла для ветеранів та їхніх родин

24.01.2023 16:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство у справах ветеранів України, юридична фірма INTEGRITES та Інститут доступного житла (США) підписали угоду про співпрацю задля створення житла для українських ветеранів війни та членів їхніх сімей. Документ підписали Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, Директор INTEGRITES Руслан Бернацький, виконавчий директор Інституту доступного житла Девід Сміт. Цей захід став результатом плідних переговорів і взаємодії фахівців Мінветеранів зі сторонами угоди в межах пілотного проекту з фінансування будівництва житла на території Київської області для Захисників і Захисниць, внутрішньо переміщених осіб з числа учасників бойових дій з подальшим поширенням проекту іншими регіонами України. Відповідно до угоди, INTEGRITES та Інститут доступного житла на доброчинній основі сприятимуть залученню до проекту міжнародних спонсорів, а також консультуватимуть щодо концепції, управлінських та проектних рішень щодо будівництва. Юлія Лапутіна наголосила, що в межах нової ветеранської політики, що наразі впроваджує Мінветеранів, першочергове забезпечення житлом ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин загиблих Захисників і Захисниць України є пріоритетом роботи Міністерства та Уряду. “Забезпечення житлом ветеранів, а також членів родин загиблих Захисників і Захисниць, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України – була і залишається пріоритетною програмою Мінветеранів.
Крім того, це один з головних напрямків майбутньої системи переходу від військової кар"єри до цивільного життя, – наголосила Юлія Лапутіна.
– Тому ми активно взаємодіємо з іншими міністерствами, відомствами, нашими міжнародними партнерами над ефективним механізмом першочергового надання житла цим категоріям осіб.
Я вдячна нашим партнерам за підтримку та активну участь у ветеранських проектах”. "Почесно і водночас відповідально брати участь у розвиткові інституцій, в яких є тяглість обороноздатності країни.
Ветерани подають моральний взірець решті суспільства щодо захисту України, тож гідні умови життя для них та їхніх рідних є не лише відплатою за службу, але й засадою виховання майбутніх захисників", – зазначив партнер INTEGRITES Олег Загнітко. “Ми, як Ініціатива Житлозабезпечення України, маємо за честь отримати довіру Міністерства у справах ветеранів та допомогти йому у забезпеченні якісних домівок та послуг ветеранам, які повертаються зі служби.
Ветерани та їхні родини – це герої, які заслуговують на максимум наших зусиль”, – наголосив виконавчий директор Інституту доступного житла Девід Сміт. Довідково Влітку 2022 року юридична фірма INTEGRITES (ТОВ «Міжнародна юридична фірма «ІНТЕГРІТЕС», м.
Київ) та Інститут доступного житла (США) стали учасниками Ініціативи житлозабезпечення України (Rehousing Ukraine Initiative).
У межах ІЖУ вони створили ініціативну групу експертів для консультування органів державної влади та місцевого самоврядування України з питань відновлення житлової забудови у воєнний та повоєнний час, реконструкції житла та міської забудови. Інститут доступного житла (Affordable Housing Institute, Бостон, штат Массачусетс, США) – це некомерційна консалтингова організація, яка займається поліпшенням екосистем доступного житла в усьому світі.

Додати коментар

Користувач:
email:





The stock market can be quite a thrill,
But beware, it can also make you ill.
Keep a steady hand, and stay the course,
And you'll be on your way to financial force.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 10 червня: збільшення оборонних видатків та долар по 45 гривень
20:40 - Зелена відбудова, клімат і євроінтеграція: підсумки міжнародного екологічного форуму
20:40 - московія засекретила інформацію щодо нарощення боргу
20:37 - На дорогах Волині планують встановити антидронові сітки
20:10 - Uber подає позов проти Нью-Йорка через закон про захист водіїв
19:40 - московіяни атакували два судна, що йшли українським морським коридором
19:30 - Паливна криза: на тимчасово окупованій частині Херсонщини скорочують кількість автобусних рейсів
19:11 - У Києві готують 6,5 тисяч місць для зарядки електромобілів
18:42 - московіяни атакували "Шахедом" вокзал у Сумах: уламки впали на потяг
18:25 - "Укрпошта" планує встановити додатково 600 комірок швидкої видачі
17:55 - Правоохоронці викрили масштабне розкрадання військового майна: яка схема
17:53 - В московії арештовуватимуть власність росіян-емігрантів за образи Путіна
17:30 - Підтримка людей, бізнесів та громад: стартував прийом заявок на другий рік програми BLOOM
17:27 - Кожна друга гривня – повз бюджет: БЕБ викрило "світлофорну" схему у Одесі
17:21 - До ломбарду застосовано захід впливу
17:03 - Повідомлення про керуючу компанію індустріального парку «БРІЛ ПАРК»
17:02 - Фігуранти "плівок Міндіча" обговорювали, як через Кучеренка зберегти "Шлагбаум" на "Енергоатомі" — "Схеми"
16:58 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства екології та природних ресурсів України»
16:56 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства екології та природних ресурсів України»
16:10 - У пункті "Шегині – Медика" на півтора року обмежили проїзд для автобусів
15:58 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшов Владислав Бельбас
15:55 - "Схеми" знайшли зв'язки ексголови комісії ВР із підозрюваними у справі "Мідас"
15:43 - Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про зменшення впливу пластикової продукції на довкілля»
15:40 - До держбюджету надійшло 236 мільйонів євро від Світового банку
15:38 - Проєкт Закону України «Про зменшення впливу пластикової продукції на довкілля»
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.06.2026
14:57 - Прокуратура визнала недійсним інвестдоговір про забудову землі НАН України
14:43 - Фактична ціна реалізації природного газу на травень 2026
14:30 - Підприємцям Миколаївщини презентували програми відновлення після ворожих атак
14:30 - На безпеку ЧАЕС виділять додатково 600 мільйонів гривень


Більше новин