Уточнено механізм надання грантів для садівництва та тепличного господарства

24.01.2023 16:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2023 р.
№ 39 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р.
№ 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу», зокрема, щодо порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства та порядку надання грантів для створення або розвитку тепличного господарства. Даною постановою врегульовано питання щодо перерахування коштів отримувачам, рішення про надання грантів яким прийнято у 2022 році, і які не профінансовані, або профінансовані не в повному обсязі у 2023 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету. Зокрема, в отримувачів грантів є можливість обрати спосіб фінансування гранту по рішенням 2022 року, а саме: - переказ всієї суми гранту або залишку суми гранту, недофінансованого у 2022 році (отримувач самостійно протягом 30 календарних днів після укладення договору здійснює переказ усієї суми коштів своєї частки співфінансування (або залишку недофінансованої суми), після чого здійснюються заходи для перерахування усієї необхідної суми гранту); - переказ суми гранту або залишку суми гранту, недофінансованого у 2022 році, частинами, відповідно до поданих платіжних інструкцій заявника (фінансування гранту здійснюється частинами, відповідно до поданих платіжних інструкцій отримувача). Для цього, отримувачам гранту необхідно подати відповідну заяву до Мінагрополітики, зазначивши прийнятний спосіб фінансування.  Постановою передбачається, що за позитивними рішеннями прийнятими у 2023 році, отримувач самостійно протягом 30 календарних днів після укладання договору здійснює переказ всієї суми коштів своєї частки співфінансування, на власний рахунок.
Наявність на рахунку отримувача всієї суми коштів отримувача є достатньою підставою для забезпечення фінансування проекту висадки насаджень, за відсутності коштів гранту. Внесеними змінами зафіксовано, що строк реалізації проекту висадки насаджень збільшено до 18 місяців. Також порядки надання грантів для садівництва та тепличного господарства, доповнено нормами, що закладка насаджень має бути здійснена садивним матеріалом сортів рослин, відомості про які занесені до Реєстру сортів рослин України або Реєстру патентів, а за підсумками реалізації проекту висадки насаджень (будівництва модульної теплиці) отримувач зобов’язується забезпечити новий сад, ягідник чи виноградник (модульну теплицю) системою зрошення з водозабором. З детальною інформацією можна ознайомитися тут.

Додати коментар

Користувач:
email:





Underwriters help
Issuers sell securities
To the public market

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.07.2026
14:46 - Комісія ухвалила 44 рішення: від законодавчих змін до захисту інвесторів
14:06 - У Києві та області – екстрені відключення
13:46 - московіяни поцілили у будівлю ДПС на Донеччині
13:35 - Україна визначила Виплатну агенцію, яка адмініструватиме держпідтримку аграріїв
13:00 - Кількість кораблів, що проходять Ормуз зросла у чотири рази
12:45 - БЕБ викрило чергові оборудки у будівельній сфері
12:30 - Як українцю законно придбати USDT, USDC або Bitcoin
12:29 - В московії дозволили продавати бензин стандарту 90-х років на тлі кризи
12:20 - Оновлено підходи до розрахунку нормативів достатності капіталу
12:14 - Комісія посилює контроль за IT-системами на ринках капіталу за стандартами ЄС
12:05 - Після ударів по підстанціях у Криму зупинилися приміські поїзди
11:53 - На усіх заправках Новоросійська закінчився бензин
11:42 - Зі спецрахунку, відкритого НБУ на потреби оборони, за червень 2026 року перераховано майже 651 млн грн
11:25 - Україна отримала ще 444 мільйони доларів на медичну реформу
11:09 - До уваги ФОПів, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним!
11:01 - День податківця: спільна праця заради фінансової стійкості держави
11:00 - Укрдержфонд призначений на виконання функцій Виплатної агенції
11:00 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях: найскладніше на Донеччині
10:59 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:54 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
10:38 - Спадщина чи подарунок від резидента нерезиденту: правила оподаткування та оформлення
10:27 - Леся Карнаух: За перше півріччя надходження до загального фонду державного бюджету перевищили 717,7 млрд грн
10:25 - Нафта торгується на рівні 72 доларів за барель
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 3 липня
10:00 - Держава спрямувала понад 167 млн грн агровиробникам на утримання великої рогатої худоби
09:54 - Близько 38% ветеранів залишають місце роботи за перші три місяці – дослідження
09:52 - Трудові відносини: роботодавець зобов’язаний поінформувати працівника про особливості трудової діяльності перед початком роботи
09:51 - Спадщина чи подарунок від резидента нерезиденту: правила оподаткування та оформлення
09:50 - Сервіс «Пульс»: як надати інформацію?


Більше новин