Україна та Латвійська Республіка обговорили підготовку до проведення Дев’ятого засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії з економічного, промислового і науково-технічного співробітництва

24.01.2023 16:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Питання допомоги Україні та відновлення інфраструктури, яка була зруйнована під час повномасштабної російської агресії, а також розширення та активізація двосторонніх відносин між Україною та Латвійською Республікою, зокрема проведення Дев’ятого засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії з економічного, промислового і науково-технічного співробітництва – ці питання у ході онлайн-зустрічі 24 січня 2023 року обговорили співголови Комісії – Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов та Міністр економіки Латвії Ілзе Індріксоне.  Під час розмови Олег Немчінов привітав Ілзе Індріксоне з перепризначенням на посаду Міністра економіки Латвії та подякував латвійській колезі за допомогу, яку надає її країна нашій державі.  Ілзе Індріксоне запропонувала провести в березні поточного року Дев’яте засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії з економічного, промислового і науково-технічного співробітництва.  Співголови підкреслили, що у ході засідання мають намір обговорити широке коло питань двостороннього співробітництва, а саме діяльність латвійського бізнесу в Україні, допомога Латвії у відновленні критичної інфраструктури України, співпраця наших країн у транспорті та логістиці, зокрема транзиті українських товарів через латвійські порти, діджиталізація та підтримка ІТ-сектору, співробітництво у сферах енергоефективності, захисту навколишнього середовища, питання молодіжної політики.

Додати коментар

Користувач:
email:





Underwriters help
Issuers sell securities
To the public market

- Fin.Org.UA

Новини

19:16 - Єврокомісія попередила Румунію через наміри відкласти відмову від вугільних ТЕС
18:50 - Привласнення мільярдів Приватбанку: справу Коломойського скерували до суду
18:33 - Мегазавод з виробництва чипів у Техасі обійдеться SpaceX у 16,8 мільярдів доларів
18:23 - Електроенергія розподілятиметься за новим принципом – Шмигаль
18:05 - Суд забов’язав "Укррічфлот" Григоришина сплатити великий борг за електроенерію
18:04 - московіяни знищили склади із продукцією двох тютюнових гігантів: чи буде дефіцит
17:57 - Унормовано питання функціонування трекінг-сервісу платіжних операцій СЕП
17:30 - московія налагоджує виробництво акумуляторів для FPV-дронів: хто допомагає
16:50 - Ворог знищив 400 тисяч квадратних метрів складських приміщень за місяць – Forbes Ukraine
16:35 - Більша частина Львова знеструмлена через аварію
16:28 - Засідання Комісії
16:27 - За сім місяців товарообіг України склав 82,2 мільярда доларів
15:53 - 10 мільйонів гривень на масштабування ветеранського та дружнього до ветеранів бізнесу
15:43 - Тепер таксі можна замовляти через ШІ – Bolt
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.08.2026
15:18 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
15:12 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:10 - Чи переноситься граничний строк сплати авансового внеску з військового збору для ФОП – платників єдиного податку (І, ІІ та ІV групи), якщо останній день строку сплати припадає на вихідний?
15:08 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
15:07 - Путін змусив Центральний банк знизити базову ставку – Bloomberg
15:05 - Фізична особа отримала товар від юридичної особи зі знижкою звичайної ціни: що з оподаткуванням доходу?
15:04 - Порядок заповнення табличної частини РК, що складається продавцем у випадках повернення ним суми авансу/повернення йому товарів
15:01 - До уваги платників внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю!
14:56 - Чи оприлюднюється у період дії воєнного стану на вебпорталі ДПС інформація щодо платників податків, у яких є податковий борг?
14:55 - Договір про надання бухгалтерських послуг (аутсорсинг) з аудиторською фірмою: чи має право працівник фірми підписувати в електронному вигляді податкову звітність суб’єкта господарювання?
14:54 - До уваги платників екологічного податку!
14:53 - ФОП на загальній системі оподаткування отримав суми неустойки (штрафів, пені), відшкодування матеріальної або немайнової (моральної) шкоди (в т.ч. за рішенням суду) за невиконання договорів: чи є дохід?
14:51 - Чи потрібно ФОП повторно подавати Заяву за ф. № 20-ОПП у разі зміни прізвища?
14:51 - Які документи необхідно подати до контролюючих органів у разі виникнення змін в облікових даних СГ?
14:49 - ФОП – платник єдиного податку придбаває сільськогосподарську продукцію у фізичної особи: як оформити?


Більше новин