Денис Малюська провів зустріч із представниками міжнародних проектів у сфері протидії корупції

24.01.2023 16:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Відбулася зустріч Міністра юстиції України Дениса Малюськи та його заступника Олександра Банчука із представниками міжнародних проектів у сфері протидії корупції, зокрема Проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» та міжнародної компанії «Tetra Tech». У центрі обговорення постали питання антикорупційної діяльності та пріоритетних напрямів діяльності Мін’юсту в умовах воєнного стану. Очільник Міністерства юстиції України Денис Малюська подякував за допомогу від міжнародних проектів, яка надавалася раніше, та підкреслив, що протидія корупції є надзвичайно важливим і водночас досить успішним аспектом правової політики України. Міністр юстиції наголосив на тому, що будь-які спільні зусилля в цьому напрямі відіграють вагому роль у процесі наближення нашої держави до стандартів Європейського Союзу.
Також він поінформував представників міжнародних проектів, що наразі основними пріоритетами Мін’юсту є: - створення компенсаційного механізму, конфіскація активів російської федерації та її зобов’язання здійснити репарації за всю шкоду, завдану державі Україна на її території; - заборона діяльності проросійських політичних партій і застосування заходів відповідальності до всіх причетних; - ефективне функціонування пенетенціарної системи під час воєнного стану, зокрема евакуація з окупованих територій ув’язнених і засуджених в інші установи на території України; - посилення внутрішньої системи реєстрації цивільних актів під час війни; - надання правової експертизи нормативно-правових актів іншим державним інституціям. У свою чергу представники Проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» та міжнародної компанії «Tetra Tech» підтвердили, що здобутки України у сфері антикорупційної діяльності є відчутними, а отже, не мають бути втрачені через негативний вплив агресії російської федерації на функціонування внутрішньої системи.
Учасники зустрічі засвідчили свою готовність надавати всіляку підтримку Міністерству юстиції України, аби попередити появу нових проблем та допомогти державі у подоланні вже наявних наслідків війни. Сторони подякували одна одній за конструктивний діалог і домовилися продовжити обговорення згаданих питань у робочому порядку.

Додати коментар

Користувач:
email:





IMF and World Bank
Acting for global finance
Amidst controversy

- Fin.Org.UA

Новини

10:52 - Леся Карнаух: За сім місяців цього року ДПС забезпечила понад 800 млрд грн надходжень до загального фонду держбюджету
10:04 - Нафта дорожчає на тлі невизначеності щодо переговорів між США та Іраном
09:03 - Захист директора CEO Club готує апеляцію щодо арешту
08:30 - Чому впіймати шахрая мало: Україні потрібне законодавство проти кол-центрів?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 04.08.2026
06:00 - "Ніхто навіть не може уявити, якою буде зима". Чи чекати українцям енергетичного колапсу?
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 3 серпня: енергетиці бракує грошей перед складною зимою, бюджет для оборони переглянуть
19:50 - Бум ШІ підняв вартість Amazon вище $3 трильйонів
19:40 - Удари по Wildberries завдали продавцям збитків на $3,5 мільярда: Кремль готує пільги
19:30 - Зима буде складною, а енергетиці бракує ще сотні мільйонів євро – Корецький
19:20 - На оборону знову знадобилися додаткові кошти, уряд перегляне бюджет – Корецький
18:50 - московія зібрала рекордну флотилію танкерів для експорту нафти через Арктику
18:20 - Дунай зупинив блок АЕС у Румунії – тепер країна купує електроенергію з України
17:50 - Російський Сбербанк помітив "неправильне вимирання" бізнесу
17:47 - Засідання Комісії
17:40 - московія вдарила по АЗС на Дніпропетровщині: троє загиблих
17:12 - Укрзалізниця перевезла на сто тисяч пасажирів більше, ніж у липні минулого року
16:50 - На Сумщині підозри вручили спільницям посадовиці ДПС, яку викрили на хабарі
16:38 - Трудові відносини: обов’язок роботодавця поінформувати працівника про особливості трудової діяльності
16:36 - Про переваги електронного листування
16:36 - Може статися з кожним. Чому у Польщі затримали директора CEO Club
16:35 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 4 серпня
16:34 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
16:30 - Банки більше оцінюватимуть фінансову поведінку клієнтів. Кого це стосується?
16:15 - МАГАТЕ завершило восьму місію з оцінки стану електричних підстанцій України, які забезпечують стабільну роботу АЕС
16:05 - "Пакунок школяра": батьки першокласників знову можуть отримати 5 тисяч від держави


Більше новин