Охорона для мера. Маріуполь оголосив тендер на 720 тис грн в квартал

24.01.2023 15:40 | Укррудпром

Тендер був зареєстрований 6 січня. Він проводиться на відкритих торгах, але без аукціону. Через нерівний доступ до ресурсу (відключення світла, відсутність Інтернету), переможець торгів буде визначатись за найнижчою ціною, яка буде названа у тендерній документації.

Наразі проводиться етап кваліфікації поданих заявок.

В технічному завданні зазначається, що послуги замовляються на три місяці. Регіон надання — місто Запоріжжя, де розташований штаб Маріупольської міської влади і сконцентровані основні ресурси, люди, документи. Але завдання прописане таким чином, щоб у разі зміни місцезнаходження (наприклад, Маріуполь буде звільнений), можна було б перемістити послуги.

В маріупольському муніципалітеті на питання 0629 пояснили необхідність охорони стандартною практикою. Якщо є діючий орган влади — має бути і охорона.

Заступник міського голови Денис Кочубей зазначив, що охорони потребує не стільки міський голова, скільки,  в першу чергу, — документи, печатки, комп’ютери, інші цінні речі, які зберігаються на базі тимчасового розташування маріупольської влади у Запоріжжі.

“Важливо, щоб ніхто не міг прийти і пошкодити майно, документи, печатки. Якщо б це трапилось, в разі відсутності охорони відповідальність була б покладена на нас”, — пояснює Денис Кочубей.

На питання, чи вважають в муніципалітеті, що небезпека загрожує саме Вадиму Бойченко, Денис Кочубей відповів, що це скоріше риторичне питання. Бо в історії бували випадки, коли не було підстав для зовнішніх загроз, тим не менш, напади на перших осіб траплялись.

“Охорона в будь-якому органі влади — це базова річ”, — підкреслили в муніципалітеті.

Проте деяких представників депутатського корпусу це обурило. Наприклад, депутат від Блока Вадима Бойченка Олександр Лашин виступив у відео, де засудив таке рішення виконкому. А депутат від “Сили людей” Максим Бородін вимагає скасувати тендер.

“720 000грн на персональну охорону мера Вадима Бойченко. Людині, яка постійно селфіться з радісними маріупольцями. Тоді виникає питання: можливо охорона потрібна щоб не дати поспілкуватися з мером тим маріупольцям які не дуже раді меру і яким є що йому сказати? 

Маріупольська міська рада, я як депутат та мої колеги вимагаємо СКАСУВАННЯ цього марнотратства і перенаправлення цих грошей для допомоги маріупольцям та нашім військовим!”, — написав Бородін.

А ось як питання охорони вирішувалось в 2017 році. Тоді вперше стало відомо, що бюджет Маріуполя виділяє 500 тисяч гривень на рік на охорону для мера.

Тоді це рішення пояснювали в муніципалітеті так: “Враховуючи сучасний соціально — економічний стан м. Маріуполя, та загрозу захвата територіальної громади м. Маріуполя з боку самопроголошеної “ДНР”, є дуже актуальним забезпечення фізичної безпеки та недоторканності зазначених вище осіб, в умовах гіпотетичних дій діверсійно — розвідувальних груп “ДНР” на території м. Маріуполя.

Усвідомлення особистої безпеки у відношенні протиправних посягань сприяє найбільш ефективному виконанню посадових обов’язків.

Фізична охорона дозволить забезпечити стабільність та організувати планове навантаження для організації публічних зустрічей, як на території громади м. Маріуполя, так і за її межами”.

Опозиція в особі фракції “Сили людей” в 2017 році також вимагала скасування, але не мала успіху.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like waves
Through the World Bank and the IMF
Guiding nations' fate

- Fin.Org.UA

Новини

17:55 - Найбільший виробник СПГ московії заснував компанію з будівництва танкерів
17:45 - "Укрпошта" повідомила, як працюватиме в період Великодня
17:31 - Запрошуємо подавати роботи для участі у Форумі молодих дослідників 2026
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 7 квітня
16:55 - Березневий імпорт дизелю в Україну встановив рекорд
16:40 - "Лікуйтесь самі", або чим обернеться відмова "Укрзалізниці" від медичного страхування працівників
16:33 - Київстар запустив Маркетплейс для бізнесу
16:30 - Анонс: НКЦПФР та НДУ презентують нову модель реєстрації випусків акцій
16:30 - Україна запустить потяг до головного туристичного міста Болгарії
16:16 - Засідання Комісії
16:00 - Двом небанківським фінансовим установам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ
15:55 - Працівник Бучанського РТЦК задекларував золото на 8 мільйонів та тисячі доларів і євро готівки
15:34 - Які способи подачі податкової декларації про майновий стан і доходи?
15:32 - Чи мають право юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи здійснювати бартерні операції?
15:31 - ФОПи, які є роботодавцями, зобов’язані укладати з найманими працівниками трудові договори
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.04.2026
15:29 - Підтримка обороноздатності держави: понад 2,4 млрд грн військового збору отримав загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини
15:28 - Переваги офіційної праці
15:26 - Оновлено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності
15:25 - Звернення громадян: підсумки роботи податкової служби Дніпропетровщини за перший квартал поточного року
15:23 - ДПС запроваджує новий інструмент, який допоможе бізнесу уникати блокування податкових накладних
15:20 - В кількох регіонах України застосували аварійні відключення світла
15:07 - Рада оверсайту провела періодичний огляд індикаторів грошового та валютного ринків
14:55 - В Україні повідомили про зростання приготування паски
14:31 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:30 - НКЦПФР додала в перелік сумнівних два інвестпроєкти
14:27 - Про затвердження листа очікувань власника державної установи «Професійні закупівлі» на 2027 рік, лист Мінекономіки від 02.04.2026 № 2803-06/30743-08
14:25 - Про затвердження листа очікувань власника державного підприємства “Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції” на 2026 рік, затвердженого наказом Мінекономіки від 31.03.2026 № 4478
14:15 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика
14:10 - Комітет Ради підтримав проєкт про оподаткування посилок, але тільки за основу


Більше новин