Таежный союз продлил действие антидемпинговой пошлины на ферросиликомарганец Игоря Коломойского

09.12.2022 09:00 | Укррудпром

Евразийский экономический союз (ЕАЭС) еще на пять лет продлил действие антидемпинговых пошлин на ферросиликомарганец из Украины. Об этом сообщается на сайте коллегии Евразийской экономической комиссии (ЕЭК).

Как говорится в сообщении, решение принято по результатам повторного антидемпингового расследования, начатого Департаментом защиты внутреннего рынка ЕЭК в июне 2021 года, накануне окончания действия пошлины. Расследование велось на основании заявления двух российских предприятий — Челябинского электрометаллургического комбината и Западно-Сибирского электрометаллургического завода, которое поддержали три казахстанских производителей ферросплавов.

“Анализ полученной информации позволил сделать вывод о возможности возобновления демпингового импорта товара и нанесении ущерба экономическому сектору ЕАЭС в случае прекращения действия антидемпинговой меры”, — сообщила ЕЭК.

Сейчас в странах ЕАЭС ферросиликомарганец из Украины облагается антидемпинговой пошлиной в размере 26,35% от таможенной стоимости. Меру ввели в 2016 году со сроком действия до 27 октября 2021 года, а затем продлили до 24 декабря 2022 года.

Напомним, что украинские ферросплавные предприятия по итогам октября 2022 года, по данным Государственной таможенной службы, сократили экспорт ферросплавов на 72,5% по сравнению с предыдущим месяцем — до 6,49 тыс. т. В денежном эквиваленте поставки ферросплавов за границу за указанный период выросли на 65,6% м/м. — до $9,15 млн. В годовом исчислении экспорт продукции ферросплавных заводов в октябре 2022 года сократился на 89,1% в натуральном выражении и на 92% — в денежном.

Основными производителями ферросиликомарганца в Украине являются Запорожский и Никопольский ферросплавные заводы группы “Приват”.

Додати коментар

Користувач:
email:





Під забороною немає тільки грошей в банку.

- Fin.Org.UA

Новини

13:52 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
13:50 - Звірка даних з податку на нерухомість: термін, в який контролюючий орган проводить перерахунок суми податку, у разі виявлення розбіжностей
13:49 - Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування використовувати кошти для власних потреб з поточного рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності?
13:48 - Внесено зміни до форми довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи
13:46 - Для реєстрації ПРРО необхідно подати заяву за ф. № 1-ПРРО
13:43 - В який термін контролююча особа – фізична особа подає повний звіт про контрольовані іноземні компанії?
13:41 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:39 - Чи застосовується на етапі будівництва сонячної електростанції касовий метод визнання податкового кредиту з ПДВ?
13:37 - Податкову декларацію про майновий стан і доходи можна подати за допомогою електронних сервісів ДПС
13:35 - Туристичний збір: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,5 млн гривень
13:34 - За спеціальне використання води місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 27,8 млн грн рентної плати
13:32 - Акцизний податок: надходження до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини зросли на понад 26 відсотків
13:31 - Лайфстайл від податкової Дніпропетровщини: системна підтримка платників через податковий супровід та просвітництво
13:30 - Декларування – 2026: кому можна не подавати річну декларацію
13:29 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
11:50 - Південно-Східна Азія переходить на дистанційку й чотириденку через нафтовий шок
11:45 - "Укрзалізниця" найняла "Rothschild & Cie" реструктуризувати її борги
11:39 - В Україні зріс попит на гібридні авто: популярні моделі лютого
11:20 - Зарплати в Україні майже подвоїлися проти довоєнного січня
11:04 - Секрети «зеленої» Антарктиди: НАНЦ і Henkel в Україні провели вебінар, присвячений минулому крижаного континенту
11:00 - Понад 80% усіх офіційно безробітних в Україні – жінки. Стартує друга хвиля національної кампанії «Звісно, зможеш!»
10:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 11 березня
10:49 - Російський дрон влучив у харчовому підприємству у Харкові
10:20 - Ормуз б’є не лише по нафті: під ударом критична сировина для чипів, добрив і металів
10:18 - Державне агентство ПлейСіті видало ліцензії на випуск і проведення лотерей - понад 72 млн грн у держбюджет
10:15 - Зранку 11 березня без світла залишаються громади у трьох областях
10:06 - Успіх у Лас-Вегасі: як український бренд "Гетьман" вдруге переміг на виставці у США
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 11 березня
10:00 - Держава збільшує закупівлі риби українського виробництва для забезпечення Сил оборони
09:59 - У лютому порушників габаритно-вагових норм оштрафували на 7,6 мільйона гривень


Більше новин