ЕС и Япония договорились о сотрудничестве в сфере производства зелёного водорода

08.12.2022 14:25 | Укррудпром

 Европейская комиссия объявила, что ЕС и Япония подписали меморандум о сотрудничестве, активизируя свое сотрудничество в области водорода, для развития международного рынка водорода. 

Как передаёт портал Steel Orbis, стороны будут работать вместе для устойчивого и доступного производства, торговли, транспортировки, хранения, распределения и использования возобновляемого и низкоэмиссионного водорода. Сотрудничество поможет создать устойчивый и прозрачный глобальный рынок водорода без искажений в торговле и инвестициях.

В соответствии с соглашением правительствам, промышленным предприятиям, исследовательским учреждениям и местным органам власти в ЕС и Японии будет предложено сотрудничать в таких областях, как политика, регулирование, стимулы и субсидии, в том числе на международном уровне для работы над общими стандартами и сертификацией, а также в  разработке совместных проектов, в том числе в контексте инициатив многостороннего сотрудничества, в том числе с целью поддержки других стран мира.

ЕС и Япония уже взяли на себя обязательство достичь климатической нейтральности к 2050 году и ускорить переход к экологически чистой энергии, как указано в Зеленом альянсе ЕС и Японии, подписанном в 2021 году, для создания климатически нейтральной экономики замкнутого цикла и ресурсоэффективности для достижения устойчивого роста.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money flows like wind,
Investments ebb and flow,
The market prevails.

- Fin.Org.UA

Новини

12:54 - московіяни поцілили по фармзаводу "Дарниця"
11:59 - Іран заявив про порушення перемир’я з боку США та "удари у відповідь" по Бахрейну і Кувейту
11:05 - Уся Танзанія опинилась у блекауті
10:20 - Привітання Дениса Шмигаля з 30-річчям Конституції України!
10:00 - З Днем Конституції України!
10:00 - На Кубані після атаки українських дронів горить один з найбільших НПЗ московії
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 28.06.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Перевиконання плану розмінування та моніторинг роботи в полях — висновки Нацоргану з питань протимінної діяльності
16:58 - Від початку року "Укрзалізниця" отримала 18 нових вагонів
15:50 - У Севастополі перевізники жаліються: отримують лише чверть від необхідного обсягу пального
15:18 - Інновації у ОПК: уряд змінив порядок роботи з міжнародними партнерами
14:36 - Україна підписала угоди в енергетичній сфері на два мільярда євро – Шмигаль
13:45 - Підготовка до зими: Україна залучила 550 мільйонів євро міжнародної підтримки
13:25 - На Енергетичній платформі URC2026 залучили майже 2 млрд євро на енергетичні проєкти та понад пів мільярда євро на підготовку до зими, - Денис Шмигаль
12:40 - США та Іран обмінялися новими ударами: яка причина
12:34 - Денис Шмигаль на URC2026 провів низку двосторонніх зустрічей та домовився про посилення підтримки енергосектору України  
12:14 - Херсонщина: внаслідок обстрілів московія поранено 12 людей, пошкоджено 40 об’єктів
11:45 - СБУ вдруге за місяць вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
11:45 - СБУ вдруге за місяць вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
11:30 - московіяни атакували інфраструктуру "Нафтогазу" на Полтавщині та Харківщині
10:55 - URC2026: Група Нафтогаз уклала низку угод для розвитку нафтогазового сектору та зміцнення енергетичної стійкості України
10:54 - АРМА вперше передали арештовані віртуальні активи
10:54 - АРМА вперше передали арештовані віртуальні активи
10:30 - Шукаємо координаторів до команд заступників міністра
10:30 - Миколаївські винороби з бетонними яйцями. Як змінилися герої ЕП за вісім років
10:30 - Миколаївські винороби з бетонними яйцями. Як змінилися герої ЕП за вісім років
10:18 - На Чернігівщині росіяни атакували фермерські господарства
10:18 - На Чернігівщині росіяни атакували фермерські господарства
10:18 - На Чернігівщині росіяни атакували фермерські господарства


Більше новин