россияне дважды обстреляли объект ДТЭК Рината Ахметова: он отключен от энергосистемы

07.12.2022 16:05 | Укррудпром

Во вторник российские оккупанты дважды обстреляли энергетическое предприятие ДТЭК, в результате чего оно было отключено от энергосистемы. Об этом сообщила пресс-служба ДТЭК.

Отмечается, что это предприятие уже неоднократно было обстреляно россиянами. Компания не указывает расположение энергообъекта.

“В результате обстрелов предприятие было отключено от энергосистемы. Его остановка привела к ограничениям энерго- и теплоснабжения в регионе”, — сообщили в компании.

В результате очередной атаки никто не пострадал, отметили в ДТЭК.

Напомним, 6 декабря вечером рф повторно обстреляла несколько объектов энергоинфраструктуры.

Сейчас на атомных станциях продолжается процесс загрузки блоков, которые отключались из-за повреждения электросетей, до плановых показателей.

“Сохраняется сложная ситуация на востоке страны — враг вчера вечером повторно обстрелял сразу несколько объектов энергетической инфраструктуры, в то время, как температура в этом регионе достигла отметки -17С. Сейчас продолжаются круглосуточные аварийно-ремонтные работы. Также ремонтные бригады работают над ликвидацией последствий ракетной атаки в Киевской и Одесской областях, налаживают электроснабжение регионов по резервным схемам”, — говорится в сообщении “Укрэнерго”.

В энергосистеме все еще сохраняется существенный дефицит, всем облэнерго доведены лимиты потребления электроэнергии. “К сожалению, уже есть регионы, где превышены лимиты потребления, поэтому применен режим аварийных отключений. Это вынужденный шаг, примененный для сохранения баланса в энергосистеме. В зависимости от того, как будет восстанавливаться производство электроэнергии, лимиты на ее потребление тоже будут меняться”, — добавили в компании.

Додати коментар

Користувач:
email:





Inflation, deflation,
Interest rates and fiscal policy,
The world of finance.

- Fin.Org.UA

Новини

15:32 - Плата за землю: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 386,2 млн гривень
15:30 - Особливості сплати майнових податків через мобільний застосунок або через касу банку
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.08.2026
15:27 - Майже 788,3 млн грн податку на нерухоме майно спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
15:26 - З початку року надходження транспортного податку до бюджетів громад Дніпропетровщини зросли майже на 44 %
15:24 - Електронний кабінет: подати заяву на повернення помилково або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені можна в електронній формі
15:23 - До загального фонду держбюджету надходження частини чистого прибутку від платників Дніпропетровщини зросли на 37,4%
15:21 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування газового конденсату поповнили місцеві бюджети на 659,6 тис. гривень
14:46 - Конкурс на будівництво нової генеруючої потужності: комісія оновила конкурсну документацію з урахуванням пропозицій від потенційних учасників
14:37 - московія стала програвати конкурецію українській олії
14:30 - Чому дефіцит інженерів дорожчий за дефіцит грошей
14:05 - Часті блекаути зношують обладнання на ЗАЕС: це створює ризики– Енергоатом
13:50 - Втрата товару внаслідок обстрілів: у ДПС пояснили, чи оподатковується компенсація
13:49 - Хто має право не сплачувати та звільнений від сплати військового збору?
13:48 - Користувач не може скопіювати КЕП з одного захищеного носія на інший захищений носій ключової інформації
13:47 - Чи звільняється від сплати єдиного внеску за себе працевлаштована ФОП, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?
13:46 - Подати Облікову картку за формою № 1ДР або Заяву за формою № 5ДР можна за допомогою мобільного застосунку «Моя податкова»
13:42 - Скільки заявок на переміщення пального подає СГ, якщо один транспортний засіб використовується для доставки пального декілька разів на добу?
13:41 - Чи застосовується коефіцієнт індексації до НГО земельних ділянок для визначення розміру земельного податку та орендної плати?
13:38 - Інклюзія – це коли на рівних: разом створюємо безбар’єрний податковий простір
13:37 - Сервіс ЗІР: отримати актуальну і необхідну інформацію з податкових питань просто
13:35 - Щодо подання заяви про реєстрацію ПРРО
13:25 - У БЕБ залишилася тільки чверть керівного складу після проведення атестації
13:17 - ФОП – платник єдиного податку (другої/третьої групи) має право надавати в оренду свою частку нежитлового приміщення, площа якого – до 900 кв. метрів
13:05 - Експорт залізної руди з України скоротився на 27%
13:00 - Опалення без єдиної точки ризику: як Україна перебудовує теплову інфраструктуру
12:57 - Неподання Інформаційного підтвердження придбання товарів, робіт і послуг у пільговому режимі за кошти міжнародної технічної допомоги за проєктом (програмою): чи є відповідальність
12:53 - Зеленський незадоволений головою НБУ: чи загрожує йому відставка
12:44 - Олексій Семенюк: Україні потрібна економіка власників — мільйони громадян мають стати інвесторами
12:34 - Особливості сплати майнових податків через мобільний застосунок або через касу банку


Більше новин