Антимонопольный комитет оштрафовал две компании за сговор на тендере Госэкоинспекции на 26 млн гривен

06.12.2022 11:35 | Укррудпром

Антимонопольный комитет (АМКУ) оштрафовал две компании за сговор на торгах, объявленных Государственной экологической инспекцией Украины. Как сообщает пресс-служба АМКУ, речь идет о тендере на техническое переоснащение легковых автомобилей с гибридной силовой установкой.

По результатам торгов победителем было признано ООО “Артсити”, с которым в дальнейшем был заключен договор на общую сумму 35,8 млн грн (с НДС). Единственным конкурентом победителя на тендере являлось ООО “Артмотор”.

“В то же время Антимонопольный комитет Украины установил, что указанные субъекты хозяйствования согласовали между собой условия участия в торгах и таким образом конкуренция между ними была устранена”, — отмечается в сообщении.

За это нарушение АМКУ оштрафовал обе компании на общую сумму 25,87 млн. грн. Они также не смогут участвовать в тендерах в ближайшие три года.

По данным госреестра, обе компании связаны с российским бизнесменом Александром Лалаяном. Он пока указан основателем ООО “Артмотор”, он же был бенефициаром ООО “Артсити” до 2019 года, сейчас эта компания оформлена на Ларису Атапину из Харькова.

Додати коментар

Користувач:
email:





Economy grows strong,
Interest rates start to rise,
Tightening monetary.

- Fin.Org.UA

Новини

06:00 - Гра з атомом: чому США та Саудівська Аравія уклали ядерну угоду і кому це загрожує
00:00 - Галузеві угоди Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:55 - Inflation Will Accelerate in H2, but Will Begin to Decline Again Next Year – Inflation Report
23:55 - Інфляція пришвидшиться у другому півріччі, але повернеться до зниження наступного року – Інфляційний звіт
23:54 - Inflation Report, July 2026
23:54 - Інфляційний звіт, липень 2026 року
22:24 - Аграрії зможуть отримати пільгові кредити за програмою 5-7-9%
20:00 - Новини 6 серпня: московія нищить бізнес
19:39 - Кабмін зобов’язав податкову передати Міноборони дані чоловіків 18-60 років
19:16 - Єврокомісія попередила Румунію через наміри відкласти відмову від вугільних ТЕС
18:50 - Привласнення мільярдів Приватбанку: справу Коломойського скерували до суду
18:33 - Мегазавод з виробництва чипів у Техасі обійдеться SpaceX у 16,8 мільярдів доларів
18:23 - Електроенергія розподілятиметься за новим принципом – Шмигаль
18:05 - Суд забов’язав "Укррічфлот" Григоришина сплатити великий борг за електроенерію
18:04 - московіяни знищили склади із продукцією двох тютюнових гігантів: чи буде дефіцит
17:57 - Унормовано питання функціонування трекінг-сервісу платіжних операцій СЕП
17:30 - московія налагоджує виробництво акумуляторів для FPV-дронів: хто допомагає
16:50 - Ворог знищив 400 тисяч квадратних метрів складських приміщень за місяць – Forbes Ukraine
16:35 - Більша частина Львова знеструмлена через аварію
16:31 - Люксембург спрямував до Фонду підтримки енергетики України 8 млн євро 
16:28 - Засідання Комісії
16:27 - За сім місяців товарообіг України склав 82,2 мільярда доларів
15:53 - 10 мільйонів гривень на масштабування ветеранського та дружнього до ветеранів бізнесу
15:43 - Тепер таксі можна замовляти через ШІ – Bolt
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.08.2026
15:18 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
15:12 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:10 - Чи переноситься граничний строк сплати авансового внеску з військового збору для ФОП – платників єдиного податку (І, ІІ та ІV групи), якщо останній день строку сплати припадає на вихідний?
15:08 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування


Більше новин