Усунення подвійного оподаткування

06.12.2022 11:05 | Fin.Org.Ua

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області(території обслуговування: Амур-Нижньодніпровський, Індустріальний та Самарський райони м. Дніпра)звертає увагу, що доходи, отримані резидентом України (крім фізичних осіб) з джерел за межами України, враховуються під час визначення його об’єкта та/або бази оподаткування у повному обсязі.
При визначенні об’єкта та/або бази оподаткування витрати, здійснені резидентом України (крім фізичних осіб) у зв’язку з отриманням доходів з джерел походження за межами України, враховуються у порядку і розмірах, встановлених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).
Доходи, отримані фізичною особою – резидентом з джерел походження за межами України, включаються до складу загального річного оподаткованого доходу, крім доходів, що не підлягають оподаткуванню в Україні відповідно до положень ПКУ чи міжнародного договору, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України.
Суми податків та зборів, сплачені за межами України, зараховуються під час розрахунку податків та зборів в Україні за правилами, встановленими ПКУ.
Для отримання права на зарахування податків та зборів, сплачених за межами України, платник зобов’язаний отримати від державного органу країни, де отримується такий дохід (прибуток), уповноваженого справляти такий податок, довідку про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об’єкт оподаткування. Зазначена довідка підлягає легалізації у відповідній країні, відповідній закордонній дипломатичній установі України, якщо інше не передбачено чинними міжнародними договорами України.
Норми передбачені ст. 13 ПКУ.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Bears growl and attack
Investors scramble to flee
Crash or correction?

- Fin.Org.UA

Новини

11:48 - Безбар’єрність комунікацій: адміністративні та електронні послуги орієнтовані на комфорт платників податків
11:45 - Термін, в який контролюючий орган проводить перерахунок суми транспортного податку у разі виявлення розбіжностей
11:43 - До уваги платників акцизного податку!
11:42 - Які ставки ПСП застосовуються до заробітної плати особи з інвалідністю та батьків дітей з інвалідністю?
11:41 - Додаток ПН до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств: як заповнюється поле «Код нерезидента в країні резиденції» у разі відсутності інформації про код нерезидента?
11:40 - Довідка про реєстрацію особи громадянином України – дитини, яка народилась за кордоном, батьками – громадянами України подається за наявності такого документа
11:39 - Окремі види діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010 не дають права на застосування спрощеної системи оподаткування і платник не планує їх здійснювати: чи можна у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування зазначити такий код виду діяльності?
11:37 - Деякі особливості заповнення фізичною особою звіту про КІК
11:36 - Фізичній особі контролюючим органом ППР не вручено особисто або надіслано без повідомлення про вручення: чи застосовується відповідальність за несвоєчасну сплату плати за землю?
11:34 - За яким кодом бюджетної класифікації сплачується податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
11:32 - Який алгоритм дій фізичної особи для отримання пільги щодо сплати земельного податку?
11:31 - Платники Дніпропетровщини за користування надрами поповнили загальний фонд держбюджету рентною платою майже 52,3 млн гривень
11:30 - Екологічний податок: майже 164,1 млн грн спрямували платники до місцевих бюджетів Дніпропетровщини
11:29 - На Дніпропетровщині кількість платників єдиного внеску перевищила 294 тисячі осіб
11:28 - Дніпропетровщина: туристичний збір – ресурс розвитку громад
11:24 - Активний діалог: податківці Дніпропетровщини продовжують зустрічі з платниками
11:21 - Консультаційний центр: конструктивні діалоги з підприємствами Дніпровського району
11:16 - Податкова Дніпропетровщини: що варто знати бізнесу про РРО та ризики «дроблення бізнесу»
11:15 - Ваші відповіді вже формують майбутнє Електронного кабінету: перші результати опитування
11:13 - ДПС взяла участь у фермерському форумі: діалог про податки, землю та роботу агросектору
11:00 - Посилення енергонезалежності лікарень у межах проєкту «Промінь надії»: з початку року власну генерацію електроенергії розпочав 21 заклад охорони здоров’я
10:55 - Національний банк України визнав генерального директора АТ «УКРПОШТА» таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності
10:40 - Цигарки без акцизу на 2,3 мільярда: ексдиректору підприємства вручили підозру
10:10 - У частині окупованого Криму зникло світло
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 23 червня
09:35 - Нафта відреагувала на пожвавлення потоків через Ормуз
09:29 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - Нардеп від "Слуги народу" Медяник живе у незадекларованому маєтку за мільйон доларів, оформленому на няню – ЗМІ
08:30 - Буковель дорожчий за Київ
08:00 - "Вони самі винні". Україна отримає новий транш, не виконавши вимоги МВФ


Більше новин