Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»

06.12.2022 11:03 | Fin.Org.Ua

Розгляд інформації, яка надходить засобами спеціалізованої автоматизованої системи – сервіс «Пульс» від Контакт – центру ДПС до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС).
Всього у січні – листопаді 2022 року до сервісу «Пульс» на розгляд надійшло 264 інформаційних карток зі зверненнями від фізичних і юридичних осіб щодо, дій або бездіяльності працівників структурних підрозділів ГУ ДПС (далі – звернення).
У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року загальна кількість звернень платників податків на сервіс «Пульс» у 2022 році зменшилась на 340 одиниць. (січень – листопад 2021 року – 604 карток).
Найбільшу питому вагу складають звернення з наступних питань:
-  щодо роботи  структурних підрозділів ГУ ДПС – 83 звернень (31,4%);
-  щодо реєстрації податкових накладних та звітності в електронному вигляді – 96 (36,4%);
-  щодо якості надання адміністративних послуг – 16 (6,06%);
-  щодо роботи центрів обслуговування платників – 11 звернень (4,33%).
Всі інформаційні картки, які перебували на розгляді в ГУ ДПС, своєчасно опрацьовані та розглянуті відповідно до вимог норм діючого законодавства.
За січень – листопад 2022 року ГУ ДПС забезпечено своєчасний розгляд 172 звернень, які надійшли на розгляд від державної установи «Урядовий контактний центр» і 19 звернень, що надійшли на «Гарячу лінію голови Дніпропетровської ОДА».
Загальна тематика письмових звернень, які надійшли на розгляд від державної установи «Урядовий контактний центр»:
-  питання зі сплати єдиного внеску – 38 звернень (22,1 %);
-  отримання чи відмова від ІНН – 30 (17,4 %);
-  про надання податкових консультацій (особливості оподаткування ФОП зі ставкою 2%, по ПДВ, по земельному податку (паї, оренда землі), оподаткування спадщини та інші питання –21 (12,2%);
-  проведення перевірок з питань дотримання вимог законодавства по РРО – 20 (11,6%);
-  несплата (ухилення) від оподаткування – 10 (5,8 %);
-  працевлаштування без офіційного оформлення трудових відносин – 8 (4,7 %);
-  припинення діяльності ФОП та юросіб – 8 (4,7 %);
-  щодо роботи ДПІ – 5 (2,9 %);
-  щодо надання звітності – 4 (2,3 %);
-  повернення коштів за навчання – 7 (4,1%);
-  інші питання – 21 (12,2 %).
Загальна тематика письмових звернень, які надійшли на розгляд від «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»:
-  проведення перевірок з питань дотримання вимог законодавства по РРО та ухилення від оподаткування – 9 (47,4 %);
-  питання зі сплати єдиного внеску та отримання довідок – 8 звернень (42,0 %);
-  отримання чи відмова від ІНН – 1 (5,3 %);
-  на роботу ДПІ – 1 (5,3 %).
За відповідний період 2021 року до державної установи «Урядовий контактний центр» надійшло 507 звернень, на «Гарячу лінію голови Дніпропетровської ОДА» – 53 звернення.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржа додає
Статусу компанії, але
І ризиків багато.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Паливна криза: 20% членів ЄБА вже переглянули свої ціни
17:35 - Махінації з чеками: Податкова викрила велику мережу магазинів м’ясної продукції
17:16 - Свириденко хоче залучити додаткові фінанси для ремонту доріг
16:53 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 24 березня
16:47 - Понад 3000 об’єктів критичної інфраструктури в Україні потребують захисту – Кулеба
16:30 - Шлях до України: Польща vs Румунія
16:25 - "Астарта" купує два підприємства на Полтавщині
16:12 - В Україні ціни на пшеницю зросли до максимуму за півроку на тлі війни в Ірані
16:00 - У Києві 24 березня завершується опалювальний сезон
15:31 - Африка постачатиме Україні газ: ведуться перемовини
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.03.2026
15:25 - У Хмельницькому побудують підприємство: забезпечуватиме обладнанням бетонозаводи
14:53 - Власник платформи для дорослих OnlyFans помер від раку
14:43 - МЗС Ірану заявив, що не веде перемовини зі США
14:40 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «УКРКРЕЙДА-ОРГАНІК» (Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Ольжича, буд. 5)
14:39 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НІКАГРОТРАНС» (ПМ №2 Миколаївська обл., Баштанський р-н, Баштанська міська територіальна громада, м. Баштанка, вул. Промислова, буд. 4А)
14:38 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НІКАГРОТРАНС» (ПМ №1 Миколаївська обл., Баштанський р-н, Баштанська міська територіальна громада, м. Баштанка, вул. Промислова, буд. 4)
14:37 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ТАВРІЯ ПЛЮС» (м. Хмельницький, вул. Тернопільська, буд. 17/2)
14:35 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Городоцький завод Будматеріали і К» (Рівненська область, Рівненський район, с. Городок, вул. Барона Штейнгеля, 88)
14:34 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ОДЕСЬКИЙ КОРКОВИЙ ЗАВОД (Одеська область, м. Одеса, вул. Миколи Боровського, буд. 23)
14:33 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФГ «Кринички-ЮСС» (Вінницька обл., Вінницький район, с. Юшківці, вул. Шевченка, 26г)
14:32 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФОП Красько О.О. (Рівненська обл., Сарненський р-н, м. Сарни, вул. Широка, 10)
14:30 - Стратегія державної екологічної політики України до 2030 року: робоча група Мінекономіки напрацювала оновлення
14:30 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БМГ» (Готельний комплекс для відпочинку населення та туризму: Дніпропетровська обл., Самарівський район, с. Новоселівка, вул. Зарічна, 17)
14:29 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РЕСТ ТРЕЙД» (вул. Комунальників,10, м. Чернівці, Чернівецька обл.)
14:24 - Продовжено кінцевий термін подання заявок на виcловлення зацікавленості (консультаційні послуги – відбір індивідуального консультанта) «Стратегічний консультант-менеджер проєктів для ДУ «ЮКРЕЙНІНВЕСТ»»
14:21 - У Чернівцях виявили найбільшу нелегальну фабрику сигарет: деталі
14:14 - Продовжено кінцевий термін подання заявок на виcловлення зацікавленості (консультаційні послуги – відбір індивідуального консультанта) «Консультант-аналітик з підтримки проєктів ДУ «ЮКРЕЙНІНВЕСТ»»
14:10 - Більшість українських "підсанкційників" задіяні в торгівлі та будівництві – дослідження
13:35 - Сироватко йде з посади гендиректора NovaPay


Більше новин