ЕС наложит санкции на российский сектор беспилотников

05.12.2022 12:20 | Укррудпром

Евросоюз рассматривает возможность наложения санкций на российский сектор беспилотных летательных аппаратов в рамках нового пакета санкций, который могут одобрить в середине декабря. Об этом сообщает Bloomberg со ссылкой на людей, знакомых с этим вопросом.

ЕС также рассматривает санкции на другие технологии и компоненты, используемые агрессором в военных целях, а также санкции, направленные на услуги, инвестиции, медиа и финансовый сектор рф.

Новый пакет, который станет девятым с начала полномасштабной войны россии против Украины, также добавит около 180 физических и юридических лиц в санкционный список блока.

Польша и страны Балтии подтолкнули ЕС к усилению нового пакета санкций в обмен на поддержку верхней границы цены на российскую нефть на уровне 60 долларов за баррель — то есть на прибыльно рыночном уровне, который не обеспечит существенное сокращение нефтяных доходов агрессора. 

Ожидается, что новый пакет санкций будет официально предложен и обсужден на этой неделе (5-9 декабря), а утвердить меры планируется до встречи лидеров ЕС в Брюсселе на следующей неделе. 

В течение последних месяцев рф использует беспилотники, в частности иранские дроны-камикадзе, для массированных атак на энергетическую и гражданскую инфраструктуру Украины. Многочисленные сообщения указывают на использование американских и европейских компонентов как в российских, так и в иранских беспилотниках.

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial markets,
A reflection of our world,
Greed, fear, and hope.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 2 липня: масовані атаки московія по бізнесу
19:50 - Tesla зафіксувала рекордний квартал за обсягами поставок
19:25 - Вартість відновлення майна "Нової пошти", яке пошкодила московія, становить 1 мільярд гривень
19:00 - Менторство для молоді: у прифронтових громадах підтримають запуск власної справи
18:57 - Грузинський НПЗ обіцяє з серпня повністю відмовиться від нафти московія
18:38 - БЕБ проводить обшуки на металургійному заводі. Серед підозрюваних депутати
18:35 - До уваги довірителів ФФБ: роз’яснення Комісії щодо ситуації з ТОВ «ФК «ГЛОБАЛ КАПІТАЛ»
18:30 - Уряд звільнив від перевірок пошкоджене війною майно бізнесу
18:28 - Засідання Комісії
18:03 - Уряд включив до Реєстру індустріальних парків "Будшляхмаш": що виробляє
17:30 - Уряд передав Держмолодьжитло до сфери управління Мінекономіки
17:27 - Microsoft створила компанію-помічника по впровадженню ШІ за 2,5 мільярда доларів
16:58 - У Криму обмежать подачу води через перебої у електропостачанні
16:32 - московія протягом 18 місяців шпигувала за ядерними об'єктами Європи за допомогою дронів, запущених з танкерів
16:30 - ЦГР підписав перші договори на розмінування угідь Держзембанку та одноосібників
16:30 - Пенсія, яка не прийде
16:17 - У Нікополі росіяни знищили відразу сім автівок "Укрпошти"
15:55 - Дефіцит бензину позначився на Центральній Азії – Bloomberg
15:33 - Триває розвиток альтернативних джерел енергії: у Хустській лікарні облаштували комплексну систему автономного живлення на базі сонячної станції
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.07.2026
15:30 - Уряд запускає експериментальний проєкт зі створення сучасної системи реєстрації домашніх тварин
15:30 - Майно підприємств, які постраждали від обстрілів, звільнили від перевірок
15:12 - Поліція викрила шахраїв, які ошукали американців на півмільйона доларів
15:00 - Удар за ударом. Як "Нова пошта" виживає під обстрілами
14:54 - На Рівненщині зіштовхнулися мікроавтобус і поїзд, є загиблі
14:45 - московіяни поцілили у сортувальний центр у Запоріжжі
14:30 - Підтримка проєктів зі значними інвестиціями: Уряд дозволив ввезення обладнання для виробництва кормових домішок на Черкащині
14:15 - Мінфін повідомив про рекордні інвестиції українців в ОВДП
13:50 - Україна в червні скоротила імпорт електроенергії на чверть


Більше новин