Міжнародна підтримка: ОГТСУ отримав обладнання від британських, італійських та естонських партнерів

29.11.2022 16:50 | Оператор ГТС України

Фахівці Оператора ГТС України проводять ремонтно-відновлювальні та діагностичні роботи під обстрілами, працюють на деокупованих територіях, де роботам передує розмінування. На сьогодні вони дбають про забезпечення гуманітарних потреб українців в умовах енергокризи. Оператори газотранспортних мереж з інших країн як ніхто розуміють весь рівень складності робіт, тому продовжують надавати підтримку своїм українським колегам.

Італійський оператор SNAM надіслав 400 запобіжників, британська компанія National Grid передали цифрові товщиноміри покриттів, необхідні для контролю корозійного зношування стінок трубопроводів, дефектоскопії виробів, наш партнер Gas Networks Ireland – світлову башту, генератор, дрилі, бензопилку та ін. інструменти. Крім того, з Естонії від Swedbank і E-governance academy надійшли сервери та жорсткі диски для забезпечення надійної роботи інформаційних систем.

Отримання обладнання українською стороною є можливим завдяки Секретаріату Енергетичного співтовариства (Energy Community), на базі якого створена оперативна група з підтримки України (USTF).

Дякуємо нашим партнерам.

Запис Міжнародна підтримка: ОГТСУ отримав обладнання від британських, італійських та естонських партнерів спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears tussle
Market ebbs, flows, unbridled
Chaos in motion.

- Fin.Org.UA

Новини

13:35 - Українці почали частіше встановлювати ГБО на авто: топ-10 моделей
13:30 - Держава компенсувала львівській компанії частину витрат за знищений московитськими БпЛА цех
12:54 - Війна в Ірані та несприятлива погода: на світовому ринку різко подорожчала кава
12:50 - Регулятор підвищив ціни на електрику для бізнесу
12:30 - Національний банк розпочне пошук та відбір кандидатів на посаду директора Департаменту монетарної політики та економічного аналізу
12:30 - Земельні інвестиції і податки: що задекларувати до 1 травня і як не переплатити
12:24 - "Метінвест" погасив облігації на мільярд доларів
12:13 - Ворог пошкодив центр обслуговування клієнтів ДТЕК у Дніпрі: він тимчасово не працює
12:00 - Детективи БЕБ провели обшуки у великій локальній мережі магазинів: яка причина
11:50 - ФОП – платник єдиного податку отримав доходи як фізична особа: терміни подання податкової декларації про майновий стан і доходи та сплати ПДФО
11:50 - Чи передбачена сплата туристичного збору податковим агентом при зарахуванні попередньої оплати (авансу) за проживання?
11:48 - Яким чином можна повернути надміру або помилково сплачені суми єдиного внеску?
11:47 - У алкогольних напоїв та тютюнових виробів закінчився строк придатності: дії суб’єкта господарювання
11:46 - Про набуття статусу електронного резидента (е-резидента) іноземцем
11:45 - Про сплату земельного податку юридичною особою – нерезидентом
11:43 - Показники фінансової звітності не підлягають відображенню у податковій декларації з податку на прибуток підприємств:чи подавати звітність?
11:40 - Чи можна фізичній особі – контролюючій особі відкликати помилково поданий скорочений Звіт про КІК (визнати його недійсним)?
11:39 - Щодо визначення належності до підакцизних товарів палив рідких, на основі газойлів, а також розчинників, розріджувачів або інших готових сумішей на основі метанолу
11:38 - Зміна групи платника єдиного податку з четвертої на третю: чи подавати уточнюючу податкову декларацію платника ЄП четвертої групи з метою зменшення податкових зобов’язань?
11:37 - До уваги самозайнятих осіб!
11:36 - Кам’янський район: безбар'єрне середовище створює комфортні умови для отримання податкового сервісу
11:34 - За листками непрацездатності виплачується допомога: чи застосовується ПСП до таких виплат?
11:33 - Дніпропетровщина: надходження єдиного податку від сільськогосподарських товаровиробників – майже 175,7 млн гривень
11:31 - Збитки "Укренерго" на 447 мільйонів: правоохоронці викрили схему маніпуляцій з електроенергією
11:30 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати надійшло понад 566,2 млн гривень
11:30 - Ціни на житло в Дубаї впали вперше з Ковіду
11:29 - Бізнес Дніпропетровщини обирає сучасний облік розрахунків: суб’єктами господарювання зареєстровано понад 71 тисячу ПРРО
11:28 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Застосування суб’єктами господарювання РРО та програмних РРО»
11:26 - Підакцизні товари під контролем: податківці Дніпропетровщини провели онлайн-сесію з бізнесом
11:25 - Представник наукової спільноти долучився до деклараційної кампанії: приклад відповідальності


Більше новин