Очереди вагонов на пограничных переходах в ноябре выросли на 15%

26.11.2022 13:15 | Укррудпром

По состоянию на 23 ноября 2022 года очереди грузовых вагонов на пограничных переходах выросли на 15% по сравнению с показателем на конец октября текущего года — до 19,1 тыс. единиц. Об этом сообщает Rail.insider со ссылкой на информацию АО “Укрзалізниця”.

При этом 16 ноября текущего года на стыках с Евросоюзом скопилось 18,4 тыс. вагонов, а 10 ноября их было 17,3 тыс. В середине октября количество подвижного состава на пограничных переходах ожидали передачи 5 тыс. вагонов. “На очередь повлияла переориентация вагонов из-за неопределенности относительно работы зернового коридора. Кроме того, наибольшее накопление наблюдается в сторону станции Батево, где на венгерской стороне приему украинских грузов мешают порожние российские вагоны”, — говорится в сообщении.

23 ноября расчетное среднее время ожидания вагонов составляло 15 суток, отмечает УЗ. Вместе с тем в ноябре фактическая среднесуточная передача грузов через железнодорожные стыки по сравнению с октябрем 2022 года увеличилась на 85 вагонов.

Напомним, правительство Украины намерено стимулировать процесс создания общих железнодорожных пунктов пропуска Украины на границе со странами-соседями из Евросоюза для ускорения логистики отечественных экспортеров.

По словам главы правления АО “Укрзалізниця” Александра Камышина, до конца ноября 2022 года планируется открыть два дополнительных железнодорожных перехода с Румынией. Таким образом, увеличится возможность поставок в порт Констанца.

По итогам октября 2022 года очереди грузовых вагонов на пограничных переходах сократились на 9% по сравнению с предыдущим месяцем — до 16,6 тыс. единиц подвижного состава.

Додати коментар

Користувач:
email:





From London to Berlin,
Traders follow every move,
Market never sleeps.

- Fin.Org.UA

Новини

22:23 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 26 серпня: орендар Gulliver програв суд
19:34 - Meta заплатить 18 мільярдів доларів у рамках врегулювання позову у США
18:57 - Словаччина розглядає заборону соцмереж дітям до 16 років
18:25 - До ПрАТ "ЗАПОРІЖЗВ’ЯЗОКСЕРВІС" застосовано захід впливу у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
18:13 - Китайські хакери намагались зламали системи Мін’юсту США, NASA, ФРС, Сенату
17:44 - Пропонуються зміни до порядку організації касової роботи банків
17:32 - У Кличка пообіцяли облаштувати 6 наземних переходів на Бессарабській площі у Києві
17:15 - Київстар Домашній запускає тариф Максимальний зі швидкістю до 8 Гбіт/с
17:05 - Meta погодилась піти на угоду із судом у США і ввести обмеження для дітей
16:39 - Італія просить ЄС про виділення 8 млрд євро в рамках оборонної програми SAFE
16:36 - Євроінтеграція, санкції та регулювання ринків капіталу: результати засідання Комісії
16:30 - Скільки коштує зібрати "цифровий рюкзак" школяра: що справді потрібно, а без чого можна обійтися
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.08.2026
15:55 - московія обстріляла об’єкти "Газмереж" на Харківщині і Чернігівщині
15:35 - Топбанкіри останнього російського банку в ЄС заробили мільйони євро на санкціях – FT
15:20 - До двох фінансових компаній застосовано заходи впливу
15:07 - Як оподатковуються ПДФО доходи у вигляді винагороди за цивільно-правовими договорами за виконання робіт (надання послуг)?
15:05 - Земельна ділянка придбана і відчужена в межах одного календарного місяця: чи подає юридична особа податкову декларацію з плати за землю?
15:02 -  Держаудитори Харківщини підсумували результати фінансового контролю за січень-липень 2026 року.
15:02 - Чи може бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) бути платником єдиного податку третьої групи?
14:59 - Резервний РРО не використовувався: чи потрібно щоденно роздруковувати Z-звіти?
14:55 - Щодо отримання статусу резидента Дефенс Сіті
14:53 - Як заповнити РК до ПН у разі одночасної зміни кількості товару/послуги та його/її вартості?
14:50 - Порядок заповнення граф 1-4 розділу ІІ «Обсяги отримання та відвантаження товарів за операціями з контрагентами у звітному періоді» Звіту № 1-ОП
14:49 - До уваги платників ПДВ!
14:47 - Податкова знижка у вигляді пожертвувань та благодійних внесків: який дохід враховується з метою розрахунку витрат?
14:45 - Чи необхідно сплачувати транспортний податок за автомобіль, який є об’єктом оподаткування, якщо його викрадено?
14:45 - Частина судновласників повертає вантажі у портах московія на Азові – ЗМІ
14:45 - Дві дочірні компанії Нафтогазу тимчасово очолить екстоппосадовець АРМА


Більше новин