В сентябре строительные сектор ЕС начал отыгрывать падение

24.11.2022 15:35 | Укррудпром

 Как пишет портал Steel Orbis со ссылкой на Евростат — Статистическое управление Европейского Союза, в сентябре этого года объём работ в строительном секторе с учетом сезонных колебаний в странах-членах Европейского Союза (ЕС-27) вырос на 0,2% по сравнению с августом и на 1,4% по сравнению с тем же месяцем 2021 года. В августе этого года производство в строительном секторе сократилось на 0,9% по сравнению с предыдущим месяцем.

В зоне евро объём работ в строительном секторе с учетом сезонных колебаний в данном месяце выросло на 1% по сравнению с тем же месяцем 2021 года и на 0,1 процента по сравнению с предыдущим месяцем. В августе этого года объём работ упал на 1% по сравнению с предыдущим месяцем.

Строительство зданий в странах ЕС-27 в сентябре снизилось на 0,1% в месячном и выросло на 1,4% в годовом сравнении, в то время как производство гражданского строительства в регионе увеличилось на 1,5% по сравнению с августом и на 1,3% к сентябрю-2021. В зоне евро строительство зданий выросло на 0,1% в месячном и на 1,2% в годовом сравнении, в то время как объёмы гражданского строительства в регионе выросли на 0,6% в месячном и на 0,2% в годовом сравнении.

По сравнению с сентябрем 2021 года объем строительства в сентябре этого года увеличился на 26,2% в Румынии, на 26,1% в Словении и на 6,3% в Австрии, в то время как в Испании он снизился на 12,3%, в Чехии на 3,7% и на 2,6% в Германии.

По сравнению с августом объем строительных работ в сентябре этого года увеличился на 3,2% в Румынии, на 2,8% в Швеции и на 2,2% в Венгрии, в то время как в Польше он снизился на 5,8%, в Португалии на 2,7% и на 2,6% в Австрии.

 

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, mutual funds, stocks,
Wealth management portfolio,
Diversified wealth.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - АЗС збільшили сплату авансових податків за 4 місяці: як платять компанії та ФОПи
16:58 - Уряд виділить 3,5 мільярда з резервного фонду на ремонт основних місцевих доріг
15:55 - НБУ повідомив, яка частка проблемних кредитів у банках України
14:50 - Депутат за $10 тисяч хабаря бронював ухилянта "під ключ": знайшов "критичне" підприємство
13:45 - Найдовший інтернет-блекаут в Ірані добиває приватний бізнес
12:30 - Газовози пішли на прорив через Ормуз – ринок сподівається на повернення СПГ
11:20 - США вдарили санкціями по супутникових компаніях Китаю через допомогу Ірану
10:10 - Насіров програв у суді 11 мільйонів "Укргазвидобуванню"
08:00 - "Я все перевіряю на собі". Історія засновника винарні CHARA & GARRA
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:20 - Денис Шмигаль провів засідання ЕнергоШтабу
21:00 - Новини 8 травня: Україна атакувала НПЗ московія, у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
20:55 - OnlyFans продав 16% бізнесу після смерті власника
20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується
17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:46 - Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2025 рік
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:03 - Міжвідомча робоча група з підготовки публічних інвестиційних проектів
17:00 - Тарас Висоцький: Відновлена грантова програма на сади та теплиці вже профінансувала проєкти на 70 млн грн
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників


Більше новин