Автостраховики США зазнали збитків від андеррайтингу за 6М2022 в розмірі $766 млн

24.11.2022 13:55 | forinsurer.com ... все о страховании

Автостраховики США зазнали збитків від андеррайтингу за 6М2022 в розмірі $766 млнАвтостраховики США зазнали андеррайтингових збитків у першому півріччі 2022 року в розмірі 766 мільйонів доларів, що стало найгіршим результатом сегмента за півріччя за останні п’ять років, оскільки вплив інфляції на ремонт автомобілів і витрати на медичне обслуговування, а також проблеми з ланцюгом поставок і ринком праці були важкими.

AM Best стверджує, що результати компаній, які входять до групи пасажирських нестандартних автомобілів AM Best (PPNSA), відображають постійний інфляційний тиск, відповідні занепокоєння щодо адекватності тарифів, з якими стикаються автостраховики.

Збиток від андеррайтингу за 1 півріччя 2022 року збільшився (збитки від андеррайтингу були 1,3 мільярда доларів у 2021 році).

Аналітики підкреслюють, що, незважаючи на те, що пряма прибутковість погіршується, щоквартальні премії, отримані від автострахування, все ще зростають, оскільки страховики реагують на тиск збитків.

Прямі премії, сплачені в кожному з перших двох кварталів 2022 року, перевищили 5 мільярдів доларів і були вищими, ніж премії в будь-якому кварталі з початку 2018 року до кінця 2021 року.

Вищі премії відображають вплив зростання інфляції на витрати на збитки та зусилля автостраховиків компенсувати цей вплив.

Прогноз компанії АМ Best щодо американського сегменту персональних автомобілів, невелику частину якого становить ринок нестандартного автострахування, є негативним, враховуючи умови та результати діяльності.

І операційні, і чисті операційні збитки в середині року до оподаткування для автостраховиків були найгіршими за останні п'ять років. Результати за 2022 рік показують постійну зміну сприятливих андерайтингових і операційних показників 2018-2020 років. Найближчі результати андеррайтингу PPNSA залишаться під сумнівом із помітним покращенням.

Автостраховики на обох ринках стикаються з серйозними труднощами, пов’язаними зі зростанням вартості претензій, зростаючою ринковою конкуренцією та невід’ємною природою страхування приватних пасажирських автомобільних ризиків із підвищеною небезпекою.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Є на ринку й обман і шахрайство,
Інвесторів часто зводять з пуття.
Та якщо знати правила гри,
То можна втричі збагатіти з ним.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - московія перенаправить скраплений газ з Європи до Азії – ЗМІ
21:00 - Новини 6 березня: захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині та нафта по 90 доларів за барель
20:30 - Саудити різко підняли ціни на нафту для Європи та Азії
20:20 - Національний банк готовий підкріпити каси банків готівковою іноземною валютою
20:05 - Мінрозвитку запускає проєкт "Контроль публічних інвестицій"
19:50 - НБУ після захоплення інкасаторів Ощадбанку в Угорщині порадив "оминати ризикові країни"
19:45 - Адвокати ексрегіонала Іванющенка зірвали засідання суду
19:25 - "Американці цього не побачать": США не повернуть компаніям зібрані незаконно мита
19:20 - Кулеба розповів, хто профінансує реалізацію планів стійкості міст
19:00 - Київстар – у числі провідних світових операторів Starlink Mobile із 5 млн абонентів
18:55 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 9 березня
18:55 - Купівля авто в регіонах: де в Україні найактивніше купують нові та вживані моделі
18:40 - Стартує обговорення з учасниками ринку змін до правил подання звітності про активні операції
18:34 - Уряд виділив перші 10 мільярдів гривень на реалізацію планів стійкості міст
18:30 - Чверть імпорту на кону: чим загрожує блокування українського кордону зі Словаччиною та Угорщиною
18:25 - Поки США б’ють по Ірану, Індії дали дозвіл купити частину нафти московія
18:20 - У частині регіонів 7 березня графіки відключень світла діятимуть з 8 ранку до опівночі
18:05 - До кінця року Запоріжжю передадуть дві мобільні електропідстанції
18:00 - Національний банк у лютому 2026 року застосував до одного банку і трьох небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу
17:45 - Сховища забиті: Кувейт почав згортати видобуток нафти
17:45 - Уряд виділив 3 мільярди на розвиток науки: на що підуть кошти
17:32 - У Перській затоці застрягли товари на десять мільярдів доларів – ЗМІ
17:15 - Внесок в економіку та благодійсність: підсумки роботи LEROY MERLIN UKRAINE у 2025 році
17:15 - Нафта вже понад $90: у Перській затоці лунає попередження про "стоп" її експорту за дні
17:00 - Україна та Ліван домовились посилити торгівлю та створити спільний агрохаб
16:46 - В Ірпені відкрили ресторан McDonald’s
16:45 - Електроенергія промспоживачам: Мінекономіки підготувало постанову щодо стабілізації цін
16:30 - Жорстка правда про ESG
16:15 - "Укрзалізниця" втричі збільшила доходи від здачі в оренду своїх площ


Більше новин