Из портов Украины вышли четыре сухогруза с семенами подсолнечника, ячменем и пшеницей

24.11.2022 13:45 | Укррудпром

Из украинских портов в среду вышли четыре сухогруза с семенами подсолнечника, ячменем и пшеницей, сообщает Совместный координационный центр (СКЦ).

“23 ноября четыре судна покинули украинские порты, они перевозят в общей сложности 126 311 тонн зерна и другого продовольствия в рамках черноморской зерновой инициативы”, — говорится в сообщении.

Два судна — Vasiliy Bozhenko (1,5 тыс.тонн семян подсолнечника) и Puffin S (18,1 тыс.тонн пшеницы) — отплыли в Турцию.

Сухогруз Evengelistria доставит 40 711 тонн семян подсолнечника во Францию, сухогруз Kydonia направляется в Испанию с 66 тыс. тонами ячменя.

Помимо этого, в украинский порт за грузом направляется судно, которое в среду прошло по морскому гуманитарному коридору в рамках инициативы.

СКЦ отмечает, что 82 сухогруза, способных экспортировать около 1,9 млн тонн продовольствия, ожидают разрешения на заход в порты Украины, а также 30 груженых сухогрузов готовятся к досмотру в турецких территориальных водах, чтобы отправиться далее в пункты назначения.

“По состоянию на 23 ноября общий тоннаж зерна и другой агропродукции, экспортированных из трех украинских портов, составляет 11 853 507 тонн. Всего на данный момент было разрешено движение 970 судов: 479 на прибытие в украинские порты и 491 — на выход из них”, — подчеркнули в СКЦ.

Додати коментар

Користувач:
email:





Traders watch and wait,
Candlesticks rise and fall fast,
Money generates.

- Fin.Org.UA

Новини

09:21 - Модернізуємо Електронний кабінет разом!
09:20 - Транспортний податок: надходження від платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 55,7%
09:17 - Від платників податку на нерухоме майно до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло понад 549,6 млн гривень
09:16 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету майже 3,4 млрд грн податку на прибуток підприємств
09:15 - Податок на нерухомість: дедлайни і відповідальність
09:14 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Офіс податкових консультантів – сучасний формат спілкування з платниками»
09:12 -  Діалог податківців з платниками: минулого тижня – про актуальне та важливе
09:11 - Основа податкового контролю – ризики та цифрова аналітика
09:09 - ДПС без бар'єрів: електронні сервіси та жестова мова відкривають рівний доступ до податкових послуг
09:08 - Понад 77 млрд грн на захист України: надходження військового збору зросли на чверть
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 16.06.2026
21:00 - Новини 15 червня: США та Іран підписали угоду, наслідки атаки московія по Україні
20:45 - Anthropic спробує відбити наказ США про блокування топових ШІ-моделей
20:20 - Суд остаточно поховав позов Маска про "викрадення" таємниць проти OpenAI
19:50 - Угода є, але танкери стоять – все ще бояться перетинати Ормуз без гарантій
19:20 - США та Іран підписали угоду про відкриття Ормузу
18:43 - Апеляція залишила без змін вирок у справі про розкрадання мільйонів кіностудії Довженка
18:20 - "Слава Україні!" з'явиться на купюрах 100 гривень
18:00 - московіяни до котловану зруйнували давно зачинене відділення в Києві – Смілянський
18:00 - Посилення спроможності рибної галузі на шляху до ЄС: в Одесі відбувся діалог держави та бізнесу
17:45 - Трамп заявив, що нафтові танкери почали виходити з Ормузу
17:42 - Страховик розпочав добровільний вихід із ринку шляхом виконання страхового портфеля
17:15 - Боротьба за "аудиторію у вітальні": Fox купує стрімінгову компанію Roku
17:04 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
17:00 - Тарас Висоцький: Лісопромисловий комплекс України має значний потенціал для розвитку та зеленого відновлення економіки
16:48 - Суд потроїв розмір застави організатору оборудки на будівництві станції "Енергоатому"
16:31 - Гасло "СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!" з’явиться на банкнотах номіналом 100 гривень
16:30 - Як осідлати штучний інтелект
16:30 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшла Ольга Устинова
16:23 - Офіційний курс валют: євро дорожчає, долар – майже без змін


Більше новин