Тарифи на страхування автомобілів та майна в Канаді в 3К2022 знизилися до 4,1% та 5,1%

24.11.2022 11:55 | forinsurer.com ... все о страховании

Тарифи на страхування автомобілів та майна в Канаді знизилися в 3 кварталі 2022 рокуУ третьому кварталі 2022 року страхові премії та тарифи як для ліній страхування персональних автомобілів, так і для особистого майна в Канаді зменшилися.

Так, за даними Applied Systems, тарифи з особистого автострахування знизилася до 4,1% порівняно з 3 кварталом 2021 року, хоча спостерігалося зростання на 4,1% порівняно з 2 кварталом 2022 року.

Зміна тарифів страхування особистого майна знизилася до 5,1% порівняно з 3 кварталом 2021 року та на 0,1% порівняно з 2 кварталом 2022 року.

Щорічно в усіх провінціях Personal Auto спостерігалося зниження показника: Онтаріо, Квебек і Атлантичні провінції – 1,3%, 9,1% і 7,8% відповідно. Альберта зазнала зростання ставки за рік на 6,4%. Порівняно з другим кварталом 2022 року в усіх провінціях спостерігалося збільшення зміни курсу.

В Альберті, Онтаріо, Квебеку та Атлантичних провінціях спостерігалося підвищення тарифів щоквартально до 3%, 3,2%, 4,4% і 3,9% відповідно.

Порівняно з другим кварталом 2022 року в усіх провінціях спостерігалося збільшення зміни тарифів, за винятком Онтаріо та Квебеку, де спостерігалося зниження на 1% і -7,6%.

В Альберті, Британській Колумбії, Атлантичній провінції, Саскачевані та Манітобі спостерігалося зростання квартал за кварталом на 4,9%, 0,3%, 1,7% та 1,4%.

Хоча в останньому кварталі страховики спостерігали зниження тарифів на ринку персональних автомобілів, ціни на страхування майна зросли як за квартал, так і за рік.

Страховики продовжуватимуть стежити за тенденціями, щоб надавати брокерам інформацію, необхідну для навчання своїх клієнтів у прийнятті рішень про покупку.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Chancellor of Exchequer
Budgets, taxes, fiscal plans
Economic growth

- Fin.Org.UA

Новини

12:14 - Блокування накладних більше не в топі скарг бізнесу: показник знизився до 0,14 %
10:04 - Який термін сплати грошового зобов’язання (основного платежу, штрафу), визначеного у ППР?
10:03 - Податкова знижка: за яких умов та за якими витратами можна отримати
10:01 - Якщо термін дії кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів добігає кінця, оновити їх можна дистанційно
10:00 - Рентна плата за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України: подання звітності
09:58 - Початок перебігу граничного строку розрахунків за імпортними операціями визначається датою списання коштів з рахунку резидента
09:57 - Без податкових наслідків можна продати легковий автомобіль один раз на рік
09:56 - Установам і організаціям, щоб не сплачувати податок на прибуток, необхідно відповідати певним критеріям
09:54 - Таблиця даних платника ПДВ: запроваджено практичний інструмент від ДПС для уникнення блокування податкових накладних
09:53 - Щодо звільнення від оподаткування ПДВ операцій з постачання наземних роботизованих комплексів
09:51 - Офіційне працевлаштування осіб з інвалідністю: законодавством передбачені знижені ставки єдиного внеску
09:50 - Частина чистого прибутку: від платників Дніпропетровської області надходження до загального фонду держбюджету зросли на 29,1%
09:48 - Платники рентної плати за видобування природного газу спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 17,3 млн гривень
09:47 - Податок на доходи фізичних осіб: від платників Дніпропетровщини надходження до місцевих бюджетів перевищили 11,6 млрд гривень
09:46 - Під час онлайн зустрічі з представниками бізнесу – про дотримання платниками вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції
09:44 - Чи може резидент Дія Сіті перейти на спрощену систему оподаткування?
09:43 - Блокування накладних більше не в топі скарг бізнесу: показник знизився до 0,14 %
09:00 - У Києві перекрили рух на кількох вулицях після атаки: громадський транспорт змінив маршрути
08:41 - "Сяйво" не зійшло за графіком. Як Україна створює національний ШІ
08:30 - Як отримувачу гранта уникнути криміналу
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.06.2026
18:00 - Уолл-стріт вклав понад $100 мільярдів у гонку ШІ за кілька днів
17:08 - У московія після атаки дронів по нафтосховищу випав "мазутний дощ"
16:05 - SpaceX за день додала саудівському принцу мільярди
15:05 - Іран розкрив деталі проєкту угоди зі США щодо Ормузу й санкцій
15:00 - Щотижневий дайджест
14:00 - За тиждень Нацбанк продав понад мільярд доларів
13:02 - Китай готує систему цифрових платежів, щоб скласти конкуренцію доллару
12:05 - Британія перехопила московитський танкер "тіньового флоту"
11:15 - У Ірані кібератака порушила роботу чотирьох найбільших банків


Більше новин